Vararepresentanter i Oslo bystyre

Listen er under oppdatering.

90 treff av 90 politikere

Aktive filtre

    Al-Mustafa, Nadine (Senterpartiet)

    Varamedlem av Forretningsutvalget
    Varamedlem av Helse- og sosialutvalget
    Varamedlem av Kontrollutvalget
    Varamedlem av Valgstyret

    Født: 1993

    Bosted: Bydel Grünerløkka

    Al-Samarai, Zaineb (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Finansutvalget

    Født: 1987

    Bosted: Bydel Nordstrand

    Ali, Abubaker (Folkets parti)

    Varamedlem av Helse- og sosialutvalget

    Født: 1996

    Bosted: Bydel Grünerløkka

    Andersen, Elisabeth Velle (Uavhengig)

    Varamedlem av Kultur- og utdanningsutvalget

    Født: 1976

    Bosted: Bydel Nordstrand

    Andersen, Kent (Uavhengig)

    Varamedlem av Samferdsels- og miljøutvalget

    Født: 1962

    Bosted: Bydel Østensjø

    Arntsen, Ingvild Ofte (Kristelig Folkeparti)

    Varamedlem av Helse- og sosialutvalget

    Født: 1988

    Bosted: Bydel Gamle Oslo

    Auke, Beate Brovik (Høyre)

    Varamedlem av Byutviklingsutvalget

    Født: 1982

    Bosted: Bydel Frogner

    Banaras, Mobashar (Sosialistisk Venstreparti)

    Varamedlem av Helse- og sosialutvalget
    Varamedlem av Kultur- og utdanningsutvalget

    Født: 1976

    Bosted: Bydel Grorud

    Berger, Tom Kristian (Miljøpartiet De Grønne)

    Varamedlem av Byutviklingsutvalget

    Telefon: 48 47 61 67

    Født: 1984

    Bosted: Bydel Gamle Oslo

    Berntsen, Stig (Rødt)

    Varamedlem av Helse- og sosialutvalget

    Telefon: 48 38 75 78

    Født: 1975

    Bosted: Bydel Gamle Oslo

    Bonde, Audun Gotaas (Venstre)

    Varamedlem av Byutviklingsutvalget

    Telefon: 47 27 09 05

    Født: 1993

    Bosted: Bydel Gamle Oslo

    Borgundvaag, Bjørgulv Vinje (Høyre)

    Varamedlem av Finansutvalget

    Telefon: 92 42 29 24

    Født: 1975

    Bosted: Bydel Bjerke

    Butt, Nadeem (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Byutviklingsutvalget

    Telefon: 97 57 82 27

    Født: 1959

    Bosted: Bydel Søndre Nordstrand

    Butt, Talat Mehmood (Høyre)

    Varamedlem av Kultur- og utdanningsutvalget

    Født: 1958

    Bosted: Bydel Søndre Nordstrand

    Chaudhry, Oksana (Chaudhrys gruppe)

    Varamedlem av Kultur- og utdanningsutvalget

    Født: 1982

    Bosted: Bydel Gamle Oslo

    Dahl, Kjell Bjarne (Rødt)

    Varamedlem av Kultur- og utdanningsutvalget

    Telefon: 97 17 90 85

    Født: 1956

    Bosted: Bydel Gamle Oslo

    Diriye, Abdi Said (Sosialistisk Venstreparti)

    Varamedlem av Helse- og sosialutvalget

    Telefon: 91 70 15 55

    Født: 1991

    Bosted: Bydel Grünerløkka

    Dørum, Odd Einar (Venstre)

    Varamedlem av Samferdsels- og miljøutvalget

    Telefon: 97 55 49 40

    Født: 1943

    Bosted: Bydel Ullern

    Dåsnes, Anna (Venstre)

    Varamedlem av Kultur- og utdanningsutvalget

    Telefon: 91 91 52 25

    Født: 1998

    Bosted: Bydel Sagene

    Einangshaug, Miriam (Miljøpartiet De Grønne)

    Varamedlem av Samferdsels- og miljøutvalget

    Telefon: 97 43 13 11

    Født: 1994

    Bosted: Bydel Gamle Oslo

    Ellingsen, Cato Brunvand (Sosialistisk Venstreparti)

    Varamedlem av Finansutvalget

    Født: 1972

    Bosted: Søndre Nordstrand

    Engebretsen, Håvard (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Finansutvalget

    Telefon: 95 27 63 69

    Født: 1967

    Bosted: Bydel Stovner

    Eriksen, Jan (Uavhengig)

    Varamedlem av Finansutvalget

    Født: 1962

    Bosted: Bydel Østensjø

    Fjellum, Terje (Rødt)

    Varamedlem av Samferdsels- og miljøutvalget

    Telefon: 91 67 42 27

    Født: 1955

    Bosted: Bydel Østensjø

    Flydal, Håkon (Høyre)

    Telefon: 94 89 30 57

    Født: 1951

    Bosted: Bydel Frogner

    Furnes, Kristina (Høyre)

    Varamedlem av Helse- og sosialutvalget

    Født: 1987

    Yrke: Bydel Gamle Oslo

    Geelmuyden, Margrethe (Venstre)

    Varamedlem av Helse- og sosialutvalget

    Telefon: 93 21 71 33

    Født: 1961

    Bosted: Bydel Ullern

    Gjersrud, Tove (Høyre)

    Varamedlem av Kontrollutvalget
    Varamedlem av Samferdsels- og miljøutvalget

    Telefon: 48 08 36 86

    Født: 1973

    Bosted: Bydel Søndre Nordstrand

    Gløersen, Haakon (Høyre)

    Telefon: 98 08 90 20

    Født: 1988

    Bosted: Bydel Sagene

    Grosvold, Anne (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Helse- og sosialutvalget

    Født: 1950

    Bosted: Bydel Frogner

    Gustavsen, Kristoffer S. (Høyre)

    Varamedlem av Samferdsels- og miljøutvalget

    Telefon: 46 77 66 99

    Født: 1991

    Bosted: Bydel Frogner

    Göthner, Maria (Høyre)

    Varamedlem av Finansutvalget

    Født: 1990

    Bosted: Bydel Sagene

    Filtrer

    Filter

    Hopp til liste over politikere

    Søk på navn


    Partitilhørighet

    Utvalg, komite og råd