Til innhold

Valle Hovin stadion

Åpningstider

Uke 38

  • Mandag: 11:00 - 22:00
  • Tirsdag: 10:00 - 22:00
  • Onsdag: 10:00 - 22:00
  • Torsdag: 15:00 - 22:00
  • Fredag: 14:00 - 20:00
  • Lørdag: 10:00 - 17:00
  • Søndag: 10:00 - 16:00
Skøytebanen er stengt for sesongen.

Uke 39

  • Mandag: 11:00 - 22:00
  • Tirsdag: 10:00 - 22:00
  • Onsdag: 10:00 - 22:00
  • Torsdag: 15:00 - 22:00
  • Fredag: 14:00 - 20:00
  • Lørdag: 10:00 - 17:00
  • Søndag: 10:00 - 16:00
Skøytebanen er stengt for sesongen.

Uke 40

  • Mandag: 11:00 - 22:00
  • Tirsdag: 10:00 - 22:00
  • Onsdag: 10:00 - 22:00
  • Torsdag: 15:00 - 22:00
  • Fredag: 14:00 - 20:00
  • Lørdag: 10:00 - 17:00
  • Søndag: 10:00 - 16:00
Skøytebanen er stengt for sesongen.

Kontakt

Telefon

21 80 21 80

E-post

Besøksadresse

Innspurten 1, 0663 OSLO

Send e-post for leie av Valle Hovin stadion.

Om Valle Hovin stadion

Valle Hovin stadion er en kunstisstadion som ligger ved siden av Valle Hovin idrettspark.

  • Inngang og garderobeavgift, barn: kr 15,-
  • Inngang og garderobeavgift, voksne: kr 40,-
  • Skøyteutleie: kr 40,-

All aktivitet må stanses under brøyting og preparering. Pøkk og køller er tillatt på nordre del til avtalte tider.

Sommerstid blir stadion iblant benyttet til større utendørskonserter.

Garderobe, billettsalg, skøyteutleie, skøyteslip og toaletter finnes i sydsvingen av anlegget i brakker.

Istider
HurtigløpsbanenKøller tillattPreparering
MandagStengt11.00-22.0016.30-17.00
Tirsdag10.00-22.0017.00-17.15
Onsdag10.00-16.3020.00-22.0016.30-17.00
Torsdag15.00-19.0020.30-22.0017.00-17.15
Fredag14.00-16.3016.30-17.00
Lørdag10.00-15.0012.00-12.15
Søndag10.00-15.0012.00-12.15

 

Fasiliteter

Om vinteren:

  • En kunstisbane blant annet til bandy
  • En kunstisbane for hurtigløp

Om sommeren:

  • En betongflate