191 treff av 191 politikere

Aktive filtre

    Abdi Muse, Sumaya

    Varamedlem av Ungdomsrådet i Bydel Gamle Oslo

    Abdirisaq Mohamud, Mohamed (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Bydelsutvalget
    Varamedlem av Oppvekstkomiteen

    Abshir, Nafisa

    Medlem av Lokalstyret for områdeløft Grønland og Tøyen

    Yrke: fast innbyggerrepresentant fra områdeløft Grønland

    Aga, Jon

    Medlem av Ungdomsrådet i Bydel Gamle Oslo

    al Kassem, Layal

    Varamedlem av Ungdomsrådet i Bydel Gamle Oslo

    Al-Maliky, Seid

    Yrke: Hersleb skole

    Alhasan, Husam

    Medlem av Ungdomsrådet i Bydel Gamle Oslo

    Alnæs, Emil (Miljøpartiet De Grønne)

    Medlem av Bydelsutvalget
    Varamedlem av Byutviklingskomiteen

    Amri, Madiha

    Medlem av Lokalstyret for områdeløft Grønland og Tøyen

    Yrke: Jordal skole

    Andenæs, Marianne (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Bydelsutvalget
    Varamedlem av Byutviklingskomiteen

    Anfinnsen, Per Vidar G.

    Medlem av Rådet for psykisk helse og rus

    Antonsen, Stian Amadeus (Sosialistisk Venstreparti)

    Medlem av Arbeidsutvalget
    Medlem av Bydelsutvalget
    Observatør av Ungdomsrådet i Bydel Gamle Oslo

    Ayaz, Mahmood Ahmed (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Bydelsutvalget
    Varamedlem av Velferd- og kulturkomiteen

    Bakkejord, Randi

    Medlem av Eldrerådet

    Telefon: 41 31 70 95

    Bakken, Haakon (Arbeiderpartiet)

    Telefon: 46 86 45 09

    Bakken, Håkon (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Byutviklingskomiteen

    Barzinje, Dana

    Medlem av Ungdomsrådet i Bydel Gamle Oslo

    Barzinje, Sara Ali (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Arbeidsutvalget
    Medlem av Bydelsutvalget
    Medlem av Oppvekstkomiteen
    Observatør av Ungdomsrådet i Bydel Gamle Oslo

    Telefon: 47 30 78 88

    Ben Amor, Souhaieb

    Medlem av Ungdomsrådet i Bydel Gamle Oslo

    Benhammou, Hajar

    Varamedlem av Lokalstyret for områdeløft Grønland og Tøyen

    Yrke: innbyggerrepresentant fra områdeløft Tøyen (2. vara)

    Berger, Tom Kristian (Miljøpartiet De Grønne)

    Varamedlem av Bydelsutvalget
    Nestleder av Byutviklingskomiteen

    Bergesen, Kristin

    Bjørkli, Greta

    Medlem av Rådet for personer med nedsatt funksjonsevne

    Telefon: 98 41 72 44

    Blix, Anna (Rødt)

    Varamedlem av Bydelsutvalget
    Varamedlem av Byutviklingskomiteen
    Varamedlem av Velferd- og kulturkomiteen

    Blomdal, Espen (Rødt)

    Varamedlem av Oppvekstkomiteen

    Bondevik, Susanne (Venstre)

    Medlem av Navnekomiteen
    Varamedlem av Oppvekstkomiteen

    Telefon: 99 38 30 41

    Braimi, Armin (Fremskrittspartiet)

    Varamedlem av Bydelsutvalget
    Varamedlem av Byutviklingskomiteen
    Medlem av Tilsynsutvalg for hjemmetjenesten
    Varamedlem av Tilsynsutvalg for Valle Hovin dagsenter og Villa Habibi
    Varamedlem av Velferd- og kulturkomiteen

    Telefon: 98 67 50 83

    Braimi, Tefik (Høyre)

    Varamedlem av Navnekomiteen

    Brand, Torben (Høyre)

    Varamedlem av Byutviklingskomiteen

    Telefon: 91 65 62 08

    Breck, Rune

    Medlem av Rådet for personer med nedsatt funksjonsevne

    Bull, Beate (Høyre)

    Medlem av Arbeidsutvalget
    Medlem av Bydelsutvalget
    Varamedlem av Byutviklingskomiteen
    Varamedlem av Navnekomiteen

    Telefon: 46 84 14 10

    Bøe, Gro Eilei

    Observatør av Lokalstyret for områdeløft Grønland og Tøyen

    Telefon: 48 16 98 11

    Yrke: Avdelingsdirektør for Oppvekst i Bydel Gamle Oslo

    Filtrer

    Filter

    Hopp til liste over politikere

    Søk på navn


    Partitilhørighet

    Utvalg, komite og råd