135 treff av 135 politikere

Aktive filtre

    Skjervold, Tommy (Fremskrittspartiet)

    Medlem av Samarbeidsutvalget i Utmarkveien barnehage
    Varamedlem av Østensjø arbeidsutvalg
    Medlem av Østensjø bydelsutvalg
    Medlem av Østensjø bydelsutvikling, miljø- og kulturkomite
    Varamedlem av Østensjø omsorgskomite

    Telefon: 93 05 64 50

    Skre, Sverre (Venstre)

    Medlem av Politiske representanter i Oppsal skole sitt driftsstyre.
    Varamedlem av Østensjø bydelsutvalg
    Varamedlem av Østensjø omsorgskomite

    Telefon: 94 89 14 66

    Skaanes, Liv Tveit (Høyre)

    Medlem av Politiske representanter i Høyenhall skole sitt driftsstyre.
    Varamedlem av Politiske representanter i Trasop skole sitt driftsstyre.
    Varamedlem av Tilsynsutvalg for hjemmebaserte tjenester og for dagsentervirksomhet utenom institusjon
    Varamedlem av Østensjø oppvekstkomite

    Telefon: 94 52 02 00

    Smedsrud, Espen (Høyre)

    Varamedlem av Politiske representanter i Vetland skole sitt driftsstyre.
    Varamedlem av Samarbeidsutvalget i Goliaskogen barnehage
    Medlem av Samarbeidsutvalget i Rønningjordet barnehage
    Varamedlem av Østensjø bydelsutvalg
    Varamedlem av Østensjø bydelsutvikling, miljø- og kulturkomite

    Telefon: 91 54 20 22

    Heidi Gulbrandsen Smerud

    Smerud, Heidi Gulbrandsen (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Østensjø bydelsutvalg
    Varamedlem av Østensjø omsorgskomite

    Telefon: 91 62 42 93

    Smerud, Martine (Sosialistisk Venstreparti)

    Medlem av Politiske representanter i Manglerud skole sitt driftsstyre.
    Varamedlem av Østensjø arbeidsutvalg
    Varamedlem av Østensjø bydelsutvalg
    Medlem av Østensjø oppvekstkomite

    Telefon: 41 65 86 20

    Solberg, Per Erik (Sosialistisk Venstreparti)

    Medlem av Politiske representanter i Skullerud skole sitt driftsstyre.

    Steensrud, Bjørn Sigurd (Venstre)

    Varamedlem av Politiske representanter i Manglerud skole sitt driftsstyre.

    Telefon: 41 38 67 88

    Stenbak, Anita Wakounig (Høyre)

    Medlem av Østensjø oppvekstkomite

    Stenstad, Anne-Gro

    Varamedlem av Østensjø råd for personer med funksjonsnedsettelse

    Storslett, Roger (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Politiske representanter i Skøyenåsen skole sitt driftsstyre.
    Medlem av Politiske representanter i Vetland skole sitt driftsstyre.
    Varamedlem av Samarbeidsutvalget i Eftaåsen barnehage
    Varamedlem av Tilsynsutvalg II for Manglerudhjemmet, Abildsø sykehjem, avd. Østensjø, Oppsalhjemmet og "Lille" dagsenter for demente i Enebakkveien
    Varamedlem av Østensjø omsorgskomite
    Leder av Østensjø råd for personer med funksjonsnedsettelse

    Telefon: 47 89 58 95

    Bjørn Strøm

    Strøm, Bjørn (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Politiske representanter i Trasop skole sitt driftsstyre.
    Medlem av Samarbeidsutvalget i Lillejordet barnehage
    Leder av Østensjø arbeidsutvalg
    Leder av Østensjø bydelsutvalg
    Leder av Østensjø omsorgskomite

    Telefon: 91 15 72 92

    Styrvold, Sigurd (Høyre)

    Varamedlem av Samarbeidsutvalget i Manglerud barnehage
    Varamedlem av Samarbeidsutvalget i Rønningjordet barnehage
    Varamedlem av Østensjø oppvekstkomite

    Telefon: 41 22 26 19

    Søetorp, Yngvar (Miljøpartiet De Grønne)

    Varamedlem av Østensjø arbeidsutvalg
    Varamedlem av Østensjø bydelsutvalg
    Medlem av Østensjø bydelsutvikling, miljø- og kulturkomite

    Telefon: 48 28 55 23

    Tellefsen, Eivind (Miljøpartiet De Grønne)

    Varamedlem av Politiske representanter i Skullerud skole sitt driftsstyre.
    Medlem av Politiske representanter i Østensjø skole sitt driftsstyre.

    Thomassen, Edna (Sosialistisk Venstreparti)

    Medlem av Tilsynsutvalg II for Manglerudhjemmet, Abildsø sykehjem, avd. Østensjø, Oppsalhjemmet og "Lille" dagsenter for demente i Enebakkveien
    Medlem av Østensjø eldreråd

    Telefon: 90 84 54 11

    Thorsen, Ina (Fremskrittspartiet)

    Varamedlem av Politiske representanter i Trasop skole sitt driftsstyre.
    Liv Thorstensen

    Thorstensen, Liv (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Tilsynsutvalg for hjemmebaserte tjenester og for dagsentervirksomhet utenom institusjon
    Varamedlem av Østensjø bydelsutvalg
    Varamedlem av Østensjø omsorgskomite

    Telefon: 41 65 51 06

    Torp, Erlend (Miljøpartiet De Grønne)

    Medlem av Samarbeidsutvalget i Holtet barnehage
    Varamedlem av Østensjø oppvekstkomite
    Erling Turtum

    Turtum, Erling O. (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Østensjø arbeidsutvalg
    Medlem av Østensjø bydelsutvalg
    Medlem av Østensjø bydelsutvikling, miljø- og kulturkomite

    Telefon: 91 60 91 03

    Tveter, Marion Godager (Miljøpartiet De Grønne)

    Varamedlem av Østensjø bydelsutvalg

    Telefon: 97 51 02 58

    Vestrheim, Dag (Miljøpartiet De Grønne)

    Varamedlem av Østensjø omsorgskomite

    Vevik, Vidar (Høyre)

    Varamedlem av Politiske representanter i Høyenhall skole sitt driftsstyre.
    Medlem av Politiske representanter i Vetland skole sitt driftsstyre.
    Varamedlem av Østensjø arbeidsutvalg
    Medlem av Østensjø bydelsutvalg
    Medlem av Østensjø omsorgskomite

    Telefon: 92 61 08 19

    Vinje, Geir (Arbeiderpartiet)

    Medlem av Politiske representanter i Manglerud skole sitt driftsstyre.

    Vinje, Vibeke (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Politiske representanter i Manglerud skole sitt driftsstyre.

    Vollmerhaus, Randi (Arbeiderpartiet)

    Medlem av Politiske representanter i Godlia skole sitt driftsstyre.
    Medlem av Samarbeidsutvalget i Oppsaltunet barnehage
    Leder av Tilsynsutvalg II for Manglerudhjemmet, Abildsø sykehjem, avd. Østensjø, Oppsalhjemmet og "Lille" dagsenter for demente i Enebakkveien
    Varamedlem av Østensjø omsorgskomite

    Telefon: 41 66 06 50

    Væring, Mariann E. (Venstre)

    Varamedlem av Østensjø omsorgskomite

    Wettre, Torill (Miljøpartiet De Grønne)

    Varamedlem av Politiske representanter i Høyenhall skole sitt driftsstyre.

    Wiik, Tore (Fremskrittspartiet)

    Varamedlem av Politiske representanter i Skullerud skole sitt driftsstyre.
    Medlem av Politiske representanter i Godlia skole sitt driftsstyre.
    Varamedlem av Politiske representanter i Nøklevann skole sitt driftsstyre.
    Medlem av Politiske representanter i Trasop skole sitt driftsstyre.
    Varamedlem av Østensjø bydelsutvalg
    Medlem av Østensjø oppvekstkomite

    Telefon: 41 49 39 07

    Einar Wilhelmsen

    Wilhelmsen, Einar (Miljøpartiet De Grønne)

    Varamedlem av Østensjø bydelsutvalg

    Telefon: 90 69 84 46

    Wingård, Trond (Miljøpartiet De Grønne)

    Worum, Sverre (Arbeiderpartiet)

    Medlem av Politiske representanter i Trasop skole sitt driftsstyre.
    Filtrer

    Filter

    Hopp til liste over politikere

    Søk på navn


    Partitilhørighet

    Utvalg, komite og råd