Til innhold
Økonomiregister

Økonomiregister - St. Hanshaugen bydelsutvalg

Register for økonomiske interesser, styreverv og lignende for St. Hanshaugen bydelsutvalg 2019 – 2023. Registeret er under revidering.

Registeret oppdateres fortløpende. 

Medlemmer:

Akerø, Johanne Heitmann (Arbeiderpartiet)

Ingen opplysninger å registrere i henhold til reglementet

     

      Brede, Gudmund (Arbeiderpartiet)

      Oppdrags- eller arbeidsgiver:

      • Dommer, Oslo forliksråd

      Fjellberg, Ingrid Randisdatter (Miljøpartiet De Grønne)

      Ingen opplysninger å registrere i henhold til reglementet.


      Fjellstad, Christian Pollock (Høyre)

      Styreverv:

      • Akersbakken Borettslag, styreleder, godtgjøring mottas
      • OBOS, varamedlem i representantskapet, godtgjøring mottas
      • Fagerborg skole, medlem i driftsstyre, godtgjøring mottas
      • Lederne, avd Stor-Oslo, styreleder, godtgjøring mottas
      • Lederne, styremedlem, godtgjøring mottas
      • NHO og Ledernes OU-fond, styremedlem, godtgjøring mottas

      Flydal, Håkon Andreas (Høyre)

      Styreverv:

      • Oslo Unge Høyre leder, godtgjøring mer enn 1 ganger folketrygdens grunnbeløp mottas.

      Glomstein, Mikkel Storm (Miljøpartiet De Grønne)


      Habhab, Beate Folkestad (Miljøpartiet De Grønne)

      Oppdrags- eller arbeidsgiver:

      • Miljødirektoratet, seniorrådgiver

      Isaksen, Vidar (Miljøpartiet De Grønne)


      Petrie, Martin (Sosialistisk Venstreparti)

      Ingen opplysninger å registrere i henhold til reglementet.


      Sølland, Tonje (Høyre)

      Oppdrags- eller arbeidsgiver:

      • Høyres Hovedorganisasjon, administrasjonssekretær

      Støre, Sofie Coucheron (Arbeiderpartiet)

      Ønsker ikke å registrere interesser. 

        Vestrheim, Hilde (Venstre)

        Oppdrags- eller arbeidsgiver:

        • Norges forskningsråd, HR-direktør

        Zimmer, Nina (Sosialistisk Venstreparti)

         


        Varamedlemmer:


        Afzali, Mukhtar (Sosialistisk Venstreparti)


        Alrayani, Nour (Arbeiderpartiet)

         

        Berg-Johnsen, Ida (Høyre)

        Ingen opplysninger å registrere i henhold til reglementet.

        Bjerknes, Benedicte (Sosialistisk Venstreparti)

         

        Buflod, Magnus (Arbeiderpartiet)

         

        Dalheim, Tora (Arbeiderpartiet)


        Ellingsen, Raquel Dagar (Rødt)


        Feiring, Helga (Rødt)

         

        Ghannam, Mohammad (Rødt)

        Styreverv:

        • Palestinerleir, styreleder, ikke godtgjøring
        • Theresesgate 23 Borettslag, styremedlem vara, ikke godtgjøring

        Aksjer:

        • Orient AS

        Selvstendig næringsvirksomhet:

        • Orient AS, daglig leder

        Heiberg, Sigrid Zurbuchen (Miljøpartiet De Grønne)

         

          Irgens, Kaja (Miljøpartiet De Grønne)

          Styreverv: 

          • Marienlyst Skoles Musikkorps, styremedlem, ikke godtgjøring

          Isene, Isa Maline Alstadius (Miljøpartiet De Grønne)


          Larsen, Martin Grüner (Sosialistisk Venstreparti)


          Lehland, Casper (Høyre) 

           

          Maloku, Lejla (Sosialistisk Venstreparti)

          Oppdrags- eller arbeidsgiver:

          • Advokatene ved Tinghuset, advokatfullmektig


          Musse, Bashe (Arbeiderpartiet)


          Nerland, Emily (Miljøpartiet De Grønne)


          Nøst, Lage (Miljøpartiet De Grønne)

          Styreverv:

          • Westbye Egebergs stiftelse, styremedlem, godtgjøring mottas

          Oppdrags- eller arbeidsgiver:

          • Miljøpartiet De Grønne, programkomiteleder, ikke godtgjøring

          Nøstvold, Ane Hege (Høyre)


          Olsson, Ragni (Miljøpartiet De Grønne)

           

          Ramsfjell-Kind, Inga Mari (Høyre)

           

          Riekeles, Haakon (Venstre)

          Aksjer:

          • Dedicare AB, AS, eierandel mindre enn 1 %
          • Gjensidige forsikring, AS, eierandel mindre enn 1 %
          • Norsk Hydro, AS, eierandel mindre enn 1 %
          • Norwegian Air Shuttle, AS, eierandel mindre enn 1 %
          • Orkla, AS, eierandel mindre enn 1 %
          • Storebrand, AS, eierandel mindre enn 1 %
          • Yara International, AS, eierandel mindre enn 1 %

          Røiseland, Marianne Wætnes (Høyre) 

          Styreverv:

          • Boligmappa AS, styremedlem, ikke godtgjøring

          Oppdrags- eller arbeidsgiver:

          • Rørentreprenørene Norge, administrerende direktør

          Schreiner, Knut (Miljøpartiet de Grønne)

           

          Seland, Simon Alexander (Venstre)

          Ønsker ikke å registrere interesser.


          Seyedin, Shayan (Venstre)

            Skjærpe, Line Weber (Høyre) 


            Stokkeland, Cecilia Løysning (Rødt)

            Styreverv:

            • Boligselskapet Heim AS, vara, ikke godtgjøring

            Oppdrags- eller arbeidsgiver:

            • Universitetet i Oslo, seniorarkitekt

            Selvstendig næringsvirksomhet:

            • Arkitektspraksis – lite aktivitet

             

            Svendsen, Sveinn Sandvik (Miljøpartiet de Grønne)

            Styreverv:

            • Utdanningsforbundet og Norsk sykepleierforbund, felles arbeidsplasstillitsvalgt Bleiker videregående skole, godtgjøring mottas

            Oppdrags- eller arbeidsgiver:

            • Bleiker videregående skole, faglærer matematikk

            Stokkeland, Cecilia (Rødt)


            Sørum, Steffen (Rødt)

             

            Uleberg, Ingrid (Sosialistisk Venstreparti)


            Vea, Marit Kristine (Venstre)

            Ingen opplysninger å registrere i henhold til reglementet.

             

            Wennesland, Vegard Grøslie (Arbeiderpartiet)

            Oppdrags- eller arbeidsgiver:

            • Fellesforbundet, rådgiver

            Styreverv:

            • Norsk Folkehjelp, sentralstyret, medlem, ikke godtgjøring
            • Stiftelsen Anker Studentboliger og Hotel (Anker STI), representantskapet, medlem, godtgjøring mottas