Til innhold
Bystyret

Vararepresentanter i Oslo bystyre

Listen er under oppdatering.

73 treff av 73 politikere

Aktive filtre

    Herzog, Christian Johan Grønlie (Venstre)

    Varamedlem av Kultur- og utdanningsutvalget

    Født: 1972

    Bosted: Bydel Alna

    Horntvedt, Grete (Høyre)

    Varamedlem av Byutviklingsutvalget

    Telefon: 928 33 583

    Født: 1944

    Bosted: Bydel Alna

    Husebye, Oscar Christopher (Høyre)

    Varamedlem av Samferdsels- og miljøutvalget

    Telefon: 400 47 022

    Født: 2000

    Bosted: Bydel Vestre Aker

    Khan, Sania (Kristelig Folkeparti)

    Varamedlem av Kultur- og utdanningsutvalget

    Født: 2001

    Bosted: Bydel Grünerløkka

    Kopp, Hermann (Høyre)

    Medlem av Byutviklingsutvalget

    Telefon: 901 47 716

    Født: 1936

    Bosted: Bydel Frogner

    Kraft, Ingeborg Briseid (Venstre)

    Varamedlem av Samferdsels- og miljøutvalget

    Telefon: 468 03 717

    Født: 1989

    Bosted: Bydel Nordre Aker

    Kutal, Gülay (Sosialistisk Venstreparti)

    Varamedlem av Finansutvalget

    Telefon: 926 04 778

    Født: 1963

    Bosted: Bydel St. Hanshaugen

    Kvam, Anna Serafima (Miljøpartiet De Grønne)

    Varamedlem av Helse- og sosialutvalget

    Født: 1995

    Bosted: Bydel Sagene

    Kyvåg, Frode Jarl (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Samferdsels- og miljøutvalget

    Født: 1945

    Bosted: Bydel Nordstrand

    Langmoen, Einy (Miljøpartiet De Grønne)

    Varamedlem av Finansutvalget

    Født: 1957

    Bosted: Bydel Nordstrand

    Larssen, Tone Ims (Fremskrittspartiet)

    Varamedlem av Finansutvalget

    Telefon: 926 65 462

    Født: 1963

    Bosted: Bydel Østensjø

    Lerhol, Synne (Senterpartiet)

    Varamedlem av Helse- og sosialutvalget
    Varamedlem av Valgstyret

    Født: 1991

    Bosted: Bydel Gamle Oslo

    Lima, Celia (Sosialistisk Venstreparti)

    Varamedlem av Kultur- og utdanningsutvalget

    Født: 1996

    Bosted: Bydel Gamle Oslo

    Lønnum, Arve (Fremskrittspartiet)

    Varamedlem av Samferdsels- og miljøutvalget

    Født: 1961

    Bosted: Bydel Alna

    Mehmood, Attia Mirza (Sosialistisk Venstreparti)

    Varamedlem av Helse- og sosialutvalget

    Født: 1975

    Bosted: Bydel Alna

    Melby, Guri (Venstre)

    Varamedlem av Byutviklingsutvalget

    Født: 1981

    Bosted: Bydel Grünerløkka

    Mohamud, Kafia Hashi (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Kultur- og utdanningsutvalget

    Født: 1997

    Bosted: Bydel Vestre Aker

    Mørch, Julie (Miljøpartiet De Grønne)

    Varamedlem av Kultur- og utdanningsutvalget

    Født: 1990

    Bosted: Bydel Frogner

    Nasir, Assad (Sosialistisk Venstreparti)

    Varamedlem av Kultur- og utdanningsutvalget

    Telefon: 932 91 123

    Født: 1985

    Bosted: Bydel Alna

    Nordbø, Karoline Grosås (Kristelig Folkeparti)

    Varamedlem av Forretningsutvalget
    Varamedlem av Kultur- og utdanningsutvalget
    Varamedlem av Samevalgstyret
    Varamedlem av Valgstyret

    Født: 1985

    Bosted: Bydel Ullern

    Nordli, Marianne (Fremskrittspartiet)

    Varamedlem av Helse- og sosialutvalget

    Telefon: 416 58 565

    Født: 1963

    Bosted: Bydel Vestre Aker

    Qureshi, Maria (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Finansutvalget

    Telefon: 904 72 447

    Født: 1997

    Bosted: Bydel Søndre Nordstrand

    Ringvold, Melita (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Byutviklingsutvalget

    Født: 1972

    Bosted: Bydel Søndre Nordstrand

    Rosseland, Kaia Marie (Høyre)

    Varamedlem av Kultur- og utdanningsutvalget

    Født: 1989

    Bosted: Bydel Sagene

    Rye-Florentz, Elisabeth I. (Høyre)

    Varamedlem av Kultur- og utdanningsutvalget

    Telefon: 478 19 330

    Født: 1980

    Bosted: Bydel Vestre Aker

    Røberg-Larsen, Anders (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Byutviklingsutvalget

    Telefon: 414 64 146

    Født: 1978

    Bosted: Bydel Grorud

    Schjerven, Thea Kristine (Høyre)

    Varamedlem av Samferdsels- og miljøutvalget

    Født: 1978

    Bosted: Bydel Nordstrand

    Seeberg, Sverre Knutsønn (Høyre)

    Varamedlem av Helse- og sosialutvalget

    Telefon: 909 84 396

    Født: 1950

    Bosted: Bydel Vestre Aker

    Sheikh, Rameen Najam (Rødt)

    Varamedlem av Kultur- og utdanningsutvalget

    Telefon: 920 72 310

    Født: 1997

    Bosted: Bydel Søndre Nordstrand

    Smith-Sivertsen, Hermann (Høyre)

    Varamedlem av Byutviklingsutvalget

    Telefon: 922 23 685

    Født: 1962

    Bosted: Bydel Ullern

    Standal, Bård Næss (Høyre)

    Varamedlem av Finansutvalget

    Født: 1974

    Bosted: Bydel Frogner

    Stephanek, Daniel (Uavhengig)

    Varamedlem av Byutviklingsutvalget

    Telefon: 917 16 542

    Født: 1974

    Bosted: Bydel Østensjø

    Filtrere / Sortere

    Filtrere

    Hopp til liste over politikere

    Søk på navn


    Partitilhørighet

    Utvalg, komite og råd