Pressekontakter for byrådsavdelingene

Byrådslederens kontor

Byrådssekretærer

Stabssjef Kjerstin Owren (H)
Telefon: 91 86 87 87
E-post: kjerstin.owren@oslo.kommune.no

Pressesjef Rune Dahl Franck (H)
Telefon: 94 17 02 12
E-post: rune.dahl@oslo.kommune.no

Phillip André Charles (H)
Telefon: 98 62 34 85
E-post: phillip.charles@oslo.kommune.no

Pressekontakter

Pressevakt
Telefon: 99 28 90 90 (ikke sms)
E-post: media@byr.oslo.kommune.no

Telefonen er betjent kl. 08:00-16:00 på hverdager. Utenom åpningstiden: Send e-post til media@byr.oslo.kommune.no eller til byrådssekretær for kommunikasjon.

Kommunikasjonssjef

Hanne Gjørtz
Telefon: 95 75 52 13
E-post: hanne.gjortz@byr.oslo.kommune.no

Byrådsavdeling for finans

Byrådssekretærer

Kristin Dubland Marken (V)
E-post: kristin.marken@oslo.kommune.no

Thea Kristine Schjerven (H)
E-post: thea.schjerven@oslo.kommune.no

Andreas Skjæret (V)
E-post: andreas.skjaret@oslo.kommune.no

Pressekontakt

Nina Gopinder Pannu
Telefon: 46 65 00 54
E-post: nina.gopinder.pannu@byr.oslo.kommune.no

Byrådsavdeling for kultur og næring

Byrådssekretærer

Kjersti Aastad (H)
Mobil: 917 65 569
E-post: kjersti.aastad@oslo.kommune.no

Roble Wais (H)
Telefon: 90 88 57 80
E-post: roble.wais@oslo.kommune.no

Pressekontakter

Ninja Sandemose
Telefon: 90 79 57 60
E-post: ninja.sandemose@byr.oslo.kommune.no

Kristine Dahl
Telefon: 971 92 751
E-post: kristine.dahl@byr.oslo.kommune.no

Byrådsavdeling for utdanning

Byrådssekretærer

Hassan Nawaz (H)
Telefon: 91 12 31 95
E-post: hassan.nawaz@oslo.kommune.no

André Almås Christensen (H)
Telefon: 94 13 26 53

Pressekontakt

Ingrid Lønrusten Rogstad
Telefon (i vanlig arbeidstid): 93 48 92 25
E-post: presse.utdanning@byr.oslo.kommune.no

Gro Rognmo
Telefon (i vanlig arbeidstid): 91 82 96 67
E-post: presse.utdanning@byr.oslo.kommune.no

Byrådsavdeling for helse

Byrådssekretærer

Trude Bakke (H)
Telefon: 99 22 48 16
E-post: trude.bakke@oslo.kommune.no

Daniel Lyngseth Fenstad (H)
Telefon: 47 90 20 73
E-post: daniel.fenstad@oslo.kommune.no

Pressekontakter

Tuva Otterlei Blikom og Tonje Bruun
Pressetelefon (i vanlig arbeidstid): 23 46 10 20
E-post: hei.media@byr.oslo.kommune.no

Byrådsavdeling for sosiale tjenester

Byrådssekretær

Tor Frøytvedt Dahl (V)
Telefon: 45 88 75 86
E-post: tor.dahl@oslo.kommune.no

Pressekontakt

Ingunn Rakstang Eck
Telefon: 97 50 91 87
E-post: ingunn.eck@byr.oslo.kommune.no

Byrådsavdeling for byutvikling

Byrådssekretær

Ingeborg Tennes (H)
Telefon: 941 68 658
Epost: ingeborg.tennes@oslo.kommune.no

Espen Ophaug (V)
Telefon: 952 08 619
Epost: espen.ophaug@oslo.kommune.no

Pressekontakter

Ingvild Hancke Øgstad
Telefon: 93 45 82 84
E-post: ingvild.ogstad@byr.oslo.kommune.no

Kristine Langfjord
Telefon: 95 80 18 59
E-post: kristine.langfjord@byr.oslo.kommune.no

Byrådsavdeling for miljø og samferdsel

Byrådssekretærer

Audun Bonde (V)
Telefon: 47 27 09 05
E-post: audun.bonde@oslo.kommune.no

Martha Grønning (V)
Telefon: 45 48 02 99
E-post: martha.gronning@oslo.kommune.no

Pressekontakter

Kristin Stormo og Tor Audun Gram
Pressetelefon (i vanlig arbeidstid): 90 47 19 99
E-post: presse.mos@oslo.kommune.no