Til innhold

Bystyrets medlemmer

59 treff av 59 politikere

Aktive filtre

    Bystyremedlem Nasir Ahmed (A)

    Ahmed, Nasir (Arbeiderpartiet)

    Medlem av Finanskomiteen

    Født: 1983

    Bosted: Bydel Østensjø

    Bystyremedlem Abdullah Alsabeehg (A)

    Alsabeehg, Abdullah (Arbeiderpartiet)

    Medlem av Kultur- og utdanningskomiteen
    Medlem av Samevalgstyret
    Medlem av Valgstyret

    Telefon: 911 31 182

    Født: 1986

    Bosted: Bydel Søndre Nordstrand

    Bystyremedlem Yassine Arakia (H)

    Arakia, Yassine (Høyre)

    Medlem av Helse- og sosialkomiteen

    Født: 1966

    Bosted: Bydel Alna

    Bystyremedlem Mobashar Banaras (A)

    Banaras, Mobashar (Arbeiderpartiet)

    Medlem av Byutviklingskomiteen

    Født: 1976

    Bosted: Bydel Grorud

    Bystyremedlem Didrik Beck (A)

    Beck, Didrik (Arbeiderpartiet)

    Medlem av Byutviklingskomiteen

    Født: 1991

    Bosted: Bydel Sagene

    Bystyremedlem Saida Begum (H)

    Begum, Saida (Høyre)

    Medlem av Kultur- og utdanningskomiteen
    Medlem av Samevalgstyret
    Medlem av Valgstyret

    Født: 1987

    Bosted: Bydel Grünerløkka

    Bilde kommer

    Bjercke, Hallstein (Venstre)

    Medlem av Kultur- og utdanningskomiteen
    Medlem av Politiutvalget

    Født: 1977

    Bosted: Bydel Østensjø

    Ordfører Marianne Borgen (SV)

    Borgen, Marianne (Sosialistisk Venstreparti)

    Leder av Forretningsutvalget
    Medlem av Kultur- og utdanningskomiteen
    Medlem av Politiutvalget
    Leder av Samevalgstyret
    Leder av Valgstyret

    Født: 1951

    Bosted: Bydel Østensjø

    Bystyremedlem Nadeem Butt (A)

    Butt, Nadeem (Arbeiderpartiet)

    Medlem av Byutviklingskomiteen

    Telefon: 975 78 227

    Født: 1959

    Bosted: Bydel Søndre Nordstrand

    Bystyremedlem Odd Einar Dørum (V)

    Dørum, Odd Einar (Venstre)

    Medlem av Byutviklingskomiteen

    Født: 1943

    Bosted: Bydel Ullern

    Bystyremedlem Sunniva Holmås Eidsvoll (SV)

    Eidsvoll, Sunniva Holmås (Sosialistisk Venstreparti)

    Medlem av Samferdsels- og miljøkomiteen

    Telefon: 996 30 600

    Født: 1983

    Bosted: Bydel Grünerløkka

    Bystyremedlem Negar Enayati (R)

    Enayati, Negar (Rødt)

    Medlem av Samferdsels- og miljøkomiteen

    Født: 1987

    Bosted: Bydel Alna

    Bystyremedlem Eivor Evenrud (R)

    Evenrud, Eivor (Rødt)

    Medlem av Forretningsutvalget
    Nestleder av Kultur- og utdanningskomiteen
    Medlem av Politiutvalget
    Medlem av Samevalgstyret
    Medlem av Valgstyret

    Født: 1982

    Bosted: Bydel Sagene

    Bystyremedlem Victoria Marie Evensen (A)

    Evensen, Victoria Marie (Arbeiderpartiet)

    Leder av Byutviklingskomiteen
    Medlem av Forretningsutvalget
    Medlem av Samevalgstyret
    Medlem av Valgstyret

    Født: 1980

    Bosted: Bydel Grünerløkka

    Bystyremedlem Pia Farstad von Hall (H)

    Farstad von Hall, Pia (Høyre)

    Medlem av Byutviklingskomiteen

    Født: 1967

    Bosted: Bydel Nordstrand

    Bystyremedlem Toril Berge Flatabø (V)

    Flatabø, Toril Berge (Venstre)

    Medlem av Finanskomiteen

    Født: 1978

    Bosted: Bydel Østensjø

    Bystyremedlem Elin Horn Galtung (H)

    Galtung, Elin Horn (Høyre)

    Medlem av Finanskomiteen

    Født: 1945

    Bosted: Bydel Vestre Aker

    Bystyremedlem Rune Gerhardsen (A)

    Gerhardsen, Rune (Arbeiderpartiet)

    Medlem av Samferdsels- og miljøkomiteen

    Telefon: 924 05 615

    Født: 1946

    Bosted: Bydel Nordstrand

    Varaordfører Khamshajiny Gunaratnam (A)

    Gunaratnam, Khamshajiny (Arbeiderpartiet)

    Nestleder av Forretningsutvalget
    Medlem av Helse- og sosialkomiteen
    Medlem av Politiutvalget
    Nestleder av Samevalgstyret
    Nestleder av Valgstyret

    Født: 1988

    Bosted: Bydel Grorud

    Bilde kommer

    Gustavsen, Kristoffer (Høyre)

    Medlem av Samferdsels- og miljøkomiteen

    Telefon: 467 76 699

    Født: 1991

    Bosted: Bydel Frogner

    Bilde kommer

    Habhab, Beate Folkestad (Miljøpartiet De Grønne)

    Medlem av Byutviklingskomiteen

    Telefon: 911 98 678

    Født: 1961

    Bosted: Bydel St. Hanshaugen

    Bystyremedlem Carl I. Hagen (F)

    Hagen, Carl I. (Fremskrittspartiet)

    Medlem av Forretningsutvalget
    Medlem av Politiutvalget
    Medlem av Samevalgstyret
    Medlem av Samferdsels- og miljøkomiteen
    Medlem av Valgstyret

    Telefon: 930 63 622

    Født: 1944

    Bosted: Bydel Ullern

    Bystyremedlem Andreas Halse (A)

    Halse, Andreas (Arbeiderpartiet)

    Medlem av Samevalgstyret
    Medlem av Samferdsels- og miljøkomiteen
    Medlem av Valgstyret

    Født: 1977

    Bosted: Bydel Gamle Oslo

    Bilde kommer

    Halse, Marit (Rødt)

    Medlem av Helse- og sosialkomiteen

    Født: 1972

    Bosted: Bydel Gamle Oslo

    Bystyremedlem Per-Trygve Hoff (H)

    Hoff, Per Trygve (Høyre)

    Medlem av Samferdsels- og miljøkomiteen

    Født: 1954

    Bosted: Bydel Vestre Aker

    Bystyremedlem Grete Horntvedt (H)

    Horntvedt, Grete (Høyre)

    Medlem av Kultur- og utdanningskomiteen

    Telefon: 928 33 583

    Født: 1944

    Bosted: Bydel Alna

    Bystyremedlem Frode Jacobsen (A)

    Jacobsen, Frode (Arbeiderpartiet)

    Leder av Finanskomiteen
    Medlem av Forretningsutvalget
    Medlem av Samevalgstyret
    Medlem av Valgstyret

    Født: 1968

    Bosted: Bydel Østensjø

    Bystyremedlem Ivar Johansen (SV)

    Johansen, Ivar (Sosialistisk Venstreparti)

    Medlem av Finanskomiteen

    Telefon: 906 61 520

    Født: 1950

    Bosted: Bydel Alna

    Bilde kommer

    Kaur, Prableen (Arbeiderpartiet)

    Medlem av Finanskomiteen

    Født: 1993

    Bosted: Bydel Grorud

    Bystyremedlem Hermann Kopp (H)

    Kopp, Hermann (Høyre)

    Medlem av Samferdsels- og miljøkomiteen

    Født: 1936

    Bosted: Bydel Frogner

    Bystyremedlem Geir Kvarme (H)

    Kvarme, Geir (Høyre)

    Medlem av Kultur- og utdanningskomiteen

    Født: 1963

    Bosted: Bydel Frogner

    Bystyremedlem Ola Kvisgaard (H)

    Kvisgaard, Ola (Høyre)

    Leder av Kontrollutvalget

    Telefon: 454 76 770

    Født: 1963

    Bosted: Bydel Frogner

    Filtrere / Sortere

    Filtrere

    Hopp til liste over politikere

    Søk på navn


    Partitilhørighet

    Utvalg, komite og råd