Til innhold
Bystyret

Representanter i Oslo bystyre

59 treff av 59 politikere

Aktive filtre

    Bystyrerepresentant Nicolai Øyen Langfeldt (H)

    Langfeldt, Nicolai Øyen (Høyre)

    Medlem av Samferdsels- og miljøutvalget

    Telefon: 464 24 120

    Født: 1996

    Bosted: Bydel Sagene

    Bystyrerepresentant Silje Lutro (H)

    Lutro, Silje (Høyre)

    Medlem av Kultur- og utdanningsutvalget
    Varamedlem av Samevalgstyret
    Varamedlem av Valgstyret

    Født: 1996

    Bosted: Bydel St. Hanshaugen

    Bystyrerepresentant Cecilie Lyngby (FNB)

    Lyngby, Cecilie (Folkeaksjonen Nei til mer bompenger)

    Varamedlem av Forretningsutvalget
    Medlem av Helse- og sosialutvalget
    Varamedlem av Samevalgstyret
    Varamedlem av Valgstyret

    Telefon: 900 67 248

    Født: 1970

    Bosted: Bydel Vestre Aker

    Bystyrerepresentant Siavash Mobasheri (R)

    Mobasheri, Siavash (Rødt)

    Varamedlem av Forretningsutvalget
    Medlem av Samevalgstyret
    Medlem av Samferdsels- og miljøutvalget
    Medlem av Valgstyret

    Født: 1990

    Bosted: Bydel Nordstrand

    Bystyrerepresentant Hassan Nawaz (H)

    Nawaz, Hassan (Høyre)

    Medlem av Samferdsels- og miljøutvalget

    Telefon: 911 23 195

    Født: 1998

    Bosted: Bydel Vestre Aker

    Bystyrerepresentant Line Steine Oma (A)

    Oma, Line Steine (Arbeiderpartiet)

    Medlem av Byutviklingsutvalget
    Varamedlem av Forretningsutvalget
    Varamedlem av Samevalgstyret
    Varamedlem av Valgstyret

    Født: 1987

    Bosted: Bydel Gamle Oslo

    Bystyremedlem Eskil Pedersen (A)

    Pedersen, Eskil (Arbeiderpartiet)

    Medlem av Finansutvalget

    Født: 1984

    Bosted: Bydel Grünerløkka

    Bystyrerepresentant Farukh Qureshi (A)

    Qureshi, Farukh (Arbeiderpartiet)

    Medlem av Kultur- og utdanningsutvalget

    Telefon: 473 91 608

    Født: 1986

    Bosted: Bydel Søndre Nordstrand

    Bystyrerepresentant Afshan Rafiq (H)

    Rafiq, Afshan (Høyre)

    Medlem av Kultur- og utdanningsutvalget
    Varamedlem av Samevalgstyret
    Varamedlem av Valgstyret

    Født: 1975

    Bosted: Bydel Stovner

    Bystyrerepresentant Sofia Rana (R)

    Rana, Sofia (Rødt)

    Medlem av Byutviklingsutvalget

    Født: 1982

    Bosted: Bydel Stovner

    Bystyrerepresentant Bjørn Revil (FNB)

    Revil, Bjørn (Folkeaksjonen Nei til mer bompenger)

    Medlem av Forretningsutvalget
    Medlem av Kultur- og utdanningsutvalget

    Telefon: 993 50 339

    Født: 1967

    Bosted: Bydel Grünerløkka

    Bystyrerepresentant Haakon Riekeles (V)

    Riekeles, Haakon (Venstre)

    Medlem av Byutviklingsutvalget

    Født: 1986

    Bosted: Bydel St. Hanshaugen

    Bilde kommer

    Rismyhr, Maren (Rødt)

    Medlem av Helse- og sosialutvalget

    Telefon: 450 43 259

    Født: 1947

    Bosted: Bydel Grorud

    Bystyrerepresentant Anne Haabeth Rygg (H)

    Rygg, Anne Haabeth (Høyre)

    Nestleder av Finansutvalget
    Varamedlem av Forretningsutvalget
    Varamedlem av Samevalgstyret
    Varamedlem av Valgstyret

    Født: 1973

    Bosted: Bydel Ullern

    Bystyrerepresentant Sarah Lilleberg Safavifard (SV)

    Safavifard, Sarah Lilleberg (Sosialistisk Venstreparti)

    Medlem av Kultur- og utdanningsutvalget

    Telefon: 412 85 203

    Født: 1998

    Bosted: Bydel Gamle Oslo

    Bystyrerepresentant Bjørg Sandkjær (Sp)

    Sandkjær, Bjørg (Senterpartiet)

    Medlem av Forretningsutvalget
    Nestleder av Helse- og sosialutvalget
    Medlem av Samevalgstyret
    Medlem av Valgstyret

    Født: 1972

    Bosted: Bydel Grünerløkka

    Bystyremedlem Eirik Lae Solberg (H)

    Solberg, Eirik Lae (Høyre)

    Medlem av Finansutvalget
    Medlem av Politiutvalget

    Født: 1971

    Bosted: Bydel St. Hanshaugen

    Bystyrerepresentant Lars Petter Solås (F)

    Solås, Lars Petter (Fremskrittspartiet)

    Medlem av Finansutvalget

    Telefon: 920 54 147

    Født: 1985

    Bosted: Bydel Nordstrand

    Bystyrerepresentant Sirin Stav (MDG)

    Stav, Sirin (Miljøpartiet De Grønne)

    Medlem av Forretningsutvalget
    Medlem av Samevalgstyret
    Leder av Samferdsels- og miljøutvalget
    Medlem av Valgstyret

    Født: 1988

    Bosted: Bydel Sagene

    Bystyrerepresentant Aina Stenersen (F)

    Stenersen, Aina (Fremskrittspartiet)

    Varamedlem av Forretningsutvalget
    Leder av Helse- og sosialutvalget
    Varamedlem av Samevalgstyret
    Varamedlem av Valgstyret

    Født: 1983

    Bosted: Bydel Østensjø

    Bystyrerepresentant James Stove Lorentzen (H)

    Stove Lorentzen, James (Høyre)

    Varamedlem av Forretningsutvalget
    Medlem av Helse- og sosialutvalget
    Medlem av Samevalgstyret
    Medlem av Valgstyret

    Telefon: 915 11 092

    Født: 1957

    Bosted: Bydel Vestre Aker

    Bystyrerepresentant Øystein Sundelin (H)

    Sundelin, Øystein (Høyre)

    Leder av Byutviklingsutvalget
    Medlem av Forretningsutvalget
    Nestleder av Samevalgstyret
    Nestleder av Valgstyret

    Telefon: 971 87 062

    Født: 1985

    Bosted: Bydel Nordre Aker

    Sabina Syed (MDG)

    Syed, Sabina (Miljøpartiet De Grønne)

    Medlem av Finansutvalget

    Telefon: 917 83 559

    Født: 1991

    Bosted: Bydel Grorud

    Bystyremedlem Eivind Trædal (MDG)

    Trædal, Eivind (Miljøpartiet De Grønne)

    Nestleder av Byutviklingsutvalget
    Medlem av Forretningsutvalget
    Varamedlem av Samevalgstyret
    Varamedlem av Valgstyret

    Født: 1985

    Bosted: Bydel Gamle Oslo

    Bystyrerepresentant Marit Kristine Vea (V)

    Vea, Marit Kristine (Venstre)

    Varamedlem av Forretningsutvalget
    Varamedlem av Samevalgstyret
    Medlem av Samferdsels- og miljøutvalget
    Varamedlem av Valgstyret

    Telefon: 977 23 431

    Født: 1985

    Bosted: Bydel St. Hanshaugen

    Bystyremedlem Camilla Wilhelmsen (F)

    Wilhelmsen, Camilla (Fremskrittspartiet)

    Medlem av Forretningsutvalget
    Medlem av Samevalgstyret
    Medlem av Samferdsels- og miljøutvalget
    Medlem av Valgstyret

    Telefon: 908 53 082

    Født: 1959

    Bosted: Bydel Frogner

    Bystyrerepresentant Jon Reidar Øyan (A)

    Øyan, Jon Reidar (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Forretningsutvalget
    Medlem av Helse- og sosialutvalget
    Varamedlem av Samevalgstyret
    Varamedlem av Valgstyret

    Telefon: 900 42 616

    Født: 1981

    Bosted: Bydel Gamle Oslo

    Filtrere / Sortere

    Filtrere

    Hopp til liste over politikere

    Søk på navn


    Partitilhørighet

    Utvalg, komite og råd