Til innhold
Ordføreren

Ordførerens kalender

Uke 37

Mandag 9. september

  • 10:00 Ordføreren avgir stemme, Østensjø skole
  • 18:00 Ordføreren deltar i NRK-sending fra trikken, Oslo sentrum
  • 19:00 – 23:00 – Ordføreren deltar i valgvake, Rockefeller

Tirsdag 10. september

  • 13:00  15:00 Ordføreren deltar i valgvake-lunsj med SV, Rådhuset
  • 18:00 – 19:00 Ordføreren avduker «Blått skilt» som Kampen janitsjarorkester er tildelt av Oslo Byes Vel, Sigurdsgt./ Gunhildsgt. På Nedre Kampen

Onsdag 11. september

  • 11:00 - Ordføreren har interne møter på kontoret, Rådhuset

Torsdag 12. september

  • 09:30  Ordføreren åpner Rehabiliteringskonferansen i Helse Sør-øst 2019, Radisson Blu Plaza
  • 11:00 – 12:00– Ordføreren tar imot delegasjon fra Romanias KS, Rådhuset
  • 19:15  Ordføreren følger Kronprinsen ved åpningsseremonien for Ultimafestivalen, Oslo Konserthus

Fredag 13. september

  • 12:00 – 13:00 – Ordføreren deltar i valgstyremøte, Rådhuset

Lørdag 14. september

  • 15:00 – Ordføreren er vigsler, Schafteløkken på Frogner
  • 18.30 Ordføreren på norgespremieren til La Bayadere, Den Norske Opera & Ballett

 

Uke 36

Mandag 2. september

  • 12:00 – Ordføreren deltar på åpning av Kunnskapshagen, Stovner videregående skole
  • 13:30 – Ordføreren deler ut arkitekturpris, Rådhusgata 27
  • 15:00 – Ordføreren deltar i møte, Nynorskens Hus, Rosenkrantz' gate 8
  • 19:00 – Ordføreren deltar i mottakelse på Rådhuset

Tirsdag 3. september

  • 10:30 – Ordføreren åpner Oslo Taxi og Bellona miljøbildag, Bjerkebanen
  • 13:00 – Ordføreren er tilstede under Tøyenarrangement med byrådet, Tøyen skole 
  • 18:00 – Ordføreren i duell med Saida Begum, ICC lokaler, Tøyenbekken 24

Onsdag 4. september

  • 09:00 – Ordføreren åpner Innovasjonsdagen, Edvard Storms gate 2
  • 15:00 – Bystyremøte, Rådhuset

Torsdag 5. september

  • 11:00 – Ordføreren holder innlegg om europeisk høynivåkonferanse om CO2 fangst og lagring, Operaen 
  • 14:00 – Ordføreren står på stand, Karl Johans gate
  • 17:00 – Ordføreren er tilstede under premiere på Oslo Nye Teater

Fredag 6. september

  • 09:00 – Ordføreren åpner Matstreif 2019, Sentralen
  • 15:30 – Ordføreren deltar i radiosending med NRK Østlandssendingen, Tøyen Torg 
  • 18:00 – Ordføreren står på stand under Granittrock, Lillomarka Arena

Lørdag 7. september

  • 10:00 – Ordføreren åpner Ung Arena, Vallhall Arena
  • 12:00 – Ordføreren holder apell under Oppsal gatefest, Oppsal