Til innhold
Økonomiregister

Økonomiregister - Grorud bydelsutvalg

Register for økonomiske interesser, styreverv og lignende for Grorud bydelsutvalg 2019 – 2023. Registeret er under revidering.

Registeret oppdateres fortløpende. 

Medlemmer:

    Ashraf, Haleh (Høyre)

     

    Bjerke, Marit (Arbeiderpartiet)

    Ingen opplysninger å registrere i henhold til reglementet.

    Decap, Alejandro Decap (Sosialistisk Venstreparti)

     

    Fossli, Grethe (Arbeiderpartiet)

    Styreverv:

    • AIM, styremedlem, godtgjøring mer enn 1 ganger folketrygdens grunnbeløp
    • Foreningen Norden, leder kontrollutvalget, ikke godtgjøring
    • Norges Bedriftsidrettsforbund, president/styreleder, godtgjøring mottas

    Oppdrags- og arbeidsgiver:

    • Landsorganisasjonen i Norge, spesialrådgiver

     

    Haugan, Vidar (Fremskrittspartiet)

    Styreverv:

    • Ammerudlia borettslag, varamedlem, godtgjøring mottas

    Selvstendig næringsvirksomhet:

    • City Hoppers

    Aksjer:

    • EasyBank AS
    • Zinzino AS

     

    Kastrati, Enis (Arbeiderpartiet)

     

    Kathirkamalingam, Anujan (Arbeiderpartiet)

     

    Kleven, Stig (Høyre)

    Styreverv:

    • Sandås vel, styreleder, ikke godtgjøring

    Oppdrags- eller arbeidsgiver:

    • NITO, seksjonssjef

    Knutsen, Mari Rise (Rødt)

    Styremedlem:

    • Stiftelsen Eventyrbrua Steinerbarnehage, styremedlem, godtgjøring mottas

    Oppdrags- eller arbeidsgiver:

    • Eventyrbrua Steinerbarnehage, pedagogisk leder

    Lie, Colin Kelley (Høyre)

     

    Massoudy, Fatima (Arbeiderpartiet)

    Opplysninger mangler.

    Røberg-Larsen, Anders Ørnø (Arbeiderpartiet)

     

    Stenberg, Adrian Vilfred Smith (Fremskrittspartiet)

     

    Sultani, Shahla (Rødt)

     

    Syed, Sabina (Miljøpartiet De Grønne)

    Oppdrags- og arbeidsgiver:

    • Multiconsult, Miljø- og avfallsrådgiver

    Tharmalingam, Srisgantharajah (Arbeiderpartiet)

    Ingen opplysninger å registrere i henhold til reglementet.

     

    Varamedlemmer:

    Al-Shemmari, Reda Foad Bader (Arbeiderpartiet)

     

    Banaras, Shahzad Zia (Arbeiderpartiet)

    Opplysninger mangler.

    Bell, Silje Anine (Høyre)

     

    Bjørnsen, Inga Lund (Sosialistisk Venstreparti)

     

    Holm, Stian Strømsøy (Høyre)

     

    Hunstad, Håvard (Rødt)

      Høydalsvik, Edel Palma (Fremskrittspartiet)

      Ingen opplysninger å registrere i henhold til reglementet.

      Englund, Frode (Arbeiderpartiet)

      Ingen opplysninger å registrere i henhold til reglementet.

      Eriksen, Odd-Arne (Miljøpartiet De Grønne)

       

      Faugli, Silje Amundsen (Sosialistisk Venstreparti)

       

      Fjeldsgård, Arne Eide (Sosialistisk Venstreparti)

       

      Fossheim, Siri Ingeborg (Arbeiderpartiet)

       

      Gamre, Pia Madeleine (Fremskrittspartiet)

       

      Gamre, Øyvind (Fremskrittspartiet)

       

      Hansen, Betol  (Arbeiderpartiet)

       

      Harmouche, Ghina  (Arbeiderpartiet)

       

      Høydalsvik, Edel (Fremskrittspartiet)

       

      Ihle, Astrid (Miljøpartiet De Grønne)

       

      Jamtli, Mona Sachez (Rødt)

       

      Johannessen, Beate Irene (Høyre)

       

      Johansen, Andrine Breiner (Arbeiderpartiet)

       

      Korshaugen, Glenn Kikut (Arbeiderpartiet)

       

      Lindblom, Christian Aleksander (Arbeiderpartiet)

      Ønsker ikke å registrere interesser.

        Nettum, Ingrid-Johanne (Miljøpartiet de Grønne)

        Ønsker ikke å registrere interesser.

        Nordvik, Bodil (Høyre)

        Opplysninger mangler.

         

        Pleym, Tale (Sosialistisk Venstreparti)

        Styreverv:

        • Driftsstyret Nortvedt skole, leder, godtgjøring mottas
        • Treglede AS, vara styremedlem, ikke godtgjøring

        Oppdrags- eller arbeidsgiver:

        • Human-Etisk Forbund, ansatt

        Rismyhr, Maren (Rødt)

        Styreverv:

        • Aker sykehus venner, leder, ikke godtgjøring

        Schøyen, Ole-Thomas (Fremskrittspartiet)

         

        Somasundramoorthy, Muruganandan (Rødt)

         

        Sudland, Hanne Eie (Arbeiderpartiet)

        Styreverv:

        • Norges Juristforbund, ansattrepresentant, ikke godtgjøring

        Oppdrags- eller arbeidsgiver:

        • Norges Juristforbund, seniorrådgiver

        Supiramaniyam, Bhrabhakatan (Rødt)

         

        Søreide, Anne Gitte (Fremskrittspartiet)

        Oppdrags- eller arbeidsgiver:

        • ARK Finans AS, finansrådgiver

        Selvstendig næringsvirksomhet:

        • Icebreaker Global Søreide

        Torheim, Kristian Egil Batta (Miljøpartiet De Grønne)