Til innhold
Politikk og politiske møter

150 treff av 150 politikere

Aktive filtre

    Albahlel, Raifeh (Sosialistisk Venstreparti)

    Varamedlem av Østensjø arbeidsutvalg
    Varamedlem av Østensjø bydelsutvalg
    Varamedlem av Østensjø oppvekstkomite

    Telefon: 908 87 843

    Alsos, Steinar (Sosialistisk Venstreparti)

    Varamedlem av Politiske representanter i Rustad skole sitt driftsstyre.

    Andersen, Kent (Fremskrittspartiet)

    Varamedlem av Politiske representanter i Skullerud skole sitt driftsstyre.
    Medlem av Politiske representanter i Godlia skole sitt driftsstyre.
    Varamedlem av Østensjø bydelsutvalg
    Medlem av Østensjø bydelsutvikling, miljø- og kulturkomite

    Telefon: 924 20 882

    Andersen, Kåre John (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Østensjø omsorgskomite

    Andreassen, Liv (Arbeiderpartiet)

    Medlem av Politiske representanter i Oppsal skole sitt driftsstyre.

    Arnesen, Kristin (Miljøpartiet De Grønne)

    Varamedlem av Østensjø oppvekstkomite

    Austlid, Asta (Fremskrittspartiet)

    Varamedlem av Østensjø bydelsutvalg

    Telefon: 401 64 771

    Austlid, Gunn (Fremskrittspartiet)

    Varamedlem av Politiske representanter i Vetland skole sitt driftsstyre.

    Bentsen, Morten Rimstad (Sosialistisk Venstreparti)

    Varamedlem av Østensjø oppvekstkomite

    Berge, Eili Vigestad (Venstre)

    Varamedlem av Østensjø bydelsutvalg
    Varamedlem av Østensjø bydelsutvikling, miljø- og kulturkomite

    Telefon: 414 63 434

    Bjercke, Hallstein (Venstre)

    Varamedlem av Østensjø bydelsutvalg

    Telefon: 930 38 742

    Blomgren, Frida Gabriella (Venstre)

    Medlem av Politiske representanter i Østensjø skole sitt driftsstyre.

    Telefon: 920 46 585

    Borgen, Astrid (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Østensjø bydelsutvalg
    Varamedlem av Østensjø bydelsutvikling, miljø- og kulturkomite

    Telefon: 976 37 917

    Benjamin Bornø

    Bornø, Benjamin (Høyre)

    Varamedlem av Politiske representanter i Høyenhall skole sitt driftsstyre.
    Medlem av Politiske representanter i Abildsø skole sitt driftsstyre.
    Medlem av Østensjø arbeidsutvalg
    Nestleder av Østensjø bydelsutvalg
    Medlem av Østensjø oppvekstkomite

    Telefon: 473 06 719

    Braude, Marthin (Høyre)

    Varamedlem av Politiske representanter i Oppsal skole sitt driftsstyre.
    Varamedlem av Politiske representanter i Trasop skole sitt driftsstyre.
    Varamedlem av Østensjø bydelsutvalg
    Varamedlem av Østensjø omsorgskomite

    Telefon: 976 76 016

    Brenna, Kristin Antonsen (Miljøpartiet De Grønne)

    Varamedlem av Østensjø arbeidsutvalg
    Medlem av Østensjø bydelsutvalg
    Medlem av Østensjø omsorgskomite

    Telefon: 938 82 272

    Bruun, Pelle (Miljøpartiet De Grønne)

    Medlem av Politiske representanter i Skøyenåsen skole sitt driftsstyre.

    Brænden, Christian (Høyre)

    Varamedlem av Politiske representanter i Bøler skole sitt driftsstyre.

    Telefon: 916 10 477

    Bøhm, Are (Rødt)

    Varamedlem av Østensjø oppvekstkomite

    Børja, Bjørnar (Rødt)

    Varamedlem av Østensjø bydelsutvikling, miljø- og kulturkomite

    Chen, Kevin (Høyre)

    Varamedlem av Politiske representanter i Skøyenåsen skole sitt driftsstyre.

    Dalsbø, Gudmund Anders (Rødt)

    Varamedlem av Østensjø bydelsutvalg
    Varamedlem av Østensjø bydelsutvikling, miljø- og kulturkomite

    Telefon: 468 07 756

    Delgado, Susana Escobar (Sosialistisk Venstreparti)

    Varamedlem av Østensjø bydelsutvalg

    Telefon: 980 60 676

    des Bouvrie, Erlend (Høyre)

    Medlem av Politiske representanter i Nøklevann skole sitt driftsstyre.

    Dreyer, Håkon (Sosialistisk Venstreparti)

    Medlem av Politiske representanter i Rustad skole sitt driftsstyre.
    Varamedlem av Østensjø oppvekstkomite

    Telefon: 958 21 466

    Ebbestad, Pål (Rødt)

    Varamedlem av Østensjø bydelsutvalg
    Medlem av Østensjø oppvekstkomite

    Telefon: 906 60 021

    Eide, Harald

    Medlem av Østensjø råd for funksjonshemmede

    Eide, Nils Einar (Høyre)

    Varamedlem av Østensjø bydelsutvalg
    Varamedlem av Østensjø bydelsutvikling, miljø- og kulturkomite

    Telefon: 913 46 115

    Eidhammer, Asbjørn (Sosialistisk Venstreparti)

    Varamedlem av Tilsynsutvalg I for Abildsø og Langerud sykehjem og Kjernehuset dagsenter for utviklingshemmede

    Hanne Eldby

    Eldby, Hanne (Sosialistisk Venstreparti)

    Medlem av Politiske representanter i Skullerud skole sitt driftsstyre.
    Varamedlem av Politiske representanter i Godlia skole sitt driftsstyre.
    Varamedlem av Østensjø arbeidsutvalg
    Medlem av Østensjø bydelsutvalg
    Leder av Østensjø oppvekstkomite

    Telefon: 996 24 553

    Elgsaas, Knut (Arbeiderpartiet)

    Medlem av Tilsynsutvalg for hjemmebaserte tjenester og for dagsentervirksomhet utenom institusjon

    Telefon: 481 02 084

    Ellingsberg, Trygve (Høyre)

    Medlem av Politiske representanter i Trasop skole sitt driftsstyre.
    Filtrere / Sortere

    Filtrere

    Hopp til liste over politikere

    Søk på navn


    Partitilhørighet

    Utvalg, komite og råd