Seksjonsleder

Olav Kjøk

Assisterende avdelingsdirektør
Seksjonsleder, musikk
olav.kjok@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Inspektører

Anne Bråten

Inspektør for strykere
anne.braten@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Geir Bergersen

Inspektør for blåsere
geir.bergersen@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Lene Moløkken

Inspektør for klaver, keyboard, orgel og trekkspill
lene.molokken@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Patrick Sørensen

Inspektør for gitar og førskole
patrick.sorensen@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Ruth Solveig Steinsland

Inspektør, sang, blokkfløyte, slagverk og harpe
ruth.solveig.steinsland@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Blokkfløyte

Caroline Eidsten Dahl

Lærer, blokkfløyte
caroline.dahl@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Johan Nicolai Mohn

Lærer, blokkfløyte
johan.mohn@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Svein Egil Skotte

Fagseksjonsleder
Lærer, blokkfløyte
svein.skotte@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Blåsere

Anna Fortis

Lærer, fløyte
anna.fortis@kul.oslo.kommune.no

Anna Kristine Aarsland

Dirigent
anna.aarsland@kul.oslo.kommune.no

Anna-Lena Eriksen

Lærer, fløyte
siv.anna-lena.eriksen@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Arnfinn Langesæter

Lærer, saksofon
arnfinn.langesater@kul.oslo.kommune.no

Carl-Martin Wallden Schaathun

Lærer, trompet
carl.schathun@kul.oslo.kommune.no

Dean Stallard

Lærer, fløyte
dean.stallard@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Eli Engestøl

Lærer, trompet
eli.engestol@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Elin H. Kurverud

Lærer, trompet
Dirigent

elin.kurverud@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Geir Edvard Sørensen

Lærer, trompet
geir.sorensen@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Ingebjørg Klovholt

Lærer, trombone
Dirigent, korps
ingebjorg.klovholt@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Ingunn Tjernsbekk

Lærer, grovmessing
ingunn.tjernsbekk@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Ingrid Sæbø

Lærer, saksofon
ingrid.sabo@kul.oslo.kommune.no

Ingvill Starberg

Lærer, grovmessing
ingvill.starberg@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Kari Diane Holtsmark

Lærer, klarinett
kari.holtsmark@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Kari Rolland

Lærer, saksofon
kari.rolland@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Karin Seppola

Lærer, obo
karin.seppola@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Knut Elias Barstad

Lærer, tuba
knut.barstad@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Linda Roger

Lærer, klarinett
linda.roger@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Lynetta Taylor Hansen

Lærer, fløyte
lynetta.hansen@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Marie Rotevatn

Lærer, klarinett
Dirigent

marie.rotevatn@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Pia Karine Bjørnseth Tviberg

Lærer, trombone
pia.tviberg@kul.oslo.kommune.no

Robert Solberg Nilsen

Dirigent
robert.nilsen@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Sigrun R. Gomnæs

Dirigent
sigrun.gomnas@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Sissel Larsen

Lærer, trompet
sissel.larsen@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Sissel M. Grøndahl

Lærer, horn
sissel.grondahl@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Susanne Bjørgum Torgersen

Lærer, trombone
susanne.torgersen@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Synnøve A. Hannisdal

Lærer, trombone
synnove.hannisdal@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Thomas Brække

Lærer, trompet
thomas.brakke@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Thor Anders Eriksen

Lærer, horn
thor.anders.eriksen@kul.oslo.kommune.no

Tony B. Ascanio

Lærer, grovmessing
tonyboye.ascanio@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Tor Selmer

Lærer, fagott
tor.selmer@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Vibeke Villum

Lærer, saksofon 
vibeke.villum@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Vibeke Øya

Lærer, klarinett
vibeke.oya@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Wenche Bilden

Lærer, klarinett
wenche.bilden@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Yvonne Hetting

Lærer, trompet
ellen.hetting@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Åge Jan Barlund

Lærer, messing
age.jan.barlund@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Førskole

Cathrine Skar

Musikklærer
cathrine.skar@kul.oslo.kommune.no

Hilde Bratlie

Musikklærer
hilde.bratlie@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Ida Svanes Ziener

Musikklærer
ida.ziener@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Joachim Huby (permisjon)

Musikklærer
joachim.huby@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Gitar

Asbjørn Erlend Lerheim

Lærer, gitar
asbjorn.e.lerheim@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Constantin Zavate

Lærer, gitar
constantin.zavate@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Eirik Berg Svela

Lærer, gitar
eirik.svela@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Felix Sipos

Lærer, gitar
felix.sipos@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Gaute Vaag

Lærer, gitar
gaute.vaag@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Håkon Oftung (permisjon)

Lærer, gitar
hakon.oftung@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Jenny Midbjer

Lærer, gitar
jenny.midbjer@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Jesper Hasnaoui Haugen

Lærer, gitar
jesper.haugen@kul.oslo.kommune.no

Jørgen Malo

Lærer, gitar
jorgen.malo@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Marius Klovning

Lærer, gitar
marius.klovning@kul.oslo.kommune.no

Mattias Krohn Nielsen

Lærer, gitar
mattias.nielsen@kul.oslo.kommune.no

Stine Lindseth

Lærer, gitar
stine.lindseth@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Svein Erik Hvidsten

Lærer, gitar
svein.hvidsten@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Tomas Krakowski

Lærer, gitar
tomas.krakowski@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Vegard Dozsko

Lærer, gitar
vegard.doszko@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Åsmund Stener Olsen

Lærer, gitar
asmund.olsen@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Harpe

Sunniva Rødland

Lærer, harpe
sunniva.rodland@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Klaver

Adrian Danielsen

Lærer, keyboard
adrian.danielsen@kul.oslo.kommune.no

Aleksandra Grifftihs

Lærer, piano
aleksandra.griffiths@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

​​​​​Ana Isabel Garcia Morales

Lærer, piano
ana.morales@kul.oslo.kommune.no

Anita Bækken

Lærer, piano
anita.bakken@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Beata Peter-Griffiths

Lærer, piano
beata.griffiths@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Bengt Olav Hansen

Lærer, piano
bengt.hansen@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Daniel Reith

Lærer, piano
daniel.reith@kul.oslo.kommune.no​​​​​​​

Gudrun Elisabeth Hagen

Lærer, piano
gudrun.elisabeth.hagen@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Haldis Øistad Rognli

Lærer, piano
haldis.rognli@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Harald Galåen

Lærer, keyboard
harald.galaen@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Hilde Bratlie

Lærer, piano
​​​​​​​hilde.bratlie@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Irina Khoreva

Lærer, piano
irina.khoreva@kul.oslo.kommune.no

Johan Bakken

Lærer, tangenter
johan.bakken@kul.oslo.kommune.no

John Christer Vesttun

Lærer, piano
​​​​​​​john.christer.vesttun@kul.oslo.kommune.no

Julie Falkevik Tungevåg

Lærer, keyboard
julie.tungevag@kul.oslo.kommune.no
​​​​​​​Bakgrunn og kompetanse

Kristian Wentzel

Lærer, piano
kristian.wentzel@kul.oslo.kommune.no
​​​​​​​Bakgrunn og kompetanse

Line Maria Hauge

Lærer, piano
​​​​​​​line.hauge@kul.oslo.kommune.no
​​​​​​​Bakgrunn og kompetanse

Olga Barychkina

Lærer, piano
olga.barychkina@kul.oslo.kommune.no
​​​​​​​Bakgrunn og kompetanse

Ragnhild Eline Hoen

Lærer, piano
ragnhild.hoen@kul.oslo.kommune.no
​​​​​​​Bakgrunn og kompetanse

Rosanna Shamis

Lærer, piano
rosanna.shamis@kul.oslo.kommune.no

Sølvi Hansen

Lærer, piano
solvi.hansen@kul.oslo.kommune.no
​​​​​​​Bakgrunn og kompetanse

Sølvi Ådna Holmstrøm

Lærer, piano
solvi.holmstrom@kul.oslo.kommune.no
​​​​​​​Bakgrunn og kompetanse

Tarjei Kjerland Lienig

Lærer, piano
tarjei.lienig@kul.oslo.kommune.no

Tatjana Tun

Lærer, piano
tatjana.tun@kul.oslo.kommune.no
​​​​​​​Bakgrunn og kompetanse

Musikkterapi

Anita Schärer

Musikkterapeut
​​​​​​​anita.schrer@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Cathrine Skar

Musikkterapeut
​​​​​​​cathrine.skar@kul.oslo.kommune.no

Joachim Huby (permisjon)

Musikkterapeut
joachim.huby@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Sang

Anita Bækken

Lærer, sang
anita.bakken@kul.oslo.kommune.no​​​​​​​
​​​​​​​​​​​​​​Bakgrunn og kompetanse​​​​​​​

Anna Natalie Aldema

Lærer, sang
​​​​​​​anna.aldema@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Edle Stray-Pedersen

Lærer, sang
Dirigent
edle.stray-pedersen@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Elin Ødegård

Lærer, sang
elin.odegaard@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Ellen Omdal Milsom

Lærer, sang
Dirigent
ellen.omdal.milsom@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Gunn Sørli Gjone

Lærer, sang
Dirigent
gunn.gjone@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Hilde Baustad Vedhusheia

Lærer, sang
hilde.vehusheia@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Hilde Leite Gaupås

Lærer, sang
hilde.gaupas@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Linn Andrea Fuglseth

Lærer, sang
Dirigent
linna.fuglseth@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Marius Astrup Thoresen

Lærer, sang
Dirigent
marius.thoresen@kul.oslo.kommune.no

Sølvi Hansen

Lærer, sang
Dirigent
solvi.hansen@kul.oslo.kommune.no
​​​​​​​Bakgrunn og kompetanse

Sølvi Ådna Holmstrøm

Lærer, sang
solvi.holmstrom@kul.oslo.kommune.no
​​​​​​​Bakgrunn og kompetanse

Tone Margaret Wik

Lærer, sang
Dirigent
​​​​​​​tone.wik@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Slagverk

Einar Fjærvoll

Lærer, slagverk
einar.fjarvoll@kul.oslo.kommune.no

Iwona Lipinska

Fagseksjonsleder og lærer, slagverk
iwona.lipinska@kul.oslo.kommune.no
​​​​​​​Bakgrunn og kompetanse

Jacob Willersrud

Lærer, slagverk
jacob.willersrud@kul.oslo.kommune.no​​​​​​​
Bakgrunn og kompetanse

Kai Svestad

Lærer, slagverk
kai.svestad@kul.oslo.kommune.no​​​​​​​
Bakgrunn og kompetanse

Kenneth Enes Kristoffersen

Lærer, slagverk
kenneth.enes.kristoffersen@kul.oslo.kommune.no​​​​​​​
Bakgrunn og kompetanse

Martin Ulvin

Lærer, slagverk
martin.s.ulvin@kul.oslo.kommune.no​​​​​​​
Bakgrunn og kompetanse

Simen Iversen Vangen

Lærer, slagverk
simen.vangen@kul.oslo.kommune.no
​​​​​​​Bakgrunn og kompetanse​​​​​​​

Sunthar Kanesan

Lærer, mirthangam
suntharamoorthy.kanesan@kul.oslo.kommune.no​​​​​​​
​​​​​​​Bakgrunn og kompetanse​​​​​​​

Strykere

Ane Emilie V. Mickelsson

Lærer, fiolin
ane.mickelsson@kul.oslo.kommune.no
Bakgrunn og kompetanse

Anna Helgadóttir

Lærer, cello
anna.helgadottir@kul.oslo.kommune.no
​​​​​​​Bakgrunn og kompetanse

Aslaug Marie Holgersen

Lærer, kontrabass
aslaug.holgersen@kul.oslo.kommune.no

Bendik Goldstein

Lærer, fiolin
bendik.goldstein@kul.oslo.kommune.no

Bodil Nilsson Sanders

Lærer, fiolin
bodil.sanders@kul.oslo.kommune.no
​​​​​​​Bakgrunn og kompetanse

Bård H. Bosrup

Lærer, cello
​​​​​​​bard.bosrup@kul.oslo.kommune.no
​​​​​​​Bakgrunn og kompetanse

Camilla Rognes

Lærer, fiolin
camilla.rognes@kul.oslo.kommune.no
​​​​​​​Bakgrunn og kompetanse

Cecilie M. Husevåg

Lærer, fiolin
cecilie.husevag@kul.oslo.kommune.no

Christine Aanerud

Lærer, fiolin
christine.aanerud@kul.oslo.kommune.no
​​​​​​​Bakgrunn og kompetanse

Dag Rønnekleiv

Lærer, fiolin
Dirigent
dag.ronnekleiv@kul.oslo.kommune.no
​​​​​​​Bakgrunn og kompetanse

Edda Hvenekilde

Lærer, fiolin
edda.hvenekilde@kul.oslo.kommune.no
​​​​​​​Bakgrunn og kompetanse

Einar Bergem (permisjon)

Lærer, kontrabass
einar.bergem@kul.oslo.kommune.no

Elizabeth Ness Storm

Lærer, fiolin
elizabeth.storm@kul.oslo.kommune.no
​​​​​​​Bakgrunn og kompetanse

Erik Fossum Svendsen

Lærer, fiolin
erik.svendsen@kul.oslo.kommune.no

Hilde Chapman (permisjon)

Lærer, fiolin
hilde.chapman@kul.oslo.kommune.no
​​​​​​​Bakgrunn og kompetanse

Ingrid S. Søfteland

Lærer cello
ingrid.gudim@kul.oslo.kommune.no

Ingrid Åsen Godøy

Lærer, fiolin
ingrid.godoy@kul.oslo.kommune.no
​​​​​​​Bakgrunn og kompetanse

Johanne A. L. Hidle

Lærer, fiolin
johanne.hidle@kul.oslo.kommune.no

Juliet Jopling

Lærer, fiolin
juliet.jopling@kul.oslo.kommune.no

Kjersti Bander

Lærer, fiolin
kjersti.brander@kul.oslo.kommune.no
​​​​​​​Bakgrunn og kompetanse

Kristine Solberg

Lærer, cello
kristine.solberg@kul.oslo.kommune.no

Kristin Sæther Chandras

Lærer, cello
kristin.chandras@kul.oslo.kommune.no
​​​​​​​Bakgrunn og kompetanse

Maren Nygård

Lærer, fiolin
maren.nygard@kul.oslo.kommune.no
​​​​​​​Bakgrunn og kompetanse

Marianne Lund (permisjon)

Lærer, fiolin
marianne.lund@kul.oslo.kommune.no

Mari Lerseth

Lærer, fiolin
mari.lerseth@kul.oslo.kommune.no
​​​​​​​Bakgrunn og kompetanse

Mari Skeie Ljones

Lærer, fiolin
mari.skeie.ljones@kul.oslo.kommune.no
​​​​​​​Bakgrunn og kompetanse

Mari Ystanes Fjeldstad

Lærer, fiolin
mari.ystanes.fjeldstad@kul.oslo.kommune.no

Mona Anita Nesse

Lærer, fiolin
mona.nesse@kul.oslo.kommune.no

Niklas Djurle

Dirigent
niklas.djurle@kul.oslo.kommune.no

Nina M. Førisdal 

Dirigent
​​​​​​​nina.forisdal@kul.oslo.kommune.no
​​​​​​​Bakgrunn og kompetanse

Silje Bugjerde Bagge

Lærer, fiolin
silje.bagge@kul.oslo.kommune.no
​​​​​​​Bakgrunn og kompetanse

Silje Gotaas

Lærer, cello
silje.gotaas@kul.oslo.kommune.no
​​​​​​​Bakgrunn og kompetanse

Stina Kvalbein Blyverket

Lærer, fiolin
stina.blyverket@kul.oslo.kommune.no
​​​​​​​Bakgrunn og kompetanse

Sven Mikael Ekdahl

Lærer, fiolin
sven.ekedahl@kul.oslo.kommune.no
​​​​​​​Bakgrunn og kompetanse​​

Thorn M. Reymert

Lærer, fiolin
thorn.reymert@kul.oslo.kommune.no

Ting Zu Chen

Lærer, fiolin
zu.chen@kul.oslo.kommune.no
​​​​​​​Bakgrunn og kompetanse

Tori Jørgensen Blix

Lærer, fiolin
tori.blix@kul.oslo.kommune.no
​​​​​​​Bakgrunn og kompetanse

Vilde Sandve Alnæs

Lærer, fiolin
vilde.alnas@kul.oslo.kommune.no
​​​​​​​Bakgrunn og kompetanse

Vivian Sunnarvik

Lærer, cello
vivian.sunnarvik@kul.oslo.kommune.no

Trekkspill

Brith Laila Ouff

lærer, trekkspill
brith.ouff@kul.oslo.kommune.no
​​​​​​​Bakgrunn og kompetanse