Til innhold
Økonomiregister

Økonomiregister - Alna bydelsutvalg

Register for økonomiske interesser, styreverv og lignende for Alna bydelsutvalg 2019 – 2023. Registeret er under revidering.

Registeret oppdateres fortløpende. 

Medlemmer:

Arnfinnsson, Brynjar (Miljøpartiet De Grønne)

Oppdrags- eller arbeidsgiver:

  • Forsvarets Forskningsinstitutt, forsker

Begum, Nasreen (Arbeiderpartiet)

Ønsker ikke å registrere interesser.

Braaten, Sunniva Myrene (Høyre), nestleder

 

Bratsberg, Sunniva (Sosialistisk Venstreparti)

Ingen opplysninger å registrere i henhold til reglementet.

Gamlem, Anne-Liv (Fremskrittspartiet)

Oppdrags- eller arbeidsgiver:

  • Rosenhof voksenopplæringssenter, vikar
  • OKS Kristne Grunnskole, vikar

 

Horntvedt, Grete (Høyre)

 

Ingvaldsen, Børge (Høyre)

Aksjer:

  • Gjensidige

Jaber, Sarah (Arbeiderpartiet)

 

Kverndal, Susana Mercedes (Sosialistisk Venstreparti)

Ingen opplysninger å registrere i henhold til reglementet.

 

    Løchting, Laila (Rødt)

     

    Morken, Mari (Arbeiderpartiet), leder

     

      Rolijordet, Arne H. (Rødt)

      Styreverv:

      • NNN Fellesklubben i Ringnes, kasserer, ikke godtgjøring

      Røli, Knut (Arbeiderpartiet)

      Ingen opplysninger å registrere i henhold til reglementet.

      Sarwar, Waqas (Arbeiderpartiet)

      Ønsker ikke å registrere interesser. 

      Støylen, Torleif (Arbeiderpartiet)

      Styreverv:

      • Rådet for funksjonshemmede, leder, godtgjøring mottas

       

      Woldseth, Karin Ståhl (Fremskrittspartiet)

      Styreverv:

      • Nordisk Kunstsenter i Dale i Fjalar, styreleder, godtgjøring mottas
      • Domstoladministrasjonen, vararepresentant, godtgjøring mottas
      • Bergen Filarmoniske orkester, vararepresentant, godtgjøring mottas

       

       

      Varamedlemmer:

       

      Ali, Fasawasa Mahamed (Miljøpartiet De Grønne)

       

      Ali, Mohamed Hassan (Miljøpartiet De Grønne)

       

      Arif, Muhammad (Sosialistisk Venstreparti)

       

      Ayoub, Laial Jeanet (Arbeiderpartiet)

       

      Byfuglien, Torbjørn (Fremskrittspartiet)

       

      Davidsen, Jens Torkild (Høyre)

      Oppdrags- eller arbeidsgiver:

      • Sporveien, vognfører på deltid

      Aksjer:

      • Orkla
      • Polaris Media

      Selvstendig næringsvirksomhet:

      • Selvstendig næringsdrivende, sovende firma

       

      Dogan, Mithat (Arbeiderpartiet)

      Opplysninger mangler.

       

      Enayati, Negar (Rødt)

       

      Essekouri, Siham (Høyre)

      Styreverv:

      • Hellerud vgs. Driftsstyret, nestleder godtgjøring mottas

      Oppdrags- eller arbeidsgiver:

      • Nordre Gran Borettslag

      Faiz, Faiz Ahmed (Arbeiderpartiet)

       

      Gjelberg, Rune (Arbeiderpartiet)

      Ingen opplysninger å registrere i henhold til reglementet.

      Gjerstad, Ingunn (Sosialistisk Venstreparti)

      Opplysninger mangler.

      Grøtting, Joakim (Fremskrittspartiet)

       

      Gulbrandsen, Elisabeth (Høyre)

      Styreverv:

      • Brukerforum Årvoll Gård, leder, ikke godtgjøring
      • Bjerke Dramatiske Selskap, nestleder, ikke godtgjøring

      Oppdrags- eller arbeidsgiver:

      • House of Business Solli AS

      Holt, Eirik (Rødt)

       

        Iqbal, Tahir (Rødt)

         

        Johansen, Andre (Miljøpartiet De Grønne)

         

        Khayrollahzadeh, Shila (Arbeiderpartiet)

         

          Mehmood, Attia Mirza (Sosialistisk Venstreparti)

           

          Moradi, Atefeh (Rødt)

           

          Morgan, Elaine (Miljøpartiet De Grønne)

          Ingen opplysninger å registrere i henhold til reglementet.

          Morken, Ivar (Arbeiderpartiet)

          Ingen opplysninger å registrere i henhold til reglementet.

           

          Nicolaisen, Frode (Høyre)

          Styreverv:

          • Ellingsrud Senter Sameie 1, styreleder, godtgjøring mottas

          Selvstendig næringsvirksomhet:

          • Daglig leder/deleier Nicolaisens Regnskapskontor KS

          Rauf, Tamina Sheriffdeen (Arbeiderpartiet)

          Ingen opplysninger å registrere i henhold til reglementet

          Salinh, Iram (Rødt)

           

          Seceragic, Sabahudin (Sosialistisk Venstreparti)

           

          Skodjevåg, Pål (Fremskrittspartiet)

           

          Sivapatham, Sulaksana (Sosilistisk Venstreparti)

           

          Sæterli, Lena (Arbeiderpartiet)

          Styreverv:

          • Ellingsrud Velforening, leder, godtgjøring mottas

          Sørå, John (Fremskrittspartiet)

           

          Væring, Robert Bjørn (Arbeiderpartiet)

          Ingen opplysninger å registrere i henhold til reglementet.