E-post:

Stovner bydelsutvalg

Bydelsutvalget er bydelens folkevalgte organ med 15 medlemmer som velges direkte hvert fjerde år.

Bydelsutvalget har ansvar for de desentralisete kommunale oppgavene, vedtar budsjett og økonimiplan og fører tilsyn og kontroll med bydelsadmiistrasjonen og tjenestene som utføres der. 

Medlemmer

Nawaz, Rashid (Ap)

Nawaz, Rashid (Arbeiderpartiet)

Leder av Groruddalssatsingskomiteen
Leder av Stovner arbeidsutvalg
Leder av Stovner bydelsutvalg
Varamedlem av Stovner miljø- og byutviklingskomite
Varamedlem av Tilsynsutvalg III for hjemmebaserte tjenester

Anette Trondal Olsen

Olsen, Anette Trondal (Arbeiderpartiet)

Nestleder av Groruddalssatsingskomiteen
Nestleder av Stovner arbeidsutvalg
Nestleder av Stovner bydelsutvalg
Varamedlem av Stovner mangfold-, oppvekst- og kulturkomite

Aslam, Awais (Ap)

Aslam, Awais (Arbeiderpartiet)

Varamedlem av Groruddalssatsingskomiteen
Varamedlem av Stovner arbeidsutvalg
Medlem av Stovner bydelsutvalg
Leder av Stovner mangfold-, oppvekst- og kulturkomite
Observatør av Stovner ungdomsråd

Ali, Varin Hiwa (Ap)

Ali, Varin Hiwa (Arbeiderpartiet)

Varamedlem av Groruddalssatsingskomiteen
Varamedlem av Stovner arbeidsutvalg
Medlem av Stovner bydelsutvalg
Medlem av Stovner miljø- og byutviklingskomite

Mohammed, Shuayb Yassin (Ap)

Mohammed, Shuayb Yassin (Arbeiderpartiet)

Varamedlem av Groruddalssatsingskomiteen
Varamedlem av Stovner arbeidsutvalg
Medlem av Stovner bydelsutvalg
Medlem av Stovner helse- og sosialkomite

Mushtaq, Usman A. (Arbeiderpartiet)

Varamedlem av Groruddalssatsingskomiteen
Varamedlem av Stovner arbeidsutvalg
Medlem av Stovner bydelsutvalg
Varamedlem av Stovner miljø- og byutviklingskomite

Hibout, Naima (Ap)

Hibout, Naima (Arbeiderpartiet)

Medlem av Stovner bydelsutvalg
Nestleder av Stovner mangfold-, oppvekst- og kulturkomite
Observatør av Stovner ungdomsråd
Medlem av Tilsynsutvalg III for hjemmebaserte tjenester

Nord, Ingelin Kristin (H)

Nord, Ingelin Kristin (Høyre)

Medlem av Groruddalssatsingskomiteen
Medlem av Stovner arbeidsutvalg
Medlem av Stovner bydelsutvalg
Varamedlem av Stovner helse- og sosialkomite
Varamedlem av Stovner mangfold-, oppvekst- og kulturkomite
Varamedlem av Stovner miljø- og byutviklingskomite
Varamedlem av Tilsynsutvalg III for hjemmebaserte tjenester

Sheikh, Aamir Javed (H)

Sheikh, Aamir Javed (Høyre)

Varamedlem av Groruddalssatsingskomiteen
Varamedlem av Stovner arbeidsutvalg
Medlem av Stovner bydelsutvalg
Leder av Stovner miljø- og byutviklingskomite

Vendsbo, Vera (H)

Vendsbo, Vera (Høyre)

Varamedlem av Groruddalssatsingskomiteen
Varamedlem av Stovner arbeidsutvalg
Medlem av Stovner bydelsutvalg
Medlem av Stovner mangfold-, oppvekst- og kulturkomite
Leder av Tilsynsutvalg III for hjemmebaserte tjenester

Linja, Jan Arild (Frp)

Linja, Jan Arild (Fremskrittspartiet)

Medlem av Groruddalssatsingskomiteen
Medlem av Stovner arbeidsutvalg
Medlem av Stovner bydelsutvalg
Nestleder av Stovner miljø- og byutviklingskomite

Upadhyay, Ombir (Frp)

Upadhyay, Ombir (Fremskrittspartiet)

Varamedlem av Groruddalssatsingskomiteen
Varamedlem av Stovner arbeidsutvalg
Medlem av Stovner bydelsutvalg
Medlem av Stovner mangfold-, oppvekst- og kulturkomite

Dyrkorn, Finn (MDG)

Dyrkorn, Finn (Miljøpartiet De Grønne)

Medlem av Groruddalssatsingskomiteen
Observatør av Stovner arbeidsutvalg
Medlem av Stovner bydelsutvalg
Medlem av Stovner mangfold-, oppvekst- og kulturkomite

Zaeem, Sammia Naz (R)

Zaeem, Sammia Naz (Rødt)

Medlem av Groruddalssatsingskomiteen
Observatør av Stovner arbeidsutvalg
Medlem av Stovner bydelsutvalg
Medlem av Stovner mangfold-, oppvekst- og kulturkomite

Ludt, Tore (SV)

Ludt, Tore (Sosialistisk Venstreparti)

Medlem av Groruddalssatsingskomiteen
Medlem av Stovner arbeidsutvalg
Medlem av Stovner bydelsutvalg
Varamedlem av Stovner eldreråd
Leder av Stovner helse- og sosialkomite

Kumarasamy, Athithan (Ap)

Kumarasamy, Athithan (Arbeiderpartiet)

Varamedlem av Stovner bydelsutvalg
Varamedlem av Stovner helse- og sosialkomite

Wimalarsan, Akilina (Arbeiderpartiet)

Varamedlem av Stovner bydelsutvalg
Nestleder av Stovner helse- og sosialkomite

Nordengen, Anne Karima (Arbeiderpartiet)

Varamedlem av Stovner bydelsutvalg
Medlem av Stovner miljø- og byutviklingskomite

Larsen, Arne (Arbeiderpartiet)

Varamedlem av Stovner bydelsutvalg
Varamedlem av Stovner miljø- og byutviklingskomite

Øien, Kjersti (Arbeiderpartiet)

Varamedlem av Stovner bydelsutvalg
Varamedlem av Stovner miljø- og byutviklingskomite

Sandberg, Pia (Arbeiderpartiet)

Varamedlem av Stovner bydelsutvalg
Varamedlem av Stovner helse- og sosialkomite
Leder av Stovner råd for personer med funksjonsnedsettelse

Tveita, Lennart Andre (Arbeiderpartiet)

Varamedlem av Stovner bydelsutvalg
Varamedlem av Stovner mangfold-, oppvekst- og kulturkomite

Sundeng, Alexander (Arbeiderpartiet)

Varamedlem av Stovner bydelsutvalg
Varamedlem av Stovner helse- og sosialkomite

Mo, Norvald (Arbeiderpartiet)

Varamedlem av Stovner bydelsutvalg

Braserudhaget, Håvard (Høyre)

Varamedlem av Stovner bydelsutvalg
Medlem av Stovner helse- og sosialkomite

Uzzaman, Daniel (Høyre)

Varamedlem av Stovner bydelsutvalg
Varamedlem av Stovner mangfold-, oppvekst- og kulturkomite
Varamedlem av Stovner miljø- og byutviklingskomite

Løberg, Mona (Høyre)

Varamedlem av Stovner bydelsutvalg
Varamedlem av Stovner mangfold-, oppvekst- og kulturkomite

Haug, Henrik (Høyre)

Varamedlem av Stovner bydelsutvalg
Varamedlem av Stovner helse- og sosialkomite

Lervik, Inger J. (Høyre)

Varamedlem av Stovner bydelsutvalg
Medlem av Tilsynsutvalg I for Stovnerskoghjemmet

Nord, Steinar (Høyre)

Varamedlem av Stovner bydelsutvalg
Varamedlem av Stovner miljø- og byutviklingskomite

Slette, Anita (Fremskrittspartiet)

Varamedlem av Groruddalssatsingskomiteen
Varamedlem av Stovner arbeidsutvalg
Varamedlem av Stovner bydelsutvalg
Medlem av Stovner helse- og sosialkomite

Svendsen, Tobias (Fremskrittspartiet)

Varamedlem av Stovner bydelsutvalg
Varamedlem av Stovner helse- og sosialkomite
Varamedlem av Stovner miljø- og byutviklingskomite
Leder av Tilsynsutvalg II for Haugenstua dagsenter og Stigenga dagsenter

Halvorsen, Glenn (Fremskrittspartiet)

Varamedlem av Stovner bydelsutvalg
Varamedlem av Stovner mangfold-, oppvekst- og kulturkomite

Madsen, Rune (Fremskrittspartiet)

Varamedlem av Stovner bydelsutvalg
Varamedlem av Stovner helse- og sosialkomite
Varamedlem av Stovner mangfold-, oppvekst- og kulturkomite
Varamedlem av Stovner miljø- og byutviklingskomite

Kjendlie, Petter (Fremskrittspartiet)

Varamedlem av Stovner bydelsutvalg
Varamedlem av Stovner helse- og sosialkomite
Varamedlem av Stovner mangfold-, oppvekst- og kulturkomite
Varamedlem av Stovner miljø- og byutviklingskomite
Medlem av Stovner råd for personer med funksjonsnedsettelse
Varamedlem av Tilsynsutvalg II for Haugenstua dagsenter og Stigenga dagsenter

Arentz, Fredrik (Miljøpartiet De Grønne)

Varamedlem av Groruddalssatsingskomiteen
Observatør av Stovner arbeidsutvalg
Varamedlem av Stovner bydelsutvalg
Medlem av Stovner helse- og sosialkomite

Johansen, Trine (Miljøpartiet De Grønne)

Varamedlem av Groruddalssatsingskomiteen
Observatør av Stovner arbeidsutvalg
Varamedlem av Stovner bydelsutvalg
Varamedlem av Stovner miljø- og byutviklingskomite

Dyrkorn, Kine (Miljøpartiet De Grønne)

Varamedlem av Stovner bydelsutvalg
Varamedlem av Stovner helse- og sosialkomite
Varamedlem av Stovner mangfold-, oppvekst- og kulturkomite
Medlem av Stovner miljø- og byutviklingskomite

Kjeldsberg, Sebastian (Uavhengig)

Varamedlem av Stovner bydelsutvalg

Saleem, Memoona (Rødt)

Varamedlem av Groruddalssatsingskomiteen
Observatør av Stovner arbeidsutvalg
Varamedlem av Stovner bydelsutvalg
Medlem av Stovner helse- og sosialkomite

Nawaz, Fahila (Rødt)

Varamedlem av Stovner bydelsutvalg
Varamedlem av Stovner mangfold-, oppvekst- og kulturkomite

Kaur, Rajwinder (Rødt)

Varamedlem av Groruddalssatsingskomiteen
Observatør av Stovner arbeidsutvalg
Varamedlem av Stovner bydelsutvalg
Varamedlem av Stovner helse- og sosialkomite

Melbye, Wenche S (Rødt)

Varamedlem av Stovner bydelsutvalg

Rasmussen, Atgeirr Flø (Sosialistisk Venstreparti)

Varamedlem av Groruddalssatsingskomiteen
Varamedlem av Stovner arbeidsutvalg
Varamedlem av Stovner bydelsutvalg
Medlem av Stovner miljø- og byutviklingskomite

Håbu-Naveen, Neha (Sosialistisk Venstreparti)

Varamedlem av Stovner bydelsutvalg

Myrhol, Elisabeth (Sosialistisk Venstreparti)

Varamedlem av Stovner bydelsutvalg

Helgebostad, Jens (Sosialistisk Venstreparti)

Varamedlem av Groruddalssatsingskomiteen
Varamedlem av Stovner arbeidsutvalg
Varamedlem av Stovner bydelsutvalg
Leder av Stovner eldreråd
Medlem av Stovner mangfold-, oppvekst- og kulturkomite
Varamedlem av Tilsynsutvalg I for Stovnerskoghjemmet