139 treff av 139 politikere

Aktive filtre

    Kvernland-Berg, Grete (Høyre)

    Varamedlem av Østensjø bydelsutvalg
    Varamedlem av Østensjø omsorgskomite

    Telefon: 99 25 03 56

    Kvikne, Jon

    Medlem av Tilsynsutvalg for hjemmebaserte tjenester og for dagsentervirksomhet utenom institusjon
    Varamedlem av Tilsynsutvalg I for Abildsø og Langerud sykehjem og Kjernehuset dagsenter for utviklingshemmede

    Larsen, Jørgen (Høyre)

    Varamedlem av Politiske representanter i Skøyenåsen skole sitt driftsstyre.
    Medlem av Samarbeidsutvalget i Treskeveien barnehage
    Varamedlem av Østensjø bydelsutvalg
    Varamedlem av Østensjø omsorgskomite

    Telefon: 47 29 38 79

    Larsen, Ruth Ellinor (Arbeiderpartiet)

    Larssen, Tone Ims (Fremskrittspartiet)

    Varamedlem av Østensjø bydelsutvalg

    Telefon: 92 66 54 62

    Lerdal, Reider (Venstre)

    Varamedlem av Samarbeidsutvalget i Oppsal samfunnshus barnehage

    Lien, Yngve (Venstre)

    Medlem av Samarbeidsutvalget i Oppsal samfunnshus barnehage
    Varamedlem av Østensjø omsorgskomite
    Varamedlem av Østensjø oppvekstkomite

    Lohne, Torleiv (Miljøpartiet De Grønne)

    Medlem av Politiske representanter i Skøyenåsen skole sitt driftsstyre.

    Ludvigson, Nadja (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Politiske representanter i Oppsal skole sitt driftsstyre.

    Lundetræ, Borghild Rønning (Sosialistisk Venstreparti)

    Varamedlem av Politiske representanter i Østensjø skole sitt driftsstyre.
    Medlem av Samarbeidsutvalget i Tallberget barnehage
    Varamedlem av Tilsynsutvalg for hjemmebaserte tjenester og for dagsentervirksomhet utenom institusjon
    Varamedlem av Østensjø omsorgskomite

    Lurås, Gunnhild (Rødt)

    Observatør av Østensjø arbeidsutvalg
    Medlem av Østensjø bydelsutvalg
    Medlem av Østensjø bydelsutvikling, miljø- og kulturkomite

    Telefon: 90 53 07 55

    Magnusen, Janne Britt (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Politiske representanter i Manglerud skole sitt driftsstyre.

    Melbye, Ivar (Sosialistisk Venstreparti)

    Varamedlem av Østensjø bydelsutvalg
    Medlem av Østensjø omsorgskomite

    Telefon: 48 95 61 38

    Minken, Anne (Rødt)

    Medlem av Østensjø omsorgskomite

    Minken, Harald (Rødt)

    Varamedlem av Østensjø bydelsutvikling, miljø- og kulturkomite

    Ness, Julie (Miljøpartiet De Grønne)

    Leder av Østensjø bydelsutvikling, miljø- og kulturkomite

    Telefon: 99 57 96 67

    Nordal, Ann (Sosialistisk Venstreparti)

    Varamedlem av Østensjø bydelsutvalg
    Varamedlem av Østensjø bydelsutvikling, miljø- og kulturkomite

    Telefon: 95 73 51 68

    Norum, Daniel Bjørn (Miljøpartiet De Grønne)

    Medlem av Østensjø arbeidsutvalg
    Medlem av Østensjø bydelsutvalg
    Medlem av Østensjø oppvekstkomite

    Telefon: 47 95 45 15

    Opdahl, Tone (Venstre)

    Varamedlem av Østensjø oppvekstkomite

    Telefon: 41 90 97 16

    Parmer, Asbjørn Lie (Rødt)

    Medlem av Politiske representanter i Bøler skole sitt driftsstyre.

    Pedersen, Gunnar (Høyre)

    Medlem av Tilsynsutvalg II for Manglerudhjemmet, Abildsø sykehjem, avd. Østensjø, Oppsalhjemmet og "Lille" dagsenter for demente i Enebakkveien

    Pettersen, Jan Petter (Rødt)

    Varamedlem av Politiske representanter i Rustad skole sitt driftsstyre.

    Pettersen, Vigdis (Venstre)

    Varamedlem av Politiske representanter i Bøler skole sitt driftsstyre.
    Varamedlem av Østensjø omsorgskomite

    Provan, Sella Aarrestad (Miljøpartiet De Grønne)

    Medlem av Politiske representanter i Skullerud skole sitt driftsstyre.
    Varamedlem av Politiske representanter i Østensjø skole sitt driftsstyre.
    Varamedlem av Østensjø bydelsutvalg
    Varamedlem av Østensjø omsorgskomite

    Refsdal, Åsne Skjelbreid (Sosialistisk Venstreparti)

    Varamedlem av Politiske representanter i Manglerud skole sitt driftsstyre.
    Varamedlem av Østensjø bydelsutvikling, miljø- og kulturkomite

    Relbe-Moe, Jan Halvard

    Medlem av Østensjø råd for personer med funksjonsnedsettelse

    Telefon: 40 07 68 00

    Rellsve, Tom (Sosialistisk Venstreparti)

    Leder av Østensjø eldreråd

    Ridder-Nielsen, Mona (Arbeiderpartiet)

    Medlem av Politiske representanter i Høyenhall skole sitt driftsstyre.
    Medlem av Samarbeidsutvalget i Husmannsplassen barnehage

    Rosland, Pål (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Østensjø bydelsutvikling, miljø- og kulturkomite

    Ruud, Jon Aage (Høyre)

    Medlem av Politiske representanter i Skøyenåsen skole sitt driftsstyre.

    Rzadkowska, Joanna (Rødt)

    Varamedlem av Østensjø bydelsutvalg

    Røsvik, Merete (Miljøpartiet De Grønne)

    Varamedlem av Østensjø bydelsutvikling, miljø- og kulturkomite
    Filtrer

    Filter

    Hopp til liste over politikere

    Søk på navn


    Partitilhørighet

    Utvalg, komite og råd