Økonomiregister

Økonomiregister - Stovner bydelsutvalg

Register for økonomiske interesser, styreverv og lignende for Stovner bydelsutvalg 2019 – 2023.

Registeret oppdateres fortløpende. 

Medlemmer:


Aslam, Awais (Arbeiderpartiet)

Ingen opplysninger å registrere i henhold til reglementet.

    Dyrkorn, Finn (Miljøpartiet De Grønne)

    Styreverv:

    • AS Ammerud Varmesentral, styreleder, godtgjøring mer enn 1 ganger folketrygdens grunnbeløp

    Hibout, Naima (Arbeiderpartiet)


    Linja, Jan Arild (Fremskrittspartiet)

    Ingen opplysninger å registrere i henhold til reglementet.

    Ludt, Tore (Sosialistisk Venstreparti)

    Ingen opplysninger å registrere i henhold til reglementet.

    Mushtaq, Usman Ahmad (Arbeiderpartiet)

     

    Nord, Ingelin Kristin (Høyre)

    Styreverv:

    • EPTEC Energy & Process Technic AS, styreleder, godtgjøring mottas
    • Nord AS, styremedlem, ikke godtgjøring

    Oppdrags- eller arbeidsgiver:

    • EPTEC Energi AS, kvalitetsleder
    • EPTEC Energi AS, markedsføringsansvarlig

    Aksjer:

    • Nord AS, aksjeselskap

    Olsen, Anette Trondal (Arbeiderpartiet) nestleder

    Ingen opplysninger å registrere i henhold til reglementet.

    Sheikh, Aamir Javed (Høyre)

    Opplysninger mangler.

    Upadhay, Ombir (Fremskrittspartiet)

    Ønsker ikke å være tilsluttet registeret

    Vendsbo, Vera (Høyre)

    Ønsker ikke å registrere interesser.

    Wimalarsan, Akilima (Arbeiderpartiet)

    Ingen opplysninger å registrere i henhold til reglementet.

    Yassin, Mohammed Shuayb (Arbeiderpartiet)

    Ingen opplysninger å registrere i henhold til reglementet

    Zaeem, Sammia Naz (Rødt)

    Ingen opplysninger å registrere i henhold til reglementet.


    Varamedlemmer:

    Arentz, Fredrik (Miljøpartiet De Grønne)

    Ønsker ikke å registrere interesser.

      Braserudhaget, Håvard (Høyre)

      Styreverv:

      • Høybråten og Stovner IL, Fotball, styreleder, godtgjøring mottas

      Oppdrags- eller styreverv:

      • Robur Safe AS, daglig leder

      Dyrkorn, Kine (Miljøpartiet De Grønne)

      Opplysninger mangler.

      Golmen, Karen Oldervik (Sosialistisk Venstreparti) 

      • Oppdrags- eller høgskolerådet, seniorrådgiver

      Halvorsen, Glenn (Fremskrittspartiet)

      Opplysninger mangler.

      Haug, Henrik (Høyre)

      Opplysninger mangler.

      Høy, Martin Chr. (Rødt)

      Opplysninger mangler.

      Håbu-Naveen Neha (Sosialistisk Venstreparti)

      Opplysninger mangler.

      Johansen, Trine Nordahl (Miljøpartiet De Grønne)

      Opplysninger mangler.

      Kaur, Rajwinder (Rødt)

      Opplysninger mangler.

      Kirkeby-Garstad, Celine Helen (Arbeiderpartiet) 

        Opplysninger mangler.

        Kumarasamy, Athithan (Arbeiderpartiet)

        Opplysninger mangler.

        Larsen, Arne (Arbeiderpartiet)

        Opplysninger mangler.

        Lervik, Inger J. (Høyre)

        Ønsker ikke å registrere interesser.

        Løberg, Mona (Høyre)

        Opplysninger mangler.

        Mellum, Olav (Fremskrittspartiet)

        Ingen opplysninger å registrere i henhold til reglementet.

        Mo, Norvald (Fremskrittspartiet)

        Styreverv:

        • Idrettens Helsesenter, styremedlem, godtgjøring mottas
        • Stovner Frivillighetssentral, styremedlem, ikke godtgjøring

        Myrhol, Elisabeth (Sosialistisk Venstreparti)

        Ingen opplysninger å registrere i henhold til reglementet.

        Nawaz, Fahila (Rødt)

        Opplysninger mangler.

        Nordengen, Anne Karima (Arbeiderpartiet)

        Opplysninger mangler.

          Olsen, Elin Amor (Høyre)

          Opplysninger mangler.

          Olsen, Henning Ruud (Høyre)

          Opplysninger mangler.

            Rasmussen, Atgeirr (Sosialistisk Venstreparti)

            Oppdrags- eller arbeidsgiver:

            • SINTEF, forsker

            Saleem, Memoona (Rødt)

            Ønsker ikke å registrere interesser.

            Sandberg, Pia Cathrine (Arbeiderpartiet)

            Opplysninger mangler.

            Slette, Anita (Fremskrittspartiet)

            Opplysninger mangler.

            Sundeng, Alexander Skinnes (Arbeiderpartiet)

            Ingen opplysninger å registrere i henhold til reglementet.

            Svendsen, Tobias (Fremskrittspartiet)

            Styreverv:

            • Tilsynsutvalg 2, leder, godtgjøring mottas.

            Tveita, Lennart Andre (Arbeiderpartiet)

            Opplysninger mangler.

            Uzzaman, Daniel Mohammad (Høyre)

            Opplysninger mangler.

            Wimalarasan, Akilina (Arbeiderpartiet)

            Ingen opplysninger å registrere i henhold til reglementet.

            Øien, Kjersti (Arbeiderpartiet)

            Ingen opplysninger å registrere i henhold til reglementet.