Til innhold
Bystyret

Bystyrets medlemmer

59 treff av 59 politikere

Aktive filtre

    Bystyremedlem Ola Kvisgaard (H)

    Kvisgaard, Ola (Høyre)

    Leder av Kontrollutvalget
    Varamedlem av Samevalgstyret
    Varamedlem av Valgstyret

    Telefon: 454 76 770

    Født: 1963

    Bosted: Bydel Frogner

    Bystyremedlem Nicolai Øyen Langfeldt (H)

    Langfeldt, Nicolai Øyen (Høyre)

    Medlem av Kultur- og utdanningskomiteen

    Født: 1996

    Bosted: Bydel Nordstrand

    Bilde kommer

    Lippestad, Geir (Arbeiderpartiet)

    Medlem av Helse- og sosialkomiteen

    Født: 1964

    Bosted: Bydel Nordstrand

    Bystyremedlem Erik Lunde (KrF)

    Lunde, Erik (Kristelig Folkeparti)

    Medlem av Forretningsutvalget
    Nestleder av Helse- og sosialkomiteen
    Medlem av Politiutvalget
    Medlem av Samevalgstyret
    Medlem av Valgstyret

    Født: 1979

    Bosted: Bydel Sagene

    Bystyremedlem Julie Lødrup (A)

    Lødrup, Julie (Arbeiderpartiet)

    Medlem av Finanskomiteen
    Varamedlem av Forretningsutvalget

    Født: 1983

    Bosted: Bydel St. Hanshaugen

    Bystyremedlem Fatima Ali Madar (A)

    Madar, Fatima Ali (Arbeiderpartiet)

    Medlem av Kultur- og utdanningskomiteen

    Født: 1974

    Bosted: Bydel Grünerløkka

    Bystyremedlem Khalid Mahmood (A)

    Mahmood, Khalid (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Samevalgstyret
    Medlem av Samferdsels- og miljøkomiteen
    Varamedlem av Valgstyret

    Født: 1959

    Bosted: Bydel Østensjø

    Bystyremedlem Maren Malthe-Sørensen (H)

    Malthe-Sørenssen, Maren (Høyre)

    Medlem av Helse- og sosialkomiteen

    Født: 1971

    Bosted: Bydel Vestre Aker

    Bystyremedlem Mari Morken (A)

    Morken, Mari (Arbeiderpartiet)

    Medlem av Helse- og sosialkomiteen
    Varamedlem av Samevalgstyret
    Varamedlem av Valgstyret

    Født: 1994

    Bosted: Bydel Alna

    Bystyremedlem Bashe Musse (A)

    Musse, Bashe (Arbeiderpartiet)

    Medlem av Samferdsels- og miljøkomiteen

    Født: 1965

    Bosted: Bydel St. Hanshaugen

    Bystyremedlem Peter N. Myhre (F)

    Myhre, Peter N. (Fremskrittspartiet)

    Medlem av Finanskomiteen

    Født: 1954

    Bosted: Bydel Gamle Oslo

    Bystyremedlem Harald Nissen (MDG)

    Nissen, Harald A. (Miljøpartiet De Grønne)

    Medlem av Forretningsutvalget
    Leder av Kultur- og utdanningskomiteen
    Medlem av Politiutvalget
    Medlem av Samevalgstyret
    Medlem av Valgstyret

    Født: 1963

    Bosted: Bydel Gamle Oslo

    Bystyremedlem Espen Ophaug (V)

    Ophaug, Espen (Venstre)

    Medlem av Byutviklingskomiteen
    Varamedlem av Forretningsutvalget
    Varamedlem av Samevalgstyret
    Varamedlem av Valgstyret

    Født: 1973

    Bosted: Bydel Gamle Oslo

    Bystyremedlem Carl Oscar Pedersen (H)

    Pedersen, Carl Oscar (Høyre)

    Medlem av Samferdsels- og miljøkomiteen

    Født: 1956

    Bosted: Bydel Ullern

    Bystyremedlem Eskil Pedersen (A)

    Pedersen, Eskil (Arbeiderpartiet)

    Medlem av Kultur- og utdanningskomiteen

    Født: 1984

    Bosted: Bydel Grünerløkka

    Portrettbilde av Anders Røberg-Larsen (AP)

    Røberg-Larsen, Anders (Arbeiderpartiet)

    Leder av Byutviklingskomiteen
    Varamedlem av Forretningsutvalget
    Medlem av Samevalgstyret
    Medlem av Valgstyret

    Født: 1978

    Bosted: Bydel Grorud

    Bilde kommer

    Skarstein, Birgit (Arbeiderpartiet)

    Medlem av Finanskomiteen

    Født: 1989

    Bosted: Bydel Frogner

    Bystyremedlem Eirik Lae Solberg (H)

    Solberg, Eirik Lae (Høyre)

    Medlem av Forretningsutvalget
    Medlem av Politiutvalget
    Medlem av Samevalgstyret
    Leder av Samferdsels- og miljøkomiteen
    Medlem av Valgstyret

    Telefon: 950 78 760

    Født: 1971

    Bosted: Bydel St. Hanshaugen

    Bystyremedlem Fabian Stang (H)

    Stang, Fabian (Høyre)

    Medlem av Helse- og sosialkomiteen

    Født: 1955

    Bosted: Bydel Frogner

    Bystyremedlem Morten Steenstrup (H)

    Steenstrup, Morten (Høyre)

    Medlem av Finanskomiteen

    Født: 1953

    Bosted: Bydel Nordstrand

    Bystyremedlem Aina Stenersen (F)

    Stenersen, Aina (Fremskrittspartiet)

    Medlem av Helse- og sosialkomiteen

    Født: 1983

    Bosted: Bydel Nordstrand

    Bystyremedlem James Stove Lorentzen (H)

    Stove Lorentzen, James (Høyre)

    Varamedlem av Forretningsutvalget
    Leder av Helse- og sosialkomiteen
    Medlem av Samevalgstyret
    Medlem av Valgstyret

    Født: 1957

    Bosted: Bydel Vestre Aker

    Bystyremedlem Mohammad Shoaib Sultan (MDG)

    Sultan, Shoaib Mohammad (Miljøpartiet De Grønne)

    Medlem av Finanskomiteen
    Varamedlem av Forretningsutvalget

    Telefon: 997 36 409

    Født: 1973

    Bosted: Bydel Søndre Nordstrand

    Bystyremedlem Øystein Sundelin (H)

    Sundelin, Øystein (Høyre)

    Nestleder av Finanskomiteen
    Medlem av Forretningsutvalget
    Medlem av Samevalgstyret
    Medlem av Valgstyret

    Telefon: 971 87 062

    Født: 1985

    Bosted: Bydel Nordre Aker

    Bystyremedlem Eivind Trædal (MDG)

    Trædal, Eivind (Miljøpartiet De Grønne)

    Medlem av Byutviklingskomiteen

    Født: 1985

    Bosted: Bydel Gamle Oslo

    Bystyremedlem Marion Godager Tveter (MDG)

    Tveter, Marion Godager (Miljøpartiet De Grønne)

    Medlem av Samferdsels- og miljøkomiteen

    Født: 1979

    Bosted: Bydel Østensjø

    Bystyremedlem Camilla Wilhelmsen (F)

    Wilhelmsen, Camilla (Fremskrittspartiet)

    Nestleder av Byutviklingskomiteen
    Varamedlem av Forretningsutvalget
    Varamedlem av Samevalgstyret
    Varamedlem av Valgstyret

    Telefon: 908 53 082

    Født: 1959

    Bosted: Bydel Frogner

    Filtrere / Sortere

    Filtrere

    Hopp til liste over politikere

    Søk på navn


    Partitilhørighet

    Utvalg, komite og råd