Til innhold
Økonomiregister

Økonomiregister - Østensjø bydelsutvalg

Register for økonomiske interesser, styreverv og lignende for Østensjø bydelsutvalg 2019 – 2023. Registeret er under revidering.

Registeret oppdateres fortløpende. 

Medlemmer:

Bornø, Benjamin Aargaard (Høyre)

Ingen opplysninger å registrere i henhold til reglementet.

Brenna, Kristin Antonsen (Miljøpartiet De Grønne)

 

Eldby, Hanne (Sosialistisk Venstreparti)

Oppdrags- eller arbeidsgiver:

  • AgriAnalyse, prosjektleder

Elseth, Ann Carnarius (Fremskrittspartiet)

Opplysninger mangler.

Finkelsen, Ingrid (Rødt)

 

Fuglevaag, Steinar (Sosialistisk Venstreparti)

Styreverv:

  • Pensjonskontoret, styremedlem, godtgjøring mottas
  • Sikringsordningen, nestleder, godtgjøring mottas

Oppdrags- eller arbeidsgiver:

  • Fagforbundet, spesialrådgiver

Styremedlem

  • Pensjonskassen for helseforetakene i hovedstadsområdet, varamedlem styret, godtgjøring mottas

Grimstad, Svanhild Benedicte (Høyre)

 

    Ness, Julie (Miljøpartiet De Grønne)

    Styreverv:

    • Godlia borettslag, vara til styret

    Oppdrags- eller arbeidsgiver:

    • Norsk Revmatikerforbund, rådgiver

    Sandaker, Kristin (Arbeiderpartiet)

    Styreverv:

    • Norsk forening mot støy, styremedlem, godtgjøring mottas
    • Høyenhall skole, driftsstyret, vararepresentant, godtgjøring mottas
    • Golia filmklubb, varamedlem i styret, ikke godtgjøring
    • Oslo forliksråd, varadommer, godtgjøring mottas

    Oppdrags- eller arbeidsgiver:

    • Bymiljøetaten Oslo kommune, spesialkonsulent

    Skjervold, Tommy (Fremskrittspartiet)

     

    Strøm, Bjørn (Arbeiderpartiet) nestleder

    Oppdrags- eller arbeidsgiver:

    • Tine SA, leder

    Styreverv:

    • Returkartong AS, styremedlem, godtgjøring mottas
    • Stiftelsen Oppsal samfunnshus, rådsmedlem, ikke godtgjøring

     

      Turtum, Erling O. (Arbeiderpartiet)

      Opplysninger mangler.

      Vevik, Vidar (Høyre)

      Opplysninger mangler.

        Øverås, Gina Livsdatter (Arbeiderpartiet)

         

         

        Varamedlemmer:

        Aamin, Said (Arbeiderpartiet)

         

          Albaleh, Raifeh (Sosialistisk Venstreparti)

          Ingen opplysninger å registrere i henhold til reglementet. 

          Andersen, Kent (Fremskrittspartiet)

          Opplysninger mangler.

          Austlid, Asta (Fremskrittspartiet)

           

            Berge, Eili Vigestad (Venstre)

             

            Bjerke, Hallstein (Venstre)

             

              Borgen, Astrid (Arbeiderpartiet)

               

              Braude, Marthin (Høyre)

               

              Dalsbø, Gudmund Anders (Rødt)

               

              Delgado, Susana Escobar (Sosialistisk Venstreparti)

              Ingen opplysninger å registrere i henhold til reglementet.

              Ebbestad, Pål (Rødt)

              Ingen opplysninger å registrere i henhold til reglementet.

              Eide, Nils Einar (Høyre)

               

                 

                Foyn, Lars (Høyre)

                Styreverv:

                • Markatunet Huseierforening, styreleder, godtgjøring mottas

                Oppdrags- eller arbeidsgiver:

                • Willis AS, avdelingsleder/forsikringsmegler

                 

                Hassan, Aima (Arbeiderpartiet)

                 

                Hauge, Ferdinand (Fremskrittspartiet)

                Ingen opplysninger å registrere i henhold til reglementet.

                Hermstad, Arild (Miljøpartiet De Grønne)

                 

                Hundvebakke, Ida Birgitte A. (Venstre)

                 

                Jacobsen, Vegard (Arbeiderpartiet)

                 

                Johannessen, Nina Hovda  (Arbeiderpartiet)

                Opplysninger mangler.

                 

                Kvernland-Berg, Grete (Høyre)

                 

                Larsen, Jørgen (Høyre)

                 

                Larssen, Tone Ims (Fremskrittspartiet)

                Opplysninger mangler.

                Lurås, Gunhild (Rødt)

                Ingen opplysninger å registrere i henhold til reglementet.

                Melby, Ivar (Sosialistisk Venstreparti)

                 

                Norum, Daniel Bjørn (Miljøpartiet De Grønne)

                 

                Nordal, Ann (Sosialistisk Venstreparti)

                 

                Skre, Sverre (Venstre)

                 

                Smedsrud, Espen (Høyre)

                Styreverv:

                • Havretun borettslag, styremedlem, ikke godtgjøring

                Oppdrags- eller arbeidsgiver:

                • Fuglesangs AS, prosjektleder

                Smerud, Heidi Gulbrandsen (Arbeiderpartiet)

                Ingen opplysninger å registrere i henhold til reglementet.

                 

                Smerud, Martine (Sosialistisk Venstreparti)

                Ingen opplysninger å registrere i henhold til reglementet.

                 

                Søetorp, Yngvar (Miljøpartiet De Grønne)

                 

                Thorstensen, Liv (Arbeiderpartiet)

                Styreverv:

                • Oslo Voksenopplæring Nydalen, driftsstyremedlem, godtgjøring mottas

                 

                Tveter, Marion Godager (Miljøpartiet De Grønne)

                Selvstendig næringsvirksomhet:

                • Enkeltpersonforetak, Marion Godager Tveter

                Wiik, Tore (Fremskrittspartiet)

                 

                Wilhelmsen, Einar (Miljøpartiet De Grønne)

                Oppdrags- eller arbeidsgiver:

                • Miljøpartiet De Grønne Oslo
                • Aksjer:

                • Elkem AS
                • ERC AS
                • Scatec Solar
                • Emission reduction Coorporation, AS, eierandel 0,6 %
                • REEtec AS, eierandel 0,1 %

                Øgrim, Tora (Rødt)