Til innhold

Bystyrets medlemmer

Filtrere / Sortere

Filtrere

Hopp til artikkelliste

Partitilhørighet

Råd, utvalg, komité

Bystyrets medlemmer 1 til 30 av 59

Abdullah Alsabeehg - Arbeiderpartiet

Medlem av samferdsels- og miljøkomiteen

Medlem av valgstyret

Medlem av samevalgstyret

Send e-post

Født: 1986

Bosted: Bydel Søndre Nordstrand

Anders Røberg-Larsen - Arbeiderpartiet

Medlem av byutviklingskomiteen

Medlem av valgstyret

Medlem av samevalgstyret

Varamedlem av forretningsutvalget

Send e-post

Født: 1978

Bosted: Bydel Grorud

Anne Cathrine Berger - Arbeiderpartiet

Send e-post

Født: 1972

Bosted: Bydel Ullern

Annelise Høegh - Høyre

Medlem av samferdsels- og miljøkomiteen

Medlem av valgstyret

Medlem av samevalgstyret

Varamedlem av forretningsutvalget

Send e-post

Født: 1948

Bosted: Bydel Frogner

Aslak Aslaksen - Høyre

Medlem av byutviklingskomiteen

Send e-post

Født: 1959

Bosted: Bydel Frogner

Bashe Musse - Arbeiderpartiet

Medlem av helse- og sosialkomiteen

Send e-post

Født: 1965

Bosted: Bydel Grünerløkka

Bettina Thorvik - Arbeiderpartiet

Varamedlem av valgstyret

Varamedlem av samevalgstyret

Nestleder i Kultur- og utdanningskomiteen

Varamedlem av forretningsutvalget

Send e-post

Født: 1972

Bosted: Bydel Gamle Oslo

Bjørnar Moxnes - Rødt

Medlem av helse- og sosialkomiteen

Medlem av valgstyret

Medlem av samevalgstyret

Send e-post

Født: 1981

Bosted: Bydel St.Hanshaugen

Camilla Roede Skevik - Høyre

Medlem av helse- og sosialkomiteen

Send e-post

Født: 1973

Bosted: Bydel Vestre Aker

Carl Christian Blich - Høyre

Medlem av helse- og sosialkomiteen

Send e-post

Født: 1959

Bosted: Bydel Frogner

Carl I. Hagen - Fremskrittspartiet

Nestleder av samferdsels- og miljøkomiteen

Medlem av forretningsutvalget

Medlem av valgstyret

Medlem av samevalgstyret

Send e-post

Født: 1944

Carl-Henrik Bastiansen - Høyre

Medlem av kultur- og utdanningskomiteen

Send e-post

Født: 1982

Bosted: Bydel Frogner

Christel Birgitte Gundelach - Fremskrittspartiet

Medlem av finanskomiteen

Send e-post

Født: 1961

Bosted: Bydel Stovner

Eirik Kollerøy - Høyre

Medlem av kultur- og utdanningskomiteen

Send e-post

Født: 1978

Bosted: Bydel Gamle Oslo

Elvis Chi Nwosu - Arbeiderpartiet

Medlem av helse- og sosialkomiteen

Send e-post

Født: 1965

Bosted: Bydel Søndre Nordstrand

Erik Lunde - Kristelig Folkeparti

Medlem av kultur- og utdanningskomiteen

Send e-post

Født: 1979

Bosted: Bydel Grünerløkka

Espen Ophaug - Venstre

Nestleder av byutviklingskomiteen

Varamedlem av valgstyret

Varamedlem av samevalgstyret

Send e-post

Født: 1973

Bosted: Bydel Gamle Oslo

Fabian Stang - Høyre

Ordfører

Ordfører i forretningsutvalget

Leder av valgstyret

Leder av samevalgstyret

Send e-post

Født: 1955

Bosted: Bydel Frogner

Fatima Ali Madar - Arbeiderpartiet

Medlem av byutviklingskomiteen

Send e-post

Født: 1975

Bosted: Bydel Grünerløkka

Guro Fjellanger - Venstre

Medlem av finanskomiteen

Send e-post

Født: 1964

Bosted: Bydel Gamle Oslo

Gülay Kutal - Sosialistisk Venstreparti

Medlem av kultur- og utdanningskomiteen

Varamedlem av valgstyret

Varamedlem av samevalgstyret

Send e-post

Født: 1963

Bosted: Bydel St. Hanshaugen

Gülsüm Koc - Høyre

Medlem av byutviklingskomiteen

Send e-post

Født: 1987

Bosted: Bydel Stovner

Harald A. Nissen - Miljøpartiet De Grønne

Medlem av byutviklingskomiteen

Medlem av valgstyret

Medlem av samevalgstyret

Send e-post

Født: 1963

Bosted: Bydel Gamle Oslo

Hermann Alexander Kopp - Høyre

Medlem av finanskomiteen

Varamedlem av forretningsutvalget

Send e-post

Født: 1936

Bosted: Bydel Veste Aker

Ingvild Reymert - Sosialistisk Venstreparti

Medlem av byutviklingskomiteen

Varamedlem av forretningsutvalget

Send e-post

Født: 1984

Bosted: Bydel Sagene

Ivar Johansen - Sosialistisk Venstreparti

Medlem av finanskomiteen

Send e-post

Født: 1950

Bosted: Bydel Alna

James Stove Lorentzen - Høyre

Leder av finanskomiteen

Varamedlem i forretningsutvalget

Send e-post

Født: 1957

Bosted: Vestre Aker bydel

John Tore Norenberg - Høyre

Medlem av samferdsels- og miljøkomiteen

Send e-post

Født: 1941

Bosted: Bydel Nordstrand

Julianne Ferskaug - Venstre

Medlem av kultur- og utdanningskomiteen

Send e-post

Født: 1990

Bosted: Bydel Norstrand

Khalid Mahmood - Arbeiderpartiet

Send e-post

Født: 1959

Bosted: Bydel Østensjø