Til innhold

Politikere i Bydel Østensjø

Politiske saker for utvalgene, komiteene og rådene i Bydel Østensjø finner du nå i den nye løsningen eInnsyn.

134 treff av 134 politikere

Aktive filtre

    Albahlel, Raifeh (Sosialistisk Venstreparti)

    Varamedlem av Østensjø oppvekstkomite

    Telefon: 908 87 843

    Alsos, Steinar (Sosialistisk Venstreparti)

    Varamedlem av Politiske representanter i Rustad skole sitt driftsstyre.

    Andersen, Kent (3. vara BU) (Fremskrittspartiet)

    Varamedlem av Politiske representanter i Skullerud skole sitt driftsstyre.
    Medlem av Politiske representanter i Godlia skole sitt driftsstyre.
    Varamedlem av Østensjø bydelsutvalg
    Medlem av Østensjø bydelsutvikling, miljø- og kulturkomite

    Andreassen, Liv (Arbeiderpartiet)

    Medlem av Politiske representanter i Oppsal skole sitt driftsstyre.

    Austlid, Asta (Fremskrittspartiet)

    Medlem av Østensjø oppvekstkomite

    Telefon: 401 64 771

    Austlid, Gunn (Fremskrittspartiet)

    Varamedlem av Politiske representanter i Vetland skole sitt driftsstyre.

    Bae, Torstein (2. vara BU) (Sosialistisk Venstreparti)

    Varamedlem av Østensjø bydelsutvalg
    Varamedlem av Østensjø bydelsutvikling, miljø- og kulturkomite

    Telefon: 924 09 376

    Bjerka, Amir

    Medlem av Østensjø ungdomsråd

    Telefon: 403 86 602

    Bjerke, Silje (4. vara BU) (Sosialistisk Venstreparti)

    Varamedlem av Østensjø bydelsutvalg
    Medlem av Østensjø oppvekstkomite

    Telefon: 411 04 416

    Bjønness, Flemming (1. vara BU) (Fremskrittspartiet)

    Varamedlem av Østensjø bydelsutvalg

    Blomgren, Frida Gabriella (4. vara BU) (Venstre)

    Medlem av Politiske representanter i Østensjø skole sitt driftsstyre.
    Varamedlem av Østensjø bydelsutvalg
    Varamedlem av Østensjø bydelsutvikling, miljø- og kulturkomite

    Telefon: 920 46 585

    Benjamin Bornø

    Bornø, Benjamin (Høyre)

    Varamedlem av Politiske representanter i Høyenhall skole sitt driftsstyre.
    Medlem av Politiske representanter i Abildsø skole sitt driftsstyre.
    Varamedlem av Østensjø arbeidsutvalg
    Medlem av Østensjø bydelsutvalg
    Medlem av Østensjø oppvekstkomite

    Telefon: 473 06 719

    Braude, Marthin (Høyre)

    Varamedlem av Politiske representanter i Oppsal skole sitt driftsstyre.
    Varamedlem av Politiske representanter i Trasop skole sitt driftsstyre.

    Bruun, Pelle (Miljøpartiet De Grønne)

    Medlem av Politiske representanter i Skøyenåsen skole sitt driftsstyre.

    Brænden, Christian (3. vara BU) (Høyre)

    Varamedlem av Politiske representanter i Bøler skole sitt driftsstyre.
    Varamedlem av Østensjø bydelsutvalg

    Telefon: 916 10 477

    Chaudry, Khilat Islam (4. vara BU) (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Østensjø bydelsutvalg
    Varamedlem av Østensjø oppvekstkomite

    Chen, Kevin (Høyre)

    Varamedlem av Politiske representanter i Skøyenåsen skole sitt driftsstyre.

    Delgado, Susana Escobar (3. vara BU) (Sosialistisk Venstreparti)

    Varamedlem av Østensjø bydelsutvalg
    Varamedlem av Østensjø omsorgskomite

    des Bouvrie, Erlend (Høyre)

    Medlem av Politiske representanter i Nøklevann skole sitt driftsstyre.

    Dreyer, Håkon (Sosialistisk Venstreparti)

    Medlem av Politiske representanter i Rustad skole sitt driftsstyre.
    Varamedlem av Østensjø bydelsutvikling, miljø- og kulturkomite

    Telefon: 958 21 466

    Eide, Harald

    Medlem av Østensjø råd for funksjonshemmede

    Eidhammer, Asbjørn (Sosialistisk Venstreparti)

    Varamedlem av Tilsynsutvalg I for Abildsø og Langerud sykehjem og Kjernehuset dagsenter for utviklingshemmede

    Hanne Eldby

    Eldby, Hanne, leder oppvekstkomite (Sosialistisk Venstreparti)

    Medlem av Politiske representanter i Skullerud skole sitt driftsstyre.
    Varamedlem av Politiske representanter i Godlia skole sitt driftsstyre.
    Medlem av Østensjø arbeidsutvalg
    Medlem av Østensjø bydelsutvalg
    Leder av Østensjø oppvekstkomite

    Telefon: 996 24 553

    Elgsaas, Knut (Arbeiderpartiet)

    Medlem av Tilsynsutvalg for hjemmebaserte tjenester og for dagsentervirksomhet utenom institusjon
    Medlem av Østensjø omsorgskomite

    Telefon: 481 02 084

    Ellingsberg, Trygve (Høyre)

    Medlem av Politiske representanter i Trasop skole sitt driftsstyre.
    Ann Carnarius Elseth

    Elseth, Ann Carnarius (Fremskrittspartiet)

    Medlem av Politiske representanter i Skullerud skole sitt driftsstyre.
    Medlem av Tilsynsutvalg for hjemmebaserte tjenester og for dagsentervirksomhet utenom institusjon
    Medlem av Østensjø arbeidsutvalg
    Medlem av Østensjø bydelsutvalg
    Medlem av Østensjø omsorgskomite

    Engebretsen, Tor

    Varamedlem av Tilsynsutvalg II for Manglerudhjemmet, Abildsø sykehjem, avd. Østensjø, Oppsalhjemmet og "Lille" dagsenter for demente i Enebakkveien

    Erikstad, Pia (10. vara BU) (Arbeiderpartiet)

    Medlem av Politiske representanter i Bøler skole sitt driftsstyre.
    Varamedlem av Østensjø bydelsutvalg
    Varamedlem av Østensjø oppvekstkomite

    Telefon: 975 62 537

    Fallo, Steinar (Høyre)

    Varamedlem av Politiske representanter i Nøklevann skole sitt driftsstyre.

    Flatabø, Toril B. (Venstre)

    Varamedlem av Østensjø omsorgskomite

    Flatlandsmo, Borgny

    Medlem av Tilsynsutvalg I for Abildsø og Langerud sykehjem og Kjernehuset dagsenter for utviklingshemmede
    Medlem av Østensjø eldreråd

    Fossum, Aina Therese (3. vara BU) (Venstre)

    Varamedlem av Politiske representanter i Rustad skole sitt driftsstyre.
    Varamedlem av Østensjø bydelsutvalg
    Varamedlem av Østensjø oppvekstkomite

    Filtrere / Sortere

    Filtrere

    Hopp til liste over politikere

    Søk på navn


    Partitilhørighet

    Utvalg, komite og råd