Til innhold
Bystyret

Bystyrets varamedlemmer

88 treff av 88 politikere

Aktive filtre

    Jørgensen, Susann Strandberg (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Kultur- og utdanningskomiteen

    Født: 1972

    Bosted: Bydel Gamle Oslo

    Koc, Gülsüm (Høyre)

    Varamedlem av Byutviklingskomiteen

    Født: 1987

    Bosted: Bydel Stovner

    Kutal, Gülay (Sosialistisk Venstreparti)

    Varamedlem av Finanskomiteen

    Født: 1963

    Bosted: Bydel St. Hanshaugen

    Kvalbein, Aud (Kristelig Folkeparti)

    Varamedlem av Helse- og sosialkomiteen

    Født: 1948

    Bosted: Bydel Nordstrand

    Langerød, Per Anders (Arbeiderpartiet)

    Født: 1985

    Bosted: Bydel Grünerløkka

    Larsen, Benjamin Endré (Sosialistisk Venstreparti)

    Varamedlem av Helse- og sosialkomiteen

    Født: 1982

    Bosted: Bydel St. Hanshaugen

    Larsen, Bente M. (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Kultur- og utdanningskomiteen

    Født: 1964

    Bosted: Bydel Nordre Aker

    Larsen, Ida Viksveen (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Samferdsels- og miljøkomiteen

    Født: 1982

    Bosted: Bydel Grünerløkka

    Larssen, Tone Ims (Fremskrittspartiet)

    Varamedlem av Helse- og sosialkomiteen

    Født: 1963

    Bosted: Bydel Østensjø

    Lillo-Stenberg, Lars (Miljøpartiet De Grønne)

    Varamedlem av Kultur- og utdanningskomiteen

    Født: 1962

    Bosted: Bydel Frogner

    Lima, Celia (Sosialistisk Venstreparti)

    Varamedlem av Kultur- og utdanningskomiteen

    Født: 1996

    Bosted: Bydel Gamle Oslo

    Linja, Jan-Arild (Fremskrittspartiet)

    Varamedlem av Byutviklingskomiteen

    Født: 1964

    Bosted: Bydel Stovner

    Loe, Erlend (Miljøpartiet De Grønne)

    Varamedlem av Byutviklingskomiteen

    Født: 1969

    Bosted: Bydel Nordre Aker

    Lutro, Silje (Høyre)

    Varamedlem av Samferdsels- og miljøkomiteen

    Født: 1996

    Bosted: Bydel Alna

    Løken, Lene (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Samferdsels- og miljøkomiteen

    Født: 1947

    Bosted: Bydel Frogner

    Madsen, Lars (Høyre)

    Varamedlem av Finanskomiteen

    Født: 1987

    Bosted: Bydel Vestre Aker

    Minos, Oddbjørg Ingeline (Kristelig Folkeparti)

    Varamedlem av Helse- og sosialkomiteen
    Varamedlem av Samevalgstyret
    Varamedlem av Valgstyret

    Født: 1968

    Bosted: Bydel Ullern

    Mobasheri, Siavash (Rødt)

    Varamedlem av Kultur- og utdanningskomiteen

    Født: 1990

    Bosted: Bydel Nordstrand

    Myhre, Aslak Sira (Rødt)

    Varamedlem av Helse- og sosialkomiteen

    Født: 1973

    Bosted: Bydel Nordre Aker

    Normann, Morten Grinna (Venstre)

    Varamedlem av Samferdsels- og miljøkomiteen

    Født: 1992

    Bosted: Bydel Gamle Oslo

    Nwosu, Elvis Chigozie (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Byutviklingskomiteen

    Født: 1965

    Bosted: Bydel Søndre Nordstrand

    Nyeggen, Anne (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Byutviklingskomiteen

    Født: 1964

    Bosted: Bydel Nordstrand

    Nygren, Jørn (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Byutviklingskomiteen

    Født: 1964

    Bosted: Bydel Stovner

    Olsen, Andreas (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Finanskomiteen

    Født: 1974

    Bosted: Bydel Gamle Oslo

    Ore, Katrine (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Helse- og sosialkomiteen

    Født: 1963

    Bosted: Bydel Ullern

    Prestegård, Gunnar (Kristelig Folkeparti)

    Varamedlem av Helse- og sosialkomiteen

    Født: 1935

    Bosted: Bydel Nordre Aker

    Rados, Milos (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Kultur- og utdanningskomiteen

    Reynolds, Toril Charlotte (Fremskrittspartiet)

    Varamedlem av Finanskomiteen

    Født: 1987

    Bosted: Bydel Østensjø

    Rolfsen, Ulrik Imtiaz (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Kultur- og utdanningskomiteen

    Født: 1972

    Bosted: Bydel Nordre Aker

    Rosseland, Kaia Marie (Høyre)

    Varamedlem av Finanskomiteen

    Født: 1989

    Bosted: Bydel Grünerløkka

    Røkkum, Naomi Ichihara (Venstre)

    Varamedlem av Byutviklingskomiteen

    Født: 1987

    Bosted: Bydel Nordre Aker

    Sandal, Jon Julius (Miljøpartiet De Grønne)

    Varamedlem av Helse- og sosialkomiteen

    Født: 1969

    Bosted: Bydel Grorud

    Filtrere / Sortere

    Filtrere

    Hopp til liste over politikere

    Søk på navn


    Partitilhørighet

    Utvalg, komite og råd