135 treff av 135 politikere

Aktive filtre

    Lien, Yngve (Venstre)

    Medlem av Samarbeidsutvalget i Oppsal samfunnshus barnehage
    Varamedlem av Østensjø oppvekstkomite

    Ludvigson, Nadja (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Politiske representanter i Oppsal skole sitt driftsstyre.

    Lundetræ, Borghild Rønning (Sosialistisk Venstreparti)

    Varamedlem av Politiske representanter i Østensjø skole sitt driftsstyre.
    Medlem av Samarbeidsutvalget i Tallberget barnehage
    Varamedlem av Tilsynsutvalg for hjemmebaserte tjenester og for dagsentervirksomhet utenom institusjon
    Varamedlem av Østensjø omsorgskomite

    Lurås, Gunnhild (Rødt)

    Medlem av Østensjø bydelsutvalg
    Medlem av Østensjø bydelsutvikling, miljø- og kulturkomite

    Telefon: 90 53 07 55

    Melbye, Ivar (Sosialistisk Venstreparti)

    Varamedlem av Østensjø bydelsutvalg
    Medlem av Østensjø omsorgskomite

    Telefon: 48 95 61 38

    Minken, Anne (Rødt)

    Varamedlem av Østensjø omsorgskomite

    Minken, Harald (Rødt)

    Varamedlem av Østensjø bydelsutvikling, miljø- og kulturkomite

    Molandsveen, Sverre (Venstre)

    Varamedlem av Politiske representanter i Oppsal skole sitt driftsstyre.
    Varamedlem av Østensjø bydelsutvikling, miljø- og kulturkomite

    Nedrelid, Eirik (Sosialistisk Venstreparti)

    Medlem av Politiske representanter i Godlia skole sitt driftsstyre.

    Telefon: 91 18 92 91

    Ness, Julie (Miljøpartiet De Grønne)

    Medlem av Østensjø arbeidsutvalg
    Medlem av Østensjø bydelsutvalg
    Leder av Østensjø bydelsutvikling, miljø- og kulturkomite

    Telefon: 99 57 96 67

    Nordal, Ann (Sosialistisk Venstreparti)

    Varamedlem av Østensjø bydelsutvalg
    Varamedlem av Østensjø bydelsutvikling, miljø- og kulturkomite

    Telefon: 95 73 51 68

    Norum, Daniel Bjørn (Miljøpartiet De Grønne)

    Varamedlem av Østensjø arbeidsutvalg
    Varamedlem av Østensjø bydelsutvalg
    Medlem av Østensjø oppvekstkomite

    Telefon: 47 95 45 15

    Opdahl, Tone (Venstre)

    Varamedlem av Østensjø oppvekstkomite

    Telefon: 41 90 97 16

    Pedersen, Gunnar (Høyre)

    Medlem av Tilsynsutvalg II for Manglerudhjemmet, Abildsø sykehjem, avd. Østensjø, Oppsalhjemmet og "Lille" dagsenter for demente i Enebakkveien

    Pettersen, Vigdis (Venstre)

    Varamedlem av Politiske representanter i Bøler skole sitt driftsstyre.
    Varamedlem av Østensjø omsorgskomite

    Provan, Sella Aarrestad (Miljøpartiet De Grønne)

    Medlem av Politiske representanter i Skullerud skole sitt driftsstyre.
    Varamedlem av Politiske representanter i Østensjø skole sitt driftsstyre.
    Varamedlem av Østensjø omsorgskomite

    Refsdal, Åsne Skjelbreid (Sosialistisk Venstreparti)

    Varamedlem av Politiske representanter i Manglerud skole sitt driftsstyre.
    Varamedlem av Østensjø bydelsutvikling, miljø- og kulturkomite

    Relbe-Moe, Jan Halvard

    Medlem av Østensjø råd for personer med funksjonsnedsettelse

    Telefon: 40 07 68 00

    Rellsve, Tom (Sosialistisk Venstreparti)

    Leder av Østensjø eldreråd

    Rennestøl, Solveig (Miljøpartiet De Grønne)

    Varamedlem av Politiske representanter i Skøyenåsen skole sitt driftsstyre.
    Medlem av Politiske representanter i Abildsø skole sitt driftsstyre.
    Varamedlem av Østensjø bydelsutvikling, miljø- og kulturkomite

    Ridder-Nielsen, Mona (Arbeiderpartiet)

    Medlem av Politiske representanter i Høyenhall skole sitt driftsstyre.
    Medlem av Samarbeidsutvalget i Husmannsplassen barnehage

    Ringerike, Kristoffer (Rødt)

    Varamedlem av Politiske representanter i Rustad skole sitt driftsstyre.

    Rosland, Pål (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Østensjø bydelsutvikling, miljø- og kulturkomite

    Ruud, Jon Aage (Høyre)

    Medlem av Politiske representanter i Skøyenåsen skole sitt driftsstyre.

    Røsvik, Merete (Miljøpartiet De Grønne)

    Varamedlem av Østensjø bydelsutvikling, miljø- og kulturkomite

    Røyne, Anja (Sosialistisk Venstreparti)

    Medlem av Samarbeidsutvalget i Lopperud (inkl. Havnehagen) barnehage
    Varamedlem av Østensjø bydelsutvikling, miljø- og kulturkomite

    Salthe, Tone (Sosialistisk Venstreparti)

    Varamedlem av Samarbeidsutvalget i Tallberget barnehage
    Varamedlem av Østensjø oppvekstkomite
    Kristin Sandaker

    Sandaker, Kristin (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Politiske representanter i Høyenhall skole sitt driftsstyre.

    Telefon: 47 60 57 53

    Sauge, Mari (Miljøpartiet De Grønne)

    Medlem av Politiske representanter i Høyenhall skole sitt driftsstyre.

    Skau, Helga Aalberg (Arbeiderpartiet)

    Medlem av Politiske representanter i Abildsø skole sitt driftsstyre.

    Skau, Håkon (Arbeiderpartiet)

    Skaug, Helga (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Samarbeidsutvalget i Bakkehavn barnehage
    Varamedlem av Samarbeidsutvalget i Lille Langerud barnehage

    Telefon: 93 05 55 07

    Filtrer

    Filter

    Hopp til liste over politikere

    Søk på navn


    Partitilhørighet

    Utvalg, komite og råd