Olav Ranes Persson

Leder

Telefon: 40 70 40 70

E-post:

Linda Beate Svalsrød

Møtesekretær

Telefon: 97 67 11 39

E-post:

Medlemmer

olav venstre

Ranes Persson, Olav (Venstre)

Leder av Barn-, ungdom- og kulturkomite
Varamedlem av Nordstrand Arbeidsutvalg
Varamedlem av Nordstrand bydelsutvalg

Telefon: 40 70 40 70

Anita Celin Nymark

Nymark, Anita Celin (Høyre)

Nestleder av Barn-, ungdom- og kulturkomite
Medlem av Nordstrand bydelsutvalg

henrik brox

Brox, Henrik (Høyre)

Medlem av Barn-, ungdom- og kulturkomite
Varamedlem av Nordstrand Arbeidsutvalg
Medlem av Nordstrand bydelsutvalg

Telefon: 48 28 98 94

Hynnekleiv, Olav (Kristelig Folkeparti)

Medlem av Barn-, ungdom- og kulturkomite

Mikkelsen, Maria Therese (Miljøpartiet De Grønne)

Medlem av Barn-, ungdom- og kulturkomite
Varamedlem av Nordstrand bydelsutvalg

Telefon: 97 97 45 75

Terje, Ramstad (Fremskrittspartiet)

Medlem av Barn-, ungdom- og kulturkomite
Varamedlem av Nordstrand bydelsutvalg

Telefon: 95 91 17 01

Asbjørg Javnes Lyngtveit

Javnes Lyngtveit, Asbjørg (Arbeiderpartiet)

Medlem av Barn-, ungdom- og kulturkomite
Medlem av Nordstrand Arbeidsutvalg
Medlem av Nordstrand bydelsutvalg

Telefon: 92 02 91 53

Næss, Lilly (Sosialistisk Venstreparti)

Medlem av Barn-, ungdom- og kulturkomite

Hollie, Erik

Hollie, Erik (Rødt)

Medlem av Barn-, ungdom- og kulturkomite
Medlem av Nordstrand bydelsutvalg

Telefon: 90 02 02 94

Heimdal, Lasse (Kristelig Folkeparti)

Varamedlem av Barn-, ungdom- og kulturkomite
Birgit Iversen (H)

Iversen, Birgit (Høyre)

Varamedlem av Barn-, ungdom- og kulturkomite

Telefon: 95 14 61 78

Bosted: Lambertseterveien 8 , 1160 Oslo

Bagle-Tennebø, Kjersti (Høyre)

Varamedlem av Barn-, ungdom- og kulturkomite

Lie, Joakim (Miljøpartiet De Grønne)

Varamedlem av Barn-, ungdom- og kulturkomite

Johnsen, Miriam Eirin (Miljøpartiet De Grønne)

Varamedlem av Barn-, ungdom- og kulturkomite

Wigaard, Harald (Miljøpartiet De Grønne)

Varamedlem av Barn-, ungdom- og kulturkomite

Telefon: 91 67 46 20

Romskoug Teigland, Emma (Venstre)

Varamedlem av Barn-, ungdom- og kulturkomite

Aulin-Jansson, Jøran (Venstre)

Varamedlem av Barn-, ungdom- og kulturkomite

Heimdal, Lars Egil (Venstre)

Varamedlem av Barn-, ungdom- og kulturkomite

Hodne, Dag (Fremskrittspartiet)

Varamedlem av Barn-, ungdom- og kulturkomite
Jardar Eide Flaa (AP)

Eide Flaa, Jardar (Arbeiderpartiet)

Varamedlem av Barn-, ungdom- og kulturkomite
Varamedlem av Nordstrand bydelsutvalg

Telefon: 41 47 40 86

Nyeggen, Anne (Arbeiderpartiet)

Varamedlem av Barn-, ungdom- og kulturkomite
Varamedlem av Nordstrand bydelsutvalg

Telefon: 90 77 62 32

Ahmed Solberg, Sheila (Arbeiderpartiet)

Varamedlem av Barn-, ungdom- og kulturkomite

Johannesson, Inger Sylvia (Sosialistisk Venstreparti)

Varamedlem av Barn-, ungdom- og kulturkomite

Heir,Marianne (Rødt)

Varamedlem av Barn-, ungdom- og kulturkomite