Søndre Nordstrand komite for oppvekst-, kultur- og fritid

Komiteen er et saksforberedende organ for bydelsutvalget.

Om du ønsker å lese møteinnkallinger, protokoller og sakspapirer til møter i komitéen vil du fra og med 01.09.2022 finne dem i møtekalenderen på eInnsyn her.

Medlemmer

Warriach, Anjum (Arbeiderpartiet)

Medlem av Søndre Nordstrand bydelsutvalg
Leder av Søndre Nordstrand komite for oppvekst-, kultur- og fritid
Telefon

Butt, Talat M. (Høyre)

Nestleder av Søndre Nordstrand arbeidsutvalg
Medlem av Søndre Nordstrand bydelsutvalg
Nestleder av Søndre Nordstrand komite for oppvekst-, kultur- og fritid
Medlem av Søndre Nordstrand navneråd
Telefon

Gaulin, Sarah (Arbeiderpartiet)

Varamedlem av Søndre Nordstrand arbeidsutvalg
Nestleder av Søndre Nordstrand bydelsutvalg
Medlem av Søndre Nordstrand komite for oppvekst-, kultur- og fritid
Telefon

Anvar, Amanda (Sosialistisk Venstreparti)

Varamedlem av Søndre Nordstrand arbeidsutvalg
Medlem av Søndre Nordstrand bydelsutvalg
Medlem av Søndre Nordstrand komite for oppvekst-, kultur- og fritid
Telefon

Durandal, Guillaume (Rødt)

Varamedlem av Søndre Nordstrand arbeidsutvalg
Varamedlem av Søndre Nordstrand bydelsutvalg
Medlem av Søndre Nordstrand komite for oppvekst-, kultur- og fritid
Telefon

Richter, Stephan (Miljøpartiet De Grønne)

Varamedlem av Søndre Nordstrand komite for folkehelse-, velferd- og arbeid
Medlem av Søndre Nordstrand komite for oppvekst-, kultur- og fritid

Nyumah, Hakim (Fremskrittspartiet)

Medlem av Søndre Nordstrand bydelsutvalg
Medlem av Søndre Nordstrand komite for oppvekst-, kultur- og fritid
Telefon

Nordlie, Marie (Arbeiderpartiet)

Varamedlem av Søndre Nordstrand bydelsutvalg
Varamedlem av Søndre Nordstrand komite for oppvekst-, kultur- og fritid
Telefon

Lie, May Bente (Arbeiderpartiet)

Varamedlem av Søndre Nordstrand bydelsutvalg
Varamedlem av Søndre Nordstrand komite for oppvekst-, kultur- og fritid
Telefon

Nygaard, Linn (Arbeiderpartiet)

Varamedlem av Søndre Nordstrand komite for oppvekst-, kultur- og fritid

Mannsåker, Ola Borge (Arbeiderpartiet)

Leder av Søndre Nordstrand arbeidsutvalg
Leder av Søndre Nordstrand bydelsutvalg
Varamedlem av Søndre Nordstrand komite for folkehelse-, velferd- og arbeid
Varamedlem av Søndre Nordstrand komite for miljø-, samferdsel- og byutvikling
Varamedlem av Søndre Nordstrand komite for oppvekst-, kultur- og fritid
Telefon

Elvatun, Knut (Arbeiderpartiet)

Medlem av Søndre Nordstrand arbeidsutvalg
Medlem av Søndre Nordstrand bydelsutvalg
Varamedlem av Søndre Nordstrand komite for folkehelse-, velferd- og arbeid
Varamedlem av Søndre Nordstrand komite for miljø-, samferdsel- og byutvikling
Varamedlem av Søndre Nordstrand komite for oppvekst-, kultur- og fritid
Telefon

Bruun, Halvor (Arbeiderpartiet)

Varamedlem av Søndre Nordstrand bydelsutvalg
Varamedlem av Søndre Nordstrand komite for folkehelse-, velferd- og arbeid
Varamedlem av Søndre Nordstrand komite for miljø-, samferdsel- og byutvikling
Varamedlem av Søndre Nordstrand komite for oppvekst-, kultur- og fritid
Telefon

Mannsåker, Olav (Arbeiderpartiet)

Varamedlem av Søndre Nordstrand komite for folkehelse-, velferd- og arbeid
Varamedlem av Søndre Nordstrand komite for oppvekst-, kultur- og fritid

Rein, Snorre (Arbeiderpartiet)

Varamedlem av Søndre Nordstrand komite for folkehelse-, velferd- og arbeid
Varamedlem av Søndre Nordstrand komite for oppvekst-, kultur- og fritid

Nordahl, Bjørn-Erik (Høyre)

Varamedlem av Søndre Nordstrand bydelsutvalg
Varamedlem av Søndre Nordstrand komite for oppvekst-, kultur- og fritid
Telefon

Stylo, Edyta (Høyre)

Varamedlem av Søndre Nordstrand komite for oppvekst-, kultur- og fritid
Telefon

Logstein, Erik (Høyre)

Varamedlem av Søndre Nordstrand komite for oppvekst-, kultur- og fritid

Helland, Leif (Sosialistisk Venstreparti)

Varamedlem av Søndre Nordstrand bydelsutvalg
Varamedlem av Søndre Nordstrand komite for oppvekst-, kultur- og fritid
Telefon

Brekke-Nærstad, Ingvild (Sosialistisk Venstreparti)

Varamedlem av Søndre Nordstrand bydelsutvalg
Varamedlem av Søndre Nordstrand komite for oppvekst-, kultur- og fritid
Telefon

Engeseth, Finn (Rødt)

Varamedlem av Søndre Nordstrand komite for oppvekst-, kultur- og fritid

Davidsen, Ellinor (Rødt)

Varamedlem av Søndre Nordstrand komite for oppvekst-, kultur- og fritid

Kristofferstuen, Kari (Miljøpartiet De Grønne)

Varamedlem av Søndre Nordstrand komite for oppvekst-, kultur- og fritid

Kosmo, Joakim (Miljøpartiet De Grønne)

Varamedlem av Søndre Nordstrand komite for oppvekst-, kultur- og fritid
Telefon

Andersen, Ole B. (Fremskrittspartiet)

Varamedlem av Søndre Nordstrand bydelsutvalg
Medlem av Søndre Nordstrand komite for miljø-, samferdsel- og byutvikling
Varamedlem av Søndre Nordstrand komite for oppvekst-, kultur- og fritid
Medlem av Søndre Nordstrand navneråd
Telefon

Osmo, Kathrin (Fremskrittspartiet)

Varamedlem av Søndre Nordstrand bydelsutvalg
Varamedlem av Søndre Nordstrand komite for oppvekst-, kultur- og fritid
Telefon

Hansen, Per-Anders (Miljøpartiet De Grønne)

Varamedlem av Søndre Nordstrand bydelsutvalg
Varamedlem av Søndre Nordstrand komite for folkehelse-, velferd- og arbeid
Varamedlem av Søndre Nordstrand komite for miljø-, samferdsel- og byutvikling
Varamedlem av Søndre Nordstrand komite for oppvekst-, kultur- og fritid
Telefon
Avdelingsdirektør/møtesekretær
Mona Bratli
Telefon