Til innhold
Bystyret

Bystyrets varamedlemmer

88 treff av 88 politikere

Aktive filtre

    Sannum, Hege Astrup (Høyre)

    Varamedlem av Helse- og sosialkomiteen

    Født: 1976

    Bosted: Bydel Nordstrand

    Schjerven, Thea Kristine (Høyre)

    Varamedlem av Finanskomiteen
    Varamedlem av Samevalgstyret
    Varamedlem av Valgstyret

    Født: 1978

    Bosted: Bydel Nordstrand

    Sjøtveit, Øystein G. (Fremskrittspartiet)

    Varamedlem av Byutviklingskomiteen

    Født: 1961

    Bosted: Bydel Alna

    Skei, Erik Borge (Venstre)

    Varamedlem av Kultur- og utdanningskomiteen

    Født: 1975

    Bosted: Bydel Nordre Aker

    Smith-Sivertsen, Hermann (Høyre)

    Varamedlem av Byutviklingskomiteen

    Født: 1962

    Bosted: Bydel Ullern

    Solås, Lars Petter (Fremskrittspartiet)

    Varamedlem av Samferdsels- og miljøkomiteen

    Født: 1985

    Bosted: Bydel Nordstrand

    Stav, Sirin Hellvin (Miljøpartiet De Grønne)

    Varamedlem av Samferdsels- og miljøkomiteen

    Født: 1988

    Bosted: Bydel Sagene

    Stærk, Siv-Lise Bendixen (Venstre)

    Varamedlem av Byutviklingskomiteen

    Født: 1979

    Bosted: Bydel Bjerke

    Sæterli, Lena (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Byutviklingskomiteen

    Født: 1971

    Bosted: Bydel Alna

    Sætre, Monica Semb (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Byutviklingskomiteen

    Født: 1982

    Bosted: Bydel Bjerke

    Tandberg, Øivind A. (Høyre)

    Varamedlem av Byutviklingskomiteen

    Født: 1967

    Bosted: Bydel Nordre Aker

    Thygesen, Pål (Miljøpartiet De Grønne)

    Varamedlem av Finanskomiteen

    Født: 1988

    Bosted: Bydel St. Hanshaugen

    Tollefsen, John Peter (Høyre)

    Varamedlem av Kultur- og utdanningskomiteen

    Født: 1949

    Bosted: Bydel Vestre Aker

    Ulleberg, Siri (Fremskrittspartiet)

    Varamedlem av Helse- og sosialkomiteen
    Varamedlem av Samferdsels- og miljøkomiteen

    Født: 1989

    Bosted: Bydel Østensjø

    Upadhyay, Ombir (Fremskrittspartiet)

    Varamedlem av Finanskomiteen

    Født: 1957

    Bosted: Bydel Stovner

    Vederhus, Torkil (Miljøpartiet De Grønne)

    Varamedlem av Helse- og sosialkomiteen

    Født: 1989

    Bosted: Bydel Sagene

    Vestrheim, Hilde (Venstre)

    Varamedlem av Kultur- og utdanningskomiteen

    Født: 1967

    Bosted: Bydel St. Hanshaugen

    Vik, Kristin (Høyre)

    Varamedlem av Byutviklingskomiteen

    Født: 1970

    Bosted: Bydel Nordre Aker

    Viljugrein, Agnes Nærland (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Finanskomiteen

    Født: 1997

    Bosted: Bydel Gamle Oslo

    Værnes, Konrad Janusz (Høyre)

    Varamedlem av Samferdsels- og miljøkomiteen

    Født: 1992

    Bosted: Bydel Alna

    Whist, Jon Ole (Høyre)

    Varamedlem av Kultur- og utdanningskomiteen

    Født: 1976

    Bosted: Bydel St. Hanshaugen

    Witoszek, Nina (Miljøpartiet De Grønne)

    Varamedlem av Kultur- og utdanningskomiteen

    Født: 1954

    Bosted: Bydel Frogner

    Øyan, Jon Reidar (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Helse- og sosialkomiteen

    Født: 1981

    Bosted: Bydel Gamle Oslo

    Aarebrodt, Alice (Høyre)

    Varamedlem av Samferdsels- og miljøkomiteen

    Født: 1986

    Bosted: Bydel Østensjø

    Filtrere / Sortere

    Filtrere

    Hopp til liste over politikere

    Søk på navn


    Partitilhørighet

    Utvalg, komite og råd