Oppvekstkomiteen
Oppvekstkomiteen har porteføljen barnevern, barnehager, forebyggende barne- og ungdomsarbeid, barne- og ungdomstiltak, fritidsklubber, helsestasjoner for ungdom, skolehelsetjenesten og områdeløftene.
Saker og møter i oppvekstkomiteen
Tidligere møter
Er du medlem av råd og utvalg i bydelen?
Da skal du logge deg inn via Acos møteportal: https://moteportal.oslo.kommune.no/BYD/ (NB - bruk helst Chrome nettleser).
Møtegodtgjørelse
Leder: 15 932 kroner per år og 1 730 kroner per møte
Medlemmer: 1 730 kroner per møte
Medlemmer
Susanne Eliassen (Sosialistisk Venstreparti)
Varamedlem av Bydelsutvalget
Leder av Oppvekstkomiteen
Paal Anker-Nilssen (Høyre)
Varamedlem av Arbeidsutvalget
Medlem av Bydelsutvalget
Nestleder av Oppvekstkomiteen
Telefon
Sara Ali Barzinje (Arbeiderpartiet)
Varamedlem av Arbeidsutvalget
Medlem av Bydelsutvalget
Medlem av Oppvekstkomiteen
Observatør av Ungdomsrådet i Bydel Gamle Oslo
Anisa Mohamed Mohamoud (Arbeiderpartiet)
Varamedlem av Bydelsutvalget
Medlem av Oppvekstkomiteen
Caroline Omberg (Miljøpartiet De Grønne)
Varamedlem av Arbeidsutvalget
Medlem av Bydelsutvalget
Medlem av Oppvekstkomiteen
Thomas Røst Stenerud (Miljøpartiet De Grønne)
Varamedlem av Bydelsutvalget
Medlem av Oppvekstkomiteen
Hooda Ahmed Farah (Sosialistisk Venstreparti)
Varamedlem av Bydelsutvalget
Medlem av Oppvekstkomiteen
Maria Orieta (Rødt)
Varamedlem av Bydelsutvalget
Medlem av Oppvekstkomiteen
Julia Anh Thu Ølmheim (Venstre)
Varamedlem av Arbeidsutvalget
Varamedlem av Bydelsutvalget
Medlem av Oppvekstkomiteen
Tina Furuseth (Høyre)
Varamedlem av Oppvekstkomiteen
Medlem av Tilsynsutvalg for institusjoner
Mats Andre Kirkebirkeland (Høyre)
Varamedlem av Bydelsutvalget
Varamedlem av Oppvekstkomiteen
Gunvor Strømsheim (Høyre)
Varamedlem av Oppvekstkomiteen
Amal Mahamed Abdinur (Arbeiderpartiet)
Varamedlem av Bydelsutvalget
Varamedlem av Oppvekstkomiteen
Abdulrahman Al Tamimi (Arbeiderpartiet)
Varamedlem av Bydelsutvalget
Varamedlem av Oppvekstkomiteen
Jon Aga (Arbeiderpartiet)
Varamedlem av Oppvekstkomiteen
Agnes Nærland Viljugrein (Arbeiderpartiet)
Leder av Arbeidsutvalget
Leder av Bydelsutvalget
Varamedlem av Oppvekstkomiteen
Harald A. Nissen (Miljøpartiet De Grønne)
Varamedlem av Bydelsutvalget
Varamedlem av Byutviklingskomiteen
Varamedlem av Oppvekstkomiteen
Emanuele Sigismondi (Miljøpartiet De Grønne)
Varamedlem av Oppvekstkomiteen
Varamedlem av Velferd- og kulturkomiteen
Kine Dyrkorn (Miljøpartiet De Grønne)
Varamedlem av Oppvekstkomiteen
Sine Schei (Miljøpartiet De Grønne)
Varamedlem av Oppvekstkomiteen
Lars-Kristian Østby (Sosialistisk Venstreparti)
Varamedlem av Oppvekstkomiteen
Stian Amadeus Antonsen (Sosialistisk Venstreparti)
Varamedlem av Oppvekstkomiteen
Stine Navarsete (Sosialistisk Venstreparti)
Varamedlem av Oppvekstkomiteen
Amira Zantouti (Sosialistisk Venstreparti)
Varamedlem av Bydelsutvalget
Varamedlem av Oppvekstkomiteen
Anna Rebekka Løvmo (Rødt)
Varamedlem av Oppvekstkomiteen
Vegard Foseide (Rødt)
Varamedlem av Oppvekstkomiteen
Erling Folkvord (Rødt)
Varamedlem av Oppvekstkomiteen
Medlem av Tilsynsutvalg for hjemmetjenesten
Vilde Marie Ystmark (Venstre)
Varamedlem av Oppvekstkomiteen
Haakon Engen (Venstre)
Varamedlem av Oppvekstkomiteen
Innkomne e-poster videresendes til medlemmene av Gamle Oslo oppvekstkomite. Ved hastehenvendelser send direkte til komitemedlemmene.
Oppvekstkomiteens medlemmer
politisk koordinator
Morten Johansen