136 treff av 136 politikere

Aktive filtre

    Albahlel, Raifeh (Sosialistisk Venstreparti)

    Varamedlem av Samarbeidsutvalget i Gartnerboligen barnehage
    Varamedlem av Østensjø arbeidsutvalg
    Varamedlem av Østensjø bydelsutvalg
    Varamedlem av Østensjø oppvekstkomite

    Telefon: 90 88 78 43

    Andersen, Brage (Rødt)

    Medlem av Politiske representanter i Bøler skole sitt driftsstyre.

    Andersen, Kent (Uavhengig)

    Varamedlem av Politiske representanter i Godlia skole sitt driftsstyre.
    Varamedlem av Østensjø bydelsutvalg

    Telefon: 92 42 08 82

    Andersen, Kåre John (Arbeiderpartiet)

    Medlem av Politiske representanter i Oppsal skole sitt driftsstyre.
    Medlem av Tilsynsutvalg for hjemmebaserte tjenester og for dagsentervirksomhet utenom institusjon
    Varamedlem av Østensjø omsorgskomite

    Arnesen, Kristin (Miljøpartiet De Grønne)

    Medlem av Politiske representanter i Bøler skole sitt driftsstyre.
    Medlem av Samarbeidsutvalget i Myrvoll barnehage
    Varamedlem av Østensjø oppvekstkomite

    Bentsen, Morten Rimstad (Sosialistisk Venstreparti)

    Varamedlem av Østensjø oppvekstkomite

    Berge, Eili Vigestad (Venstre)

    Varamedlem av Østensjø bydelsutvalg
    Varamedlem av Østensjø bydelsutvikling, miljø- og kulturkomite

    Telefon: 41 46 34 34

    Bjercke, Hallstein (Venstre)

    Varamedlem av Østensjø bydelsutvalg

    Telefon: 93 03 87 42

    Borgen, Astrid (Arbeiderpartiet)

    Medlem av Samarbeidsutvalget i Bogerud åpen barnehage
    Varamedlem av Østensjø bydelsutvalg
    Varamedlem av Østensjø bydelsutvikling, miljø- og kulturkomite

    Telefon: 97 63 79 17

    Benjamin Bornø

    Bornø, Benjamin (Høyre)

    Medlem av Politiske representanter i Østensjø skole sitt driftsstyre.
    Medlem av Politiske representanter i Abildsø skole sitt driftsstyre.
    Medlem av Østensjø arbeidsutvalg
    Nestleder av Østensjø bydelsutvalg
    Medlem av Østensjø oppvekstkomite

    Telefon: 47 30 67 19

    Braude, Marthin (Høyre)

    Varamedlem av Politiske representanter i Østensjø skole sitt driftsstyre.
    Varamedlem av Politiske representanter i Abildsø skole sitt driftsstyre.
    Medlem av Samarbeidsutvalget i Manglerud barnehage
    Varamedlem av Østensjø bydelsutvalg
    Varamedlem av Østensjø omsorgskomite

    Telefon: 97 67 60 16

    Brenna, Kristin Antonsen (Miljøpartiet De Grønne)

    Varamedlem av Østensjø arbeidsutvalg
    Medlem av Østensjø bydelsutvalg
    Medlem av Østensjø omsorgskomite

    Telefon: 93 88 22 72

    Bøhm, Are (Rødt)

    Varamedlem av Østensjø oppvekstkomite

    Børja, Bjørnar (Rødt)

    Varamedlem av Østensjø bydelsutvikling, miljø- og kulturkomite

    Dalsbø, Gudmund Anders (Rødt)

    Varamedlem av Politiske representanter i Bøler skole sitt driftsstyre.
    Varamedlem av Østensjø bydelsutvalg
    Varamedlem av Østensjø bydelsutvikling, miljø- og kulturkomite

    Telefon: 46 80 77 56

    Delgado, Susana Escobar (Sosialistisk Venstreparti)

    Varamedlem av Østensjø bydelsutvalg

    Telefon: 98 06 06 76

    Dreyer, Håkon (Sosialistisk Venstreparti)

    Varamedlem av Politiske representanter i Rustad skole sitt driftsstyre.
    Medlem av Samarbeidsutvalget i Nøklevann barnehage
    Varamedlem av Østensjø oppvekstkomite

    Telefon: 95 82 14 66

    Eide, Eva Berit

    Medlem av Østensjø råd for personer med funksjonsnedsettelse

    Telefon: 93 67 03 78

    Eide, Nils Einar (Høyre)

    Varamedlem av Østensjø bydelsutvalg
    Varamedlem av Østensjø bydelsutvikling, miljø- og kulturkomite

    Telefon: 91 34 61 15

    Hanne Eldby

    Eldby, Hanne (Sosialistisk Venstreparti)

    Medlem av Politiske representanter i Rustad skole sitt driftsstyre.
    Varamedlem av Politiske representanter i Skullerud skole sitt driftsstyre.
    Varamedlem av Politiske representanter i Godlia skole sitt driftsstyre.
    Medlem av Samarbeidsutvalget i Gartnerboligen barnehage
    Varamedlem av Samarbeidsutvalget i Lopperud (inkl. Havnehagen) barnehage
    Varamedlem av Østensjø arbeidsutvalg
    Medlem av Østensjø bydelsutvalg
    Leder av Østensjø oppvekstkomite

    Telefon: 99 62 45 53

    Elgsaas, Knut (Arbeiderpartiet)

    Leder av Tilsynsutvalg for hjemmebaserte tjenester og for dagsentervirksomhet utenom institusjon
    Medlem av Østensjø eldreråd

    Telefon: 48 10 20 84

    Ellingsberg, Trygve (Høyre)

    Medlem av Politiske representanter i Trasop skole sitt driftsstyre.
    Ann Carnarius Elseth

    Elseth, Ann Carnarius (Fremskrittspartiet)

    Medlem av Politiske representanter i Skullerud skole sitt driftsstyre.
    Medlem av Tilsynsutvalg for hjemmebaserte tjenester og for dagsentervirksomhet utenom institusjon
    Medlem av Østensjø arbeidsutvalg
    Medlem av Østensjø bydelsutvalg
    Nestleder av Østensjø omsorgskomite

    Telefon: 91 59 09 40

    Erikstad, Pia (Arbeiderpartiet)

    Medlem av Politiske representanter i Nøklevann skole sitt driftsstyre.
    Medlem av Samarbeidsutvalget i Rustad gård barnehage
    Varamedlem av Østensjø bydelsutvikling, miljø- og kulturkomite

    Telefon: 97 56 25 37

    Eskeland, Trond (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Tilsynsutvalg I for Abildsø og Langerud sykehjem og Kjernehuset dagsenter for utviklingshemmede

    Fallo, Steinar (Høyre)

    Finkelsen, Ingrid (Rødt)

    Medlem av Politiske representanter i Oppsal skole sitt driftsstyre.
    Varamedlem av Samarbeidsutvalget i Bøler sentrum barnehage
    Medlem av Østensjø bydelsutvalg
    Medlem av Østensjø omsorgskomite

    Telefon: 40 30 03 51

    Flatlandsmo, Borgny

    Varamedlem av Tilsynsutvalg I for Abildsø og Langerud sykehjem og Kjernehuset dagsenter for utviklingshemmede
    Medlem av Østensjø eldreråd

    Foyn, Lars (Høyre)

    Varamedlem av Østensjø arbeidsutvalg
    Varamedlem av Østensjø bydelsutvalg
    Varamedlem av Østensjø bydelsutvikling, miljø- og kulturkomite

    Telefon: 90 12 56 76

    Fritsvold, Øyvind (Miljøpartiet De Grønne)

    Varamedlem av Østensjø bydelsutvikling, miljø- og kulturkomite

    Fuglevaag, Steinar (Sosialistisk Venstreparti)

    Medlem av Østensjø arbeidsutvalg
    Medlem av Østensjø bydelsutvalg
    Nestleder av Østensjø bydelsutvikling, miljø- og kulturkomite

    Telefon: 90 09 11 96

    Furali, Sjur Atle (Rødt)

    Medlem av Tilsynsutvalg I for Abildsø og Langerud sykehjem og Kjernehuset dagsenter for utviklingshemmede
    Varamedlem av Østensjø omsorgskomite
    Filtrer

    Filter

    Hopp til liste over politikere

    Søk på navn


    Partitilhørighet

    Utvalg, komite og råd