Til innhold
Bystyret

Vararepresentanter i Oslo bystyre

Listen er under oppdatering.

73 treff av 73 politikere

Aktive filtre

    Al-Mustafa, Nadine (Senterpartiet)

    Varamedlem av Byutviklingsutvalget
    Varamedlem av Forretningsutvalget
    Varamedlem av Valgstyret

    Født: 1993

    Bosted: Bydel Nordre Aker

    Al-Samarai, Zaineb (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Finansutvalget

    Født: 1987

    Bosted: Bydel Nordstrand

    Ali, Abubaker (Folkeaksjonen Nei til mer bompenger)

    Varamedlem av Helse- og sosialutvalget

    Født: 1996

    Bosted: Bydel Alna

    Andersen, Elisabeth Velle (Uavhengig)

    Varamedlem av Kultur- og utdanningsutvalget

    Født: 1976

    Bosted: Bydel Nordstrand

    Andersen, Kent (Fremskrittspartiet)

    Varamedlem av Helse- og sosialutvalget

    Født: 1962

    Bosted: Bydel Østensjø

    Arntsen, Ingvild Ofte (Kristelig Folkeparti)

    Varamedlem av Kultur- og utdanningsutvalget

    Født: 1988

    Bosted: Bydel Gamle Oslo

    Asfaha, Almaz (Miljøpartiet De Grønne)

    Varamedlem av Helse- og sosialutvalget

    Født: 1989

    Bosted: Bydel Sagene

    Banaras, Mobashar (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Kultur- og utdanningsutvalget

    Født: 1976

    Bosted: Bydel Grorud

    Berger, Tom Kristian (Miljøpartiet De Grønne)

    Varamedlem av Byutviklingsutvalget

    Telefon: 484 76 167

    Født: 1984

    Bosted: Bydel Gamle Oslo

    Berntsen, Stig (Rødt)

    Varamedlem av Helse- og sosialutvalget

    Telefon: 483 87 578

    Født: 1975

    Bosted: Bydel Gamle Oslo

    Bonde, Audun Gotaas (Venstre)

    Varamedlem av Byutviklingsutvalget

    Telefon: 472 70 905

    Født: 1993

    Bosted: Bydel Nordstrand

    Borgundvaag, Bjørgulv Vinje (Høyre)

    Varamedlem av Finansutvalget

    Telefon: 924 22 924

    Født: 1975

    Bosted: Bydel Bjerke

    Butt, Talat Mehmood (Høyre)

    Varamedlem av Kultur- og utdanningsutvalget

    Født: 1958

    Bosted: Bydel Søndre Nordstrand

    Chaudhry, Oksana (Folkeaksjonen Nei til mer bompenger)

    Født: 1982

    Bosted: Bydel Gamle Oslo

    Dahl, Kjell Bjarne (Rødt)

    Varamedlem av Kultur- og utdanningsutvalget

    Telefon: 971 79 085

    Født: 1956

    Bosted: Bydel Gamle Oslo

    Diriye, Abdi Said (Sosialistisk Venstreparti)

    Varamedlem av Helse- og sosialutvalget

    Telefon: 917 01 555

    Født: 1991

    Bosted: Bydel Gamle Oslo

    Dørum, Odd Einar (Venstre)

    Varamedlem av Samferdsels- og miljøutvalget

    Telefon: 975 54 940

    Født: 1943

    Bosted: Bydel Ullern

    Dåsnes, Anna (Venstre)

    Varamedlem av Kultur- og utdanningsutvalget

    Telefon: 919 15 225

    Født: 1998

    Bosted: Bydel Sagene

    Edvardsen, Morten (Senterpartiet)

    Varamedlem av Forretningsutvalget
    Varamedlem av Helse- og sosialutvalget
    Varamedlem av Samevalgstyret

    Telefon: 993 54 021

    Født: 1982

    Bosted: Bydel Grünerløkka

    Einangshaug, Miriam (Miljøpartiet De Grønne)

    Varamedlem av Samferdsels- og miljøutvalget

    Telefon: 974 31 311

    Født: 1994

    Bosted: Bydel Gamle Oslo

    Eriksen, Jan (Uavhengig)

    Varamedlem av Finansutvalget

    Født: 1962

    Bosted: Bydel Østensjø

    Evjen, Christine (Miljøpartiet De Grønne)

    Varamedlem av Samferdsels- og miljøutvalget

    Telefon: 900 15 541

    Født: 2000

    Bosted: Bydel Nordre Aker

    Fjellum, Terje (Rødt)

    Varamedlem av Helse- og sosialutvalget

    Telefon: 916 74 227

    Født: 1955

    Bosted: Bydel Østensjø

    Furnes, Kristina (Høyre)

    Varamedlem av Helse- og sosialutvalget

    Født: 1987

    Yrke: Bydel Gamle Oslo

    Geelmuyden, Margrethe (Venstre)

    Varamedlem av Helse- og sosialutvalget

    Telefon: 932 17 133

    Født: 1961

    Bosted: Bydel Ullern

    Gjersrud, Tove (Høyre)

    Varamedlem av Helse- og sosialutvalget

    Telefon: 480 83 686

    Født: 1973

    Bosted: Bydel Søndre Nordstrand

    Gustavsen, Kristoffer S. (Høyre)

    Varamedlem av Samferdsels- og miljøutvalget

    Telefon: 467 76 699

    Født: 1991

    Bosted: Bydel Frogner

    Halse, Marit (Rødt)

    Varamedlem av Samferdsels- og miljøutvalget

    Født: 1972

    Bosted: Bydel Bjerke

    Haugen, Mikkel Øgrim (Rødt)

    Varamedlem av Byutviklingsutvalget

    Telefon: 951 71 697

    Født: 1989

    Bosted: Bydel Gamle Oslo

    Hegstad, Elisabeth (Uavhengig)

    Varamedlem av Byutviklingsutvalget

    Født: 1956

    Bosted: Bydel Vestre Aker

    Herseth, Aleksander Breiby (Senterpartiet)

    Varamedlem av Kultur- og utdanningsutvalget
    Varamedlem av Samevalgstyret

    Telefon: 915 78 790

    Født: 1996

    Bosted: Bydel Sagene

    Hertzberg, Johan (Fremskrittspartiet)

    Varamedlem av Finansutvalget

    Telefon: 452 04 368

    Født: 1994

    Bosted: Bydel Ullern

    Filtrere / Sortere

    Filtrere

    Hopp til liste over politikere

    Søk på navn


    Partitilhørighet

    Utvalg, komite og råd