Pressekontakter for byrådsavdelingene

Byrådslederens kontor

Byrådssekretær for kommunikasjon

Kaia Storvik (Ap)
Mobil: 482 95 856
E-post: kaia.storvik@oslo.kommune.no

Pressekontakter

Pressevakt
Telefon: 992 89 090 (ikke sms)

Telefonen er betjent kl. 08:00-16:00. Utenom åpningstiden: Send epost eller ring kommunikasjonssjef eller byrådssekretær for kommunikasjon.
E-post: media@byr.oslo.kommune.no

Hanne Gjørtz
Telefon: 957 55 213
E-post: hanne.gjortz@byr.oslo.kommune.no

Byrådsavdeling for finans

Byrådssekretærer

Marie Loe Halvorsen (MDG)
Telefon: 916 43 732
E-post: mlh@oslo.kommune.no

Lars Gravråk (AP)
Telefon: 928 33 934
E-post: lars.gravrak@oslo.kommune.no

Åsmund Strand Johansen (SV)
Telefon: 416 10 703
E-post: asj@oslo.kommune.no

Pressekontakt

Nina Gopinder Pannu
Telefon: 466 500 54
E-post: nina.gopinder.pannu@byr.oslo.kommune.no

Byrådsavdeling for næring og eierskap

Byrådssekretær

Vegar Andersen (Ap)
Mobil: 41 55 12 19
E-post: vegar.andersen@oslo.kommune.no

Pressekontakt

Ninja Sandemose
Telefon: 907 957 60
E-post: ninja.sandemose@byr.oslo.kommune.no

Byrådsavdeling for oppvekst og kunnskap

Byrådssekretærer

Kristina Brovold Liknes (SV)
Mobil: 93 64 12 29
E-post: 
kristina.b.liknes@oslo.kommune.no

Kristian Takvam Kindt (SV)
Mobil: 95 10 92 46
E-post: kristian.t.kindt@oslo.kommune.no

Pressekontakter

Karin Steenstrup
Mobil: 905 64 454
E-post: karin.steenstrup@byr.oslo.kommune.no

Ulrikke Linge
Mobil: 
99 39 34 11
E-post: ulrikke.linge@byr.oslo.kommune.no

Byrådsavdeling for helse, eldre og innbyggertjenester

Byrådssekretærer

Marte Haabeth Grindaker (Ap)
Kommunens kontaktsenter: 21 80 21 80
E-post: marte.grindaker@oslo.kommune.no

Byrådssekretær

Ragnhild Grongstad Kvamsås (Ap)
Kommunens kontaktsenter: 21 80 21 80
E-post: ragnhild.kvamsas@oslo.kommune.no

Pressekontakter

Torbjørn Andersen
Telefon: 95 13 27 30
E-post: torbjorn.andersen@byr.oslo.kommune.no

Byrådsavdeling for arbeid, integrering og sosiale tjenester

Byrådssekretær

Linn Andersen (Ap)
Telefon: 926 95 675
E-post: linn.andersen@oslo.kommune.no

Pressekontakt

Ingunn Rakstang Eck
Telefon: 975 09 187
E-post: ingunn.eck@byr.oslo.kommune.no

Byrådsavdeling for byutvikling

Byrådssekretær

Rasmus Reinvang (MDG)
Mobil: 92 03 25 15
E-post: rasmus.reinvang@oslo.kommune.no

Herman Søndenaa (MDG)
Mobil: 45 06 07 55
E-post: herman.sondenaa@oslo.kommune.no

Pressekontakter

Ingvild Hancke Øgstad
Telefon: 934 58 284
E-post: ingvild.ogstad@byr.oslo.kommune.no

Kristine Langfjord
Telefon: 958 01 859
E-post: kristine.langfjord@byr.oslo.kommune.no

Byrådsavdeling for kultur, idrett og frivillighet

Byrådssekretær

Hanne Lyssand (SV)
Telefon: 
95 19 88 59
E-post: hanne.lyssand@oslo.kommune.no

Pressekontakt

Beate Svenningsen
Telefon: 918 85 142
E-post: beate.svenningsen@byr.oslo.kommune.no

Byrådsavdeling for miljø og samferdsel

Byrådssekretær

Stian Bjørnøy (MDG)
Mobil: 984 76 040
E-post: stian.bjornoy@oslo.kommune.no 

Pressekontakter

Kristin Stormo, Tuva Otterlei Blikom og Tor Audun Gram
Pressetelefon (i vanlig arbeidstid): 904 71 999
E-post: presse.mos@oslo.kommune.no