Stovner miljø- og byutviklingskomite

Stovner miljø- og byutviklingskomite innstiller i saker om vei og transport, miljøspørsmål og generelle plansaker.

Stovner miljø- og byutviklingskomite har delegert vedtaksmyndighet for tildeling av grønne midler.

einnsyn.no finner du alle møter med innkallinger, protokoller og politiske saker som behandles i Bydel Stovner. Også framtidige møter finnes der.

Medlemmer logger seg inn via Acos møteportal: moteportal.oslo.kommune.no/BYD

Medlemmer

Sheikh, Aamir Javed (H)

Sheikh, Aamir Javed (Høyre)

Varamedlem av Groruddalssatsingskomiteen
Varamedlem av Stovner arbeidsutvalg
Medlem av Stovner bydelsutvalg
Leder av Stovner miljø- og byutviklingskomite
Linja, Jan Arild (Frp)

Linja, Jan Arild (Fremskrittspartiet)

Medlem av Groruddalssatsingskomiteen
Medlem av Stovner arbeidsutvalg
Medlem av Stovner bydelsutvalg
Nestleder av Stovner miljø- og byutviklingskomite
Ali, Varin Hiwa (Ap)

Ali, Varin Hiwa (Arbeiderpartiet)

Varamedlem av Groruddalssatsingskomiteen
Varamedlem av Stovner arbeidsutvalg
Medlem av Stovner bydelsutvalg
Medlem av Stovner miljø- og byutviklingskomite

Nordengen, Anne Karima (Arbeiderpartiet)

Varamedlem av Stovner bydelsutvalg
Medlem av Stovner miljø- og byutviklingskomite

Johnsen, Sylvia (Rødt)

Medlem av Stovner miljø- og byutviklingskomite

Rasmussen, Atgeirr Flø (Sosialistisk Venstreparti)

Varamedlem av Groruddalssatsingskomiteen
Varamedlem av Stovner arbeidsutvalg
Varamedlem av Stovner bydelsutvalg
Medlem av Stovner miljø- og byutviklingskomite

Dyrkorn, Kine (Miljøpartiet De Grønne)

Varamedlem av Stovner bydelsutvalg
Varamedlem av Stovner helse- og sosialkomite
Medlem av Stovner miljø- og byutviklingskomite
Nord, Ingelin Kristin (H)

Nord, Ingelin Kristin (Høyre)

Medlem av Groruddalssatsingskomiteen
Medlem av Stovner arbeidsutvalg
Medlem av Stovner bydelsutvalg
Varamedlem av Stovner helse- og sosialkomite
Varamedlem av Stovner mangfold-, oppvekst- og kulturkomite
Varamedlem av Stovner miljø- og byutviklingskomite
Varamedlem av Tilsynsutvalg III for hjemmebaserte tjenester

Nord, Steinar (Høyre)

Varamedlem av Stovner bydelsutvalg
Varamedlem av Stovner miljø- og byutviklingskomite

Nielsen, Henriette (Høyre)

Varamedlem av Stovner helse- og sosialkomite
Varamedlem av Stovner miljø- og byutviklingskomite

Kjendlie, Petter (Fremskrittspartiet)

Varamedlem av Stovner bydelsutvalg
Varamedlem av Stovner helse- og sosialkomite
Varamedlem av Stovner mangfold-, oppvekst- og kulturkomite
Varamedlem av Stovner miljø- og byutviklingskomite
Medlem av Stovner råd for personer med funksjonsnedsettelse
Varamedlem av Tilsynsutvalg II for Haugenstua dagsenter og Stigenga dagsenter

Madsen, Rune (Fremskrittspartiet)

Varamedlem av Stovner bydelsutvalg
Varamedlem av Stovner helse- og sosialkomite
Varamedlem av Stovner mangfold-, oppvekst- og kulturkomite
Varamedlem av Stovner miljø- og byutviklingskomite

Svendsen, Tobias (Fremskrittspartiet)

Varamedlem av Stovner bydelsutvalg
Varamedlem av Stovner helse- og sosialkomite
Varamedlem av Stovner miljø- og byutviklingskomite
Leder av Tilsynsutvalg II for Haugenstua dagsenter og Stigenga dagsenter

Mushtaq, Usman A. (Arbeiderpartiet)

Varamedlem av Groruddalssatsingskomiteen
Varamedlem av Stovner arbeidsutvalg
Varamedlem av Stovner bydelsutvalg
Varamedlem av Stovner miljø- og byutviklingskomite
Nawaz, Rashid (Ap)

Nawaz, Rashid (Arbeiderpartiet)

Leder av Groruddalssatsingskomiteen
Leder av Stovner arbeidsutvalg
Leder av Stovner bydelsutvalg
Varamedlem av Stovner miljø- og byutviklingskomite
Varamedlem av Tilsynsutvalg III for hjemmebaserte tjenester

Øien, Kjersti (Arbeiderpartiet)

Varamedlem av Stovner bydelsutvalg
Varamedlem av Stovner miljø- og byutviklingskomite

Larsen, Arne (Arbeiderpartiet)

Varamedlem av Stovner bydelsutvalg
Varamedlem av Stovner miljø- og byutviklingskomite

Yusaf, Muhammad (Rødt)

Varamedlem av Stovner miljø- og byutviklingskomite

Tangvald, Thor Jørgen (Rødt)

Varamedlem av Stovner miljø- og byutviklingskomite

Delija, Helena (Rødt)

Varamedlem av Stovner mangfold-, oppvekst- og kulturkomite
Varamedlem av Stovner miljø- og byutviklingskomite

Algünerhan, Sidar (Sosialistisk Venstreparti)

Varamedlem av Stovner helse- og sosialkomite
Varamedlem av Stovner miljø- og byutviklingskomite

Ahmed, Jan Wahab (Sosialistisk Venstreparti)

Varamedlem av Stovner mangfold-, oppvekst- og kulturkomite
Varamedlem av Stovner miljø- og byutviklingskomite

Hjelde, Frode (Sosialistisk Venstreparti)

Varamedlem av Stovner helse- og sosialkomite
Varamedlem av Stovner miljø- og byutviklingskomite

Rosenquist, Espen (Miljøpartiet De Grønne)

Varamedlem av Stovner helse- og sosialkomite
Varamedlem av Stovner mangfold-, oppvekst- og kulturkomite
Varamedlem av Stovner miljø- og byutviklingskomite

Gjørlihagen, Morten (Miljøpartiet De Grønne)

Varamedlem av Stovner helse- og sosialkomite
Varamedlem av Stovner mangfold-, oppvekst- og kulturkomite
Varamedlem av Stovner miljø- og byutviklingskomite
Dyrkorn, Finn (MDG)

Dyrkorn, Finn (Miljøpartiet De Grønne)

Medlem av Groruddalssatsingskomiteen
Observatør av Stovner arbeidsutvalg
Medlem av Stovner bydelsutvalg
Medlem av Stovner mangfold-, oppvekst- og kulturkomite
Varamedlem av Stovner miljø- og byutviklingskomite