Til innhold

Politikere i Bydel Gamle Oslo

141 treff av 141 politikere

Aktive filtre

    Abshir, Nafisa

    Medlem av Lokalstyret for områdeløft Grønland og Tøyen

    Yrke: fast innbyggerrepresentant fra områdeløft Grønland

    Almås, Håvard (Høyre)

    Varamedlem av Oppvekst-, kultur- og nærmiljøkomiteen

    Telefon: 976 83 831

    Alnæs, Emil (Miljøpartiet De Grønne)

    Nestleder av Byutviklingskomiteen
    Varamedlem av Oppvekst-, kultur- og nærmiljøkomiteen

    Amri, Madiha

    Medlem av Ungdomsrådet

    Yrke: Jordal skole

    Andersen, Terje

    Medlem av Lokalstyret for områdeløft Grønland og Tøyen

    Yrke: rektor Tøyen skole (oppnevnt av Utdanningsetaten)

    Anthonessen, Berit

    Leder av Rådet for personer med nedsatt funksjonsevne

    Telefon: 22 67 02 22

    Aursand, Svein (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Tilsynsutvalg for Vålerenga hjemmet, Villa Enerhaugen og Valle dagsenter

    Telefon: 930 04 650

    Ayaz, Mahmood Ahmed (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Bydelsutvalget
    Varamedlem av Oppvekst-, kultur- og nærmiljøkomiteen

    Badea, Maria L. (Høyre)

    Telefon: 911 03 309

    Bakke, Jørgen (Høyre)

    Varamedlem av Bydelsutvalget
    Varamedlem av Helse- og sosialkomiteen

    Telefon: 900 21 080

    Bakkejord, Randi

    Varamedlem av Eldrerådet

    Telefon: 413 17 095

    Bakken, Haakon (Arbeiderpartiet)

    Telefon: 468 64 509

    Barzinje, Ali Mohammed (Uavhengig)

    Medlem av Bydelsutvalget
    Medlem av Oppvekst-, kultur- og nærmiljøkomiteen

    Berger, Tom Kristian (Miljøpartiet De Grønne)

    Varamedlem av Byutviklingskomiteen

    Bergesen, Kristin (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Bydelsutvalget

    Bjørkli, Greta

    Varamedlem av Rådet for personer med nedsatt funksjonsevne

    Telefon: 984 17 244

    Bondevik, Susanne (Venstre)

    Varamedlem av Bydelsutvalget
    Varamedlem av Byutviklingskomiteen

    Telefon: 993 83 041

    Brand, Torben (Høyre)

    Varamedlem av Byutviklingskomiteen

    Telefon: 916 56 208

    Braveboy, Alto (Miljøpartiet De Grønne)

    Varamedlem av Bydelsutvalget

    Bull, Beate (Høyre)

    Varamedlem av Arbeidsutvalget
    Varamedlem av Bydelsutvalget
    Varamedlem av Byutviklingskomiteen

    Telefon: 468 41 410

    Børde, Andreas (Miljøpartiet De Grønne)

    Varamedlem av Helse- og sosialkomiteen

    Børrud, Ane

    Varamedlem av Rådet for personer med nedsatt funksjonsevne

    Telefon: 977 69 046

    Cham, Nyima (Miljøpartiet De Grønne)

    Christiansen, Åge Petter (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Byutviklingskomiteen

    Dahl, Berit

    Medlem av Eldrerådet

    Telefon: 452 08 899

    Dahl, Louise Larsen (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Helse- og sosialkomiteen

    Danielsen, Anders Skyrud (Miljøpartiet De Grønne)

    Medlem av Helse- og sosialkomiteen
    Medlem av Tilsynsutvalg for Østerdalsgata dag- og aktivitetssenter og Villa Habibi
    Observatør av Ungdomsrådet

    Telefon: 986 27 947

    Danielsen, Marit Fulland (Rødt)

    Varamedlem av Arbeidsutvalget
    Medlem av Bydelsutvalget
    Medlem av Byutviklingskomiteen
    Medlem av Navnekomiteen

    Digranes, Eivind (Sosialistisk Venstreparti)

    Varamedlem av Tilsynsutvalg for Østerdalsgata dag- og aktivitetssenter og Villa Habibi

    Telefon: 476 60 707

    Dyrnes, Joakim (Sosialistisk Venstreparti)

    Varamedlem av Byutviklingskomiteen

    Eggen, Øyvind (Venstre)

    Varamedlem av Helse- og sosialkomiteen

    Einangshaug, Miriam (Miljøpartiet De Grønne)

    Varamedlem av Helse- og sosialkomiteen
    Filtrere / Sortere

    Filtrere

    Hopp til liste over politikere

    Søk på navn


    Partitilhørighet

    Utvalg, komite og råd