Til innhold

Bystyrets varamedlemmer

88 treff av 88 politikere

Aktive filtre

    Andenæs, Marianne (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Helse- og sosialkomiteen

    Født: 1990

    Bosted: Bydel Gamle Oslo

    Balas, Gro (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Finanskomiteen

    Født: 1950

    Bosted: Bydel Vestre Aker

    Bastiansen, Carl-Henrik (Høyre)

    Varamedlem av Kultur- og utdanningskomiteen

    Født: 1982

    Bosted: Bydel Frogner

    Bayegan-Harlem, Dag (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Finanskomiteen

    Født: 1977

    Bosted: Bydel Vestre Aker

    Borud, Andreas (Sosialistisk Venstreparti)

    Varamedlem av Kultur- og utdanningskomiteen

    Født: 1991

    Bosted: Bydel Grünerløkka

    Butt, Talat Mehmood (Høyre)

    Varamedlem av Kultur- og utdanningskomiteen

    Født: 1958

    Bosted: Bydel Søndre Nordstrand

    Darian, Roja (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Samferdsels- og miljøkomiteen

    Født: 1983

    Bosted: Bydel Alna

    Dyrnes, Joakim (Sosialistisk Venstreparti)

    Varamedlem av Samferdsels- og miljøkomiteen

    Født: 1983

    Bosted: Bydel Gamle Oslo

    Dæhlen, Tale Marte (Rødt)

    Varamedlem av Samferdsels- og miljøkomiteen

    Født: 1984

    Bosted: Bydel Gamle Oslo

    Dønhaug, Trine (Sosialistisk Venstreparti)

    Varamedlem av Samferdsels- og miljøkomiteen

    Født: 1965

    Bosted: Bydel Søndre Nordstrand

    Eriksen, Kenneth B. (Høyre)

    Født: 1973

    Bosted: Bydel Bjerke

    Eriksen, Thomas Hylland (Miljøpartiet De Grønne)

    Varamedlem av Samferdsels- og miljøkomiteen

    Født: 1962

    Bosted: Bydel Nordre Aker

    Ferskaug, Julianne (Venstre)

    Varamedlem av Finanskomiteen

    Født: 1990

    Bosted: Bydel Nordstrand

    Fjellanger, Guro (Venstre)

    Varamedlem av Finanskomiteen

    Født: 1964

    Bosted: Bydel Gamle Oslo

    Folkvord, Erling (Rødt)

    Varamedlem av Helse- og sosialkomiteen

    Født: 1949

    Bosted: Bydel Gamle Oslo

    Foss, Jørgen (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Kultur- og utdanningskomiteen

    Født: 1989

    Bosted: Bydel Sagene

    Fridstrøm, Aksel (Høyre)

    Varamedlem av Helse- og sosialkomiteen

    Født: 1986

    Bosted: Bydel Ullern

    Fuglesang, Heidi (Høyre)

    Varamedlem av Kultur- og utdanningskomiteen

    Født: 1992

    Bosted: Bydel Frogner

    Gawecka, Ewa (Høyre)

    Varamedlem av Helse- og sosialkomiteen

    Født: 1978

    Bosted: Bydel Vestre Aker

    Grewal, Karmjit Singh (Høyre)

    Varamedlem av Helse- og sosialkomiteen

    Født: 1987

    Bosted: Bydel Bjerke

    Hagen, Ståle (Høyre)

    Varamedlem av Samferdsels- og miljøkomiteen

    Født: 1968

    Bosted: Bydel Søndre Nordstrand

    Hagenau, Helle (Rødt)

    Varamedlem av Samferdsels- og miljøkomiteen

    Født: 1965

    Bosted: Bydel Bjerke

    Hallem, Sissel (Rødt)

    Varamedlem av Kultur- og utdanningskomiteen

    Født: 1965

    Bosted: Bydel Grünerløkka

    Hasle, Espen Andreas (Kristelig Folkeparti)

    Varamedlem av Helse- og sosialkomiteen

    Født: 1972

    Bosted: Bydel Nordstrand

    Haugstad, Aleksandra Witczak (Høyre)

    Varamedlem av Helse- og sosialkomiteen

    Født: 1972

    Bosted: Bydel Østensjø

    Herzog, Christian Johan Grønlie (Venstre)

    Varamedlem av Samferdsels- og miljøkomiteen

    Født: 1972

    Bosted: Bydel Alna

    Hessen, Dag Olav (Miljøpartiet De Grønne)

    Varamedlem av Finanskomiteen

    Født: 1956

    Bosted: Bydel Vestre Aker

    Holm, Erling Dokk (Miljøpartiet De Grønne)

    Varamedlem av Byutviklingskomiteen

    Født: 1964

    Bosted: Bydel Gamle Oslo

    Jaber, Munir (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Samferdsels- og miljøkomiteen

    Født: 1990

    Bosted: Bydel Alna

    Jamholt, Gro Bratteli (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Helse- og sosialkomiteen

    Født: 1976

    Bosted: Bydel Gamle Oslo

    Joof, Channeh Maram (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Samferdsels- og miljøkomiteen

    Født: 1966

    Bosted: Bydel Alna

    Jørgensen, Susann Strandberg (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Kultur- og utdanningskomiteen

    Født: 1972

    Bosted: Bydel Gamle Oslo

    Filtrere / Sortere

    Filtrere

    Hopp til liste over politikere

    Søk på navn


    Partitilhørighet

    Utvalg, komite og råd