Representanter i Oslo bystyre

59 treff av 59 politikere

Aktive filtre

    Silhuett av en dame

    Aden, Ubah (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Forretningsutvalget
    Medlem av Kultur- og utdanningsutvalget
    Varamedlem av Samevalgstyret
    Varamedlem av Valgstyret

    Født: 1968

    Bosted: Bydel Søndre Nordstrand

    Bystyremedlem Abdullah Alsabeehg (A)

    Alsabeehg, Abdullah (Arbeiderpartiet)

    Medlem av Byutviklingsutvalget
    Medlem av Forretningsutvalget
    Medlem av Samevalgstyret
    Medlem av Valgstyret

    Telefon: 91 13 11 82

    Født: 1986

    Bosted: Bydel Søndre Nordstrand

    Bystyrerepresentant Yassine Arakia (H)

    Arakia, Yassine (Høyre)

    Medlem av Byutviklingsutvalget

    Telefon: 97 18 70 62

    Født: 1966

    Bosted: Bydel Alna

    Bystyremedlem Asfah Almaz (MDG)

    Asfaha, Almaz (Miljøpartiet De Grønne)

    Medlem av Finansutvalget

    Født: 1989

    Bosted: Bydel Sagene

    Bystyrerepresentant Awais Aslam (A)

    Aslam, Awais (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Samevalgstyret
    Medlem av Samferdsels- og miljøutvalget
    Varamedlem av Valgstyret

    Født: 1992

    Bosted: Bydel Stovner

    Bystyrerepresentant Saida Begum (H)

    Begum, Saida (Høyre)

    Medlem av Finansutvalget

    Født: 1987

    Bosted: Bydel St. Hanshaugen

    Bystyrerepresentant Hallstein Bjercke (V)

    Bjercke, Hallstein (Venstre)

    Varamedlem av Forretningsutvalget
    Nestleder av Kultur- og utdanningsutvalget
    Varamedlem av Samevalgstyret
    Varamedlem av Valgstyret

    Født: 1977

    Bosted: Bydel Østensjø

    Ordfører Marianne Borgen (SV)

    Borgen, Marianne (Sosialistisk Venstreparti)

    Leder av Forretningsutvalget
    Medlem av Helse- og sosialutvalget
    Leder av Samevalgstyret
    Leder av Valgstyret

    Telefon: 91 86 46 49

    Født: 1951

    Bosted: Bydel Østensjø

    Bystyrerepresentant Danny Chaudhry (U)

    Chaudhry, Danny (Chaudhrys gruppe)

    Medlem av Byutviklingsutvalget

    Telefon: 93 84 01 68

    Født: 1961

    Bosted: Bydel Gamle Oslo

    Bystyrerepresentant Trine Dønhaug (SV)

    Dønhaug, Trine (Sosialistisk Venstreparti)

    Medlem av Byutviklingsutvalget
    Varamedlem av Samevalgstyret
    Varamedlem av Valgstyret

    Telefon: 48 17 55 23

    Født: 1956

    Bosted: Bydel Søndre Nordstrand

    Edvardsen, Morten (S)

    Edvardsen, Morten (Senterpartiet)

    Medlem av Forretningsutvalget
    Nestleder av Helse- og sosialutvalget
    Medlem av Samevalgstyret
    Medlem av Valgstyret

    Telefon: 99 35 40 21

    Født: 1982

    Bosted: Bydel Grünerløkka

    Bystyrerepresentant Arvid Ellingsen (SV)

    Ellingsen, Arvid (Sosialistisk Venstreparti)

    Medlem av Finansutvalget

    Telefon: 95 07 90 56

    Født: 1969

    Bosted: Bydel Østensjø

    Bystyrerepresentant Ola Wolff Elvevold (SV)

    Elvevold, Ola Wolff (Sosialistisk Venstreparti)

    Medlem av Byutviklingsutvalget
    Varamedlem av Forretningsutvalget
    Varamedlem av Samevalgstyret
    Varamedlem av Valgstyret

    Telefon: 41 68 50 31

    Født: 1988

    Bosted: Bydel Bjerke

    Bystyrerepresentant Lillian Bredal Eriksen (MDG)

    Eriksen, Lillian Bredal (Miljøpartiet De Grønne)

    Medlem av Byutviklingsutvalget

    Født: 1970

    Bosted: Bydel Søndre Nordstrand

    Bystyrerepresentant Eivor Evenrud (R)

    Evenrud, Eivor (Rødt)

    Medlem av Forretningsutvalget
    Leder av Kultur- og utdanningsutvalget
    Varamedlem av Samevalgstyret
    Varamedlem av Valgstyret

    Født: 1982

    Bosted: Bydel Nordstrand

    Bystyrerepresentant Pia Farstad von Hall (H)

    Farstad von Hall, Pia (Høyre)

    Medlem av Kultur- og utdanningsutvalget

    Født: 1967

    Bosted: Bydel Nordstrand

    Bystyrerepresentant Julianne Ferskaug (V)

    Ferskaug, Julianne (Venstre)

    Medlem av Helse- og sosialutvalget

    Telefon: 91 81 49 38

    Født: 1990

    Bosted: Bydel Frogner

    Bystyrerepresentant Britt Fossum (FNB)

    Fossum, Britt (Folkeaksjonen Nei til mer bompenger)

    Medlem av Kultur- og utdanningsutvalget
    Medlem av Samevalgstyret
    Medlem av Valgstyret

    Telefon: 90 04 93 00

    Født: 1956

    Bosted: Bydel Nordstrand

    Bystyremedlem Elin Horn Galtung (H)

    Galtung, Elin Horn (Høyre)

    Medlem av Finansutvalget

    Telefon: 92 08 60 10

    Født: 1945

    Bosted: Bydel Ullern

    Viktor Rakov Gjengaar (MDG)

    Gjengaar, Viktor Rakov (Miljøpartiet De Grønne)

    Medlem av Kultur- og utdanningsutvalget

    Født: 1980

    Bosted: Bydel Gamle Oslo

    Bystyrerepresentant Andreas Halse (A)

    Halse, Andreas (Arbeiderpartiet)

    Leder av Finansutvalget
    Nestleder av Forretningsutvalget
    Medlem av Samevalgstyret
    Medlem av Valgstyret

    Telefon: 45 02 27 45

    Født: 1977

    Bosted: Bydel Gamle Oslo

    Bystyrerepresentant Espen Andreas Hasle (KrF)

    Hasle, Espen Andreas (Kristelig Folkeparti)

    Medlem av Forretningsutvalget
    Medlem av Helse- og sosialutvalget
    Medlem av Samevalgstyret
    Medlem av Valgstyret

    Telefon: 90 93 69 02

    Født: 1972

    Bosted: Bydel Nordstrand

    Bystyrerepresentant Per Trygve Hoff (H)

    Hoff, Per Trygve (Høyre)

    Nestleder av Finansutvalget
    Varamedlem av Samevalgstyret
    Varamedlem av Valgstyret

    Født: 1954

    Bosted: Bydel Vestre Aker

    Bystyrerepresentant Hulda Holtvedt (MDG)

    Holtvedt, Hulda (Miljøpartiet De Grønne)

    Medlem av Helse- og sosialutvalget

    Født: 1999

    Bosted: Bydel Frogner

    Bystyrerepresentant Mansoor Hussain (A)

    Hussain, Mansoor (Arbeiderpartiet)

    Medlem av Byutviklingsutvalget
    Varamedlem av Forretningsutvalget
    Varamedlem av Samevalgstyret
    Varamedlem av Valgstyret

    Født: 1999

    Yrke: Bydel Alna

    Bystyrerepresentant Arne Olav Haabeth (MDG)

    Haabeth, Arne Olav (Miljøpartiet De Grønne)

    Medlem av Finansutvalget
    Varamedlem av Forretningsutvalget
    Varamedlem av Samevalgstyret
    Varamedlem av Valgstyret

    Telefon: 98 41 92 84

    Født: 1975

    Bosted: Bydel Frogner

    Bystyrerepresentant Mehmet Kaan Inan (H)

    Inan, Mehmet Kaan (Høyre)

    Varamedlem av Forretningsutvalget
    Medlem av Kultur- og utdanningsutvalget
    Medlem av Samevalgstyret
    Medlem av Valgstyret

    Telefon: 47 22 68 32

    Født: 1997

    Bosted: Bydel Søndre Nordstrand

    Bystyrerepresentant Rauand Ismail (MDG)

    Ismail, Rauand (Miljøpartiet De Grønne)

    Varamedlem av Forretningsutvalget
    Medlem av Kultur- og utdanningsutvalget
    Varamedlem av Samevalgstyret
    Varamedlem av Valgstyret

    Født: 1999

    Bosted: Bydel Frogner

    Bystyrerepresentant Henrik Dahl Jacobsen (A)

    Jacobsen, Henrik Dahl (Arbeiderpartiet)

    Medlem av Helse- og sosialutvalget

    Telefon: 41 21 92 96

    Født: 1997

    Bosted: Bydel Frogner

    Bystyrerepresentant Ola Kvisgaard (H)

    Kvisgaard, Ola (Høyre)

    Leder av Kontrollutvalget

    Telefon: 45 47 67 70

    Født: 1963

    Bosted: Bydel Frogner

    Bystyrerepresentant Silje Lutro (H)

    Lutro, Silje (Høyre)

    Medlem av Samferdsels- og miljøutvalget

    Født: 1996

    Bosted: Bydel St. Hanshaugen

    Bystyrerepresentant Cecilie Lyngby (FNB)

    Lyngby, Cecilie (Folkeaksjonen Nei til mer bompenger)

    Varamedlem av Forretningsutvalget
    Leder av Helse- og sosialutvalget
    Varamedlem av Samevalgstyret
    Varamedlem av Valgstyret

    Telefon: 90 06 72 48

    Født: 1970

    Bosted: Bydel Vestre Aker

    Filtrer

    Filter

    Hopp til liste over politikere

    Søk på navn


    Partitilhørighet

    Utvalg, komite og råd