Til innhold
Økonomiregister

Økonomiregister - Bjerke bydelsutvalg

Register for økonomiske interesser, styreverv og lignende for Bjerke bydelsutvalg 2019 – 2023. Registeret er under revidering.

Registeret oppdateres forløpende. 

Medlemmer:

Andresen, Ellen Torunn K. (Arbeiderpartiet)

Selvstendig næringsvirksomhet:

  • Enkeltpersonsforetak ETK Andersen

Diriye, Nima (Arbeiderpartiet)

    Fuglesang, Lars Erik (Arbeiderpartiet)

    Styreverv:

    • Borettslag Veitvedt Hageby, styremedlem, godtgjøring mer enn 1 ganger folketrygdens grunnbeløp mottas
    • Veitvedt-Sletteløkka kulturforum, kasserer, ikke godtgjøring
    • Dyretråkket musikklag, styremedlem
    • Forbundet for Ledelse og teknikk, styremedlem, godtgjøring mottas

    Oppdrags- eller arbeidsgiver:

    • Statens vegvesen, rådgiver

    Grewal, Karmjit (Høyre)

    Styreverv:

    • Bjerke Høyre, styremedlem, ikke godtgjøring
    • Oslo Høyres representantskap, varamedlem
    • Veitvet Sletteløkka kulturforum, styremedlem, ikke godtgjøring

    Grewal, Sarbjeet (Høyre)

    Opplysninger mangler.

      Holmstrøm, Espen Forsberg (Arbeiderpartiet)

      Opplysninger mangler.

      Husmo, Egil (Høyre)

      Opplysninger mangler.

      Husum, Hans Vold (Sosialistisk Venstreparti)

      Ingen opplysninger å registrere i henhold til reglementet

        Kveseth, Jørn (Fremskrittspartiet)

        Oppdrags- eller arbeidsgiver:

        • DHL Express Norge AS, OPS manager Oslo Area

        Lethigangas, Siv Marit (Sosialistisk Venstreparti)

        Styreverv:

        • FO-Oslo, styremedlem, ikke godtgjøring
        • Linderud skole, driftsstyre, leder, godtgjøring mottas

        Meyer, Mathias (Høyre)

        Sandven, Jon Werner (Rødt)

        Oppdrags- eller arbeidsgiver:

        • Arkivverket, seniorrådgiver

        Styreverv

        • NTL Arkivverket, leder, ikke godtgjøring

        Samsami, Farshid (Miljøpartiet De Grønne)

        Sandvær, Anette (Arbeiderpartiet)

        Stærk, Siv-Lise Bendixen (Venstre)

        Styreverv:

        • Bjerke Venstre, bydelslagsleder, ikke godtgjøring

        Oppdrags- eller arbeidsgiver:

        • Helse- og omsorgsdepartementet, rådgiver

        Tingbjør, Tommas (Miljøpartiet De Grønne)

        Opplysninger mangler.

        Varamedlemmer:

        Ahmed, Aishah (Venstre)

        Opplysninger mangler.

        Algermissen, Leif (Miljøpartiet De Grønne)

        Engevik, Aleksander (Venstre)

        Folde, Synnøve (Arbeiderpartiet)

          Gamborg-Heinåli, Bergliot (Rødt

            Grønbekk, Trygve (Arbeiderpartiet)

            Halse, Marit (Rødt)
            Haugen, Adeleid (Fremskrittspartiet)

              Jensen, Jens Magnus (Arbeiderpartiet)

                Kristoffersen, Bjarne (Sosialistisk Venstreparti)

                Styreverv:

                • Driftsstyret Veitvet skole, styremedlem, godtgjøring mottas
                • Veitvet sporstklubb, varamedlem styret, ikke godtgjøring

                Liljeroth, Tone (Fremskrittspartiet)
                Lind Kvanmo, Maria (Sosialistisk Venstreparti)
                Lindrupsen, Andreas (Rødt)

                Styreverv:

                • Beverveien Borettslag, styremedlem, godtgjøring mottas
                • Norges Blindeforbund Oslo Fylkeslag, styremedlem, godtgjøring mottas

                Oppdrags- eller arbeidsgiver:

                • Fellesforbundet, kontorsekretær

                Mousa, Janar (Arbeiderpartiet)

                Opplysninger mangler.

                Mørkved, Karen Margrete (Høyre)

                Næraa, Emil E. (Fremskrittspartiet)

                Pedersen, Håvard (Sosialistisk Venstreparti)
                Petrescu, Elena A. (Arbeiderpartiet)

                Radoslav Vedahl, Bjørn (Fremskrittspartiet)
                Remmen, Else Birgitte (Miljøpartiet De Grønne)
                Rossow, Irene (Høyre)
                Ryum, Kay Robert (Venstre)

                Selstø, Helge (Høyre)

                Shervin, Najafpour (Høyre)
                Sjøvoll, Oda (Sosialistisk Venstreparti)

                Strøm, Marianne (Arbeiderpartiet)

                Støylen, Sissel (Venstre)

                Syverstad, Caroline (Arbeiderpartiet)

                Sørensen, Christine B. (Miljøpartiet De Grønne)

                Tahir, Nadya (Sosialistisk Venstreparti)
                Tveiten, Line (Miljøpartiet De Grønne)
                Vetvik, Kristoffer Sveen (Miljøpartiet De Grønne)

                Ulriksen, Linda (Høyre)

                Winger, Torstein (Arbeiderpartiet)

                Opplysninger mangler.