Seksjonsleder

Anine Skou

Seksjonsleder, teater
anine.skou@oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Instruktører

Amanda Whatley

Teaterinstruktør, musikkteater
amanda.whatley@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Beate Eriksen

Teaterinstruktør
beate.eriksen@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Eva Verpe

Teaterinstruktør, musikkteater
eva.victoria.verpe@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Gard Pedersen (permisjon)

Teaterinstruktør
gard.pedersen@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Guri Glans

Koordinator, forstudium teater
guri.glans@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Gry Lille-Homb

Teaterinstruktør, musikkteater
gry.lille-homb@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Ingri Enger Damon (permisjon)

Teaterinstruktør
Fagansvarlig, forstudium teater
ingri.enger.damon@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Jane Kelly

Teaterinstruktør
jane.kelly@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Jannicke Juel Teige

Teaterinstruktør
jannicke.teige@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Karoline Meyer

Teamleder, musikkteater
Teaterinstruktør
karoline.meyer@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Mads Buer

Teaterinstruktør
mads.buer@kul.oslo.kommune.no

Malene Bols

Prosjektleder for AKS pilotprosjekt
Teaterinstruktør, musikkteater
malene.bols@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Margit Jansdotter Garlid

Teaterinstruktør, musikkteater
margit.jansdotter.garlid@kul.oslo.kommune.no

Margrete Bratberg

Teaterinstruktør, musikkteater
margrete.bratberg-grostad@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Maria Cecilie Sandbæk

Teaterinstruktør
maria.cecilie@kul.oslo.kommune.no
​​​​​​​​​​​​​​Bakgrunn og kompetanse

Marita Hesjedal

Teaterinstruktør, musikkteater
marita.hesjedal@osloskolen.no
​​​​​​​​​​​​​​Bakgrunn og kompetanse

Olav Kåre Dønheim

Teaterinstruktør
olav.kare.donheim@kul.oslo.kommune.no​​​​​​​​​​​​​​
​​​​​​​Bakgrunn og kompetanse

Simen Pettersen

Teaterinstruktør
​​​​​​​simen.pettersen@kul.oslo.kommune.no
​​​​​​​​​​​​​​Bakgrunn og kompetanse

Torunn Buarøy

Teaterinstruktør
​​​​​​​torunn.buaroy@kul.oslo.kommune.no
​​​​​​​​​​​​​​Bakgrunn og kompetanse

Vigdis Langeggen

Teaterinstruktør
​​​​​​​vigdis.langeggen@kul.oslo.kommune.no
​​​​​​​​​​​​​​Bakgrunn og kompetanse