Pressekontakter for byrådsavdelingene

Byrådslederens kontor

Byrådssekretær for kommunikasjon

Kaia Storvik (Ap)
Mobil: 482 95 856
E-post: kaia.storvik@oslo.kommune.no

Pressekontakter

Pressevakt
Telefon: 992 89 090 (ikke sms)

Telefonen er betjent kl. 08:00-16:00 på hverdager. Utenom åpningstiden: Send e-post eller ring kommunikasjonssjef eller byrådssekretær for kommunikasjon.
E-post: media@byr.oslo.kommune.no

Hanne Gjørtz
Telefon: 957 55 213
E-post: hanne.gjortz@byr.oslo.kommune.no

Byrådsavdeling for finans

Byrådssekretærer

Kristin Antonsen Brenna (MDG)
Telefon: 93 88 22 72
E-post: kristin.antonsen.brenna@oslo.kommune.no

Åsmund Strand Johansen (SV)
Telefon: 416 10 703
E-post: asj@oslo.kommune.no

Pressekontakt

Nina Gopinder Pannu
Telefon: 466 500 54
E-post: nina.gopinder.pannu@byr.oslo.kommune.no

Byrådsavdeling for næring og eierskap

Pressekontakt

Ninja Sandemose
Telefon: 907 957 60
E-post: ninja.sandemose@byr.oslo.kommune.no

Byrådsavdeling for oppvekst og kunnskap

Byrådssekretærer

Kristian Takvam Kindt (SV)
Mobil: 95 10 92 46
E-post: kristian.t.kindt@oslo.kommune.no

Aila Emilie Kamaly (SV)
Mobil: 99 44 32 74
E-post: aila.emilie.kamaly@oslo.kommune.no

Pressekontakter

Karin Steenstrup
Mobil: 905 64 454
E-post: karin.steenstrup@byr.oslo.kommune.no

Mimmi Granli Jensen
Mobil: 90 21 95 91
E-post:  mimmi.granli.jensen@byr.oslo.kommune.no

Byrådsavdeling for helse, eldre og innbyggertjenester

Byrådssekretærer

Marte Haabeth Grindaker (Ap)
Kommunens kontaktsenter: 21 80 21 80
E-post: marte.grindaker@oslo.kommune.no

Byrådssekretærer

Nasir Mushtaq Ahmed (Ap)
Telefon: 93 61 79 34
E-post: nasir.mushtaq.ahmed@oslo.kommune.no

Pressekontakt

Tuva Otterlei Blikom
Telefon: 47 17 06 23
E-post: tuva.blikom@byr.oslo.kommune.no

 

Byrådsavdeling for arbeid, integrering og sosiale tjenester

Byrådssekretær

Lars Gravråk (AP)
Telefon: 928 33 934
E-post: lars.gravrak@oslo.kommune.no

Pressekontakt

Ingunn Rakstang Eck
Telefon: 975 09 187
E-post: ingunn.eck@byr.oslo.kommune.no

Byrådsavdeling for byutvikling

Byrådssekretær

Rasmus Reinvang (MDG)
Mobil: 92 03 25 15
E-post: rasmus.reinvang@oslo.kommune.no

Herman Søndenaa (MDG)
Mobil: 45 06 07 55
E-post: herman.sondenaa@oslo.kommune.no

Pressekontakter

Ingvild Hancke Øgstad
Telefon: 934 58 284
E-post: ingvild.ogstad@byr.oslo.kommune.no

Kristine Langfjord
Telefon: 958 01 859
E-post: kristine.langfjord@byr.oslo.kommune.no

Byrådsavdeling for kultur, idrett og frivillighet

Byrådssekretær

Hanne Lyssand (SV)
Telefon: 95 19 88 59
E-post: hanne.lyssand@oslo.kommune.no

Pressekontakt

Beate Svenningsen
Telefon: 918 85 142
E-post: beate.svenningsen@byr.oslo.kommune.no

Byrådsavdeling for miljø og samferdsel

Byrådssekretær

Stian Bjørnøy (MDG)
Mobil: 984 76 040
E-post: stian.bjornoy@oslo.kommune.no 

Byrådssekretær

Martin Nielsen (MDG)
Mobil: 45 72 46 05
E-post: martin.nielsen@oslo.kommune.no

Byrådssekretær

Jenny Kosberg Skagestad (MDG)
Mobil: 92 61 09 95
E-post: Jenny.skagestad@oslo.kommune.no

Pressekontakter

Kristin Stormo og Tor Audun Gram
Pressetelefon (i vanlig arbeidstid): 904 71 999
E-post: presse.mos@oslo.kommune.no