139 treff av 139 politikere

Aktive filtre

    Fritsvold, Øyvind (Miljøpartiet De Grønne)

    Varamedlem av Østensjø bydelsutvikling, miljø- og kulturkomite

    Fuglevaag, Steinar (Sosialistisk Venstreparti)

    Medlem av Politiske representanter i Godlia skole sitt driftsstyre.
    Medlem av Østensjø arbeidsutvalg
    Medlem av Østensjø bydelsutvalg
    Nestleder av Østensjø bydelsutvikling, miljø- og kulturkomite

    Telefon: 90 09 11 96

    Furali, Sjur Atle (Rødt)

    Medlem av Tilsynsutvalg I for Abildsø og Langerud sykehjem og Kjernehuset dagsenter for utviklingshemmede
    Varamedlem av Østensjø omsorgskomite

    Granlund, Lars Greger (Rødt)

    Varamedlem av Politiske representanter i Oppsal skole sitt driftsstyre.

    Granå, Kjell Emil (Sosialistisk Venstreparti)

    Leder av Tilsynsutvalg I for Abildsø og Langerud sykehjem og Kjernehuset dagsenter for utviklingshemmede
    Varamedlem av Østensjø omsorgskomite

    Gravdahl, Roar (Arbeiderpartiet)

    Medlem av Politiske representanter i Rustad skole sitt driftsstyre.
    Varamedlem av Politiske representanter i Abildsø skole sitt driftsstyre.
    Varamedlem av Politiske representanter i Nøklevann skole sitt driftsstyre.
    Varamedlem av Samarbeidsutvalget i Rustad gård barnehage

    Telefon: 99 27 22 26

    Grimstad, Svanhild (Høyre)

    Medlem av Politiske representanter i Nøklevann skole sitt driftsstyre.
    Medlem av Samarbeidsutvalget i Goliaskogen barnehage
    Varamedlem av Østensjø arbeidsutvalg
    Medlem av Østensjø bydelsutvalg
    Medlem av Østensjø bydelsutvikling, miljø- og kulturkomite

    Telefon: 41 52 42 40

    Gulbrandsen, Jorun (Rødt)

    Medlem av Politiske representanter i Rustad skole sitt driftsstyre.
    Varamedlem av Østensjø omsorgskomite

    Gullerud, Fredrik (Arbeiderpartiet)

    Medlem av Politiske representanter i Skøyenåsen skole sitt driftsstyre.
    Varamedlem av Politiske representanter i Vetland skole sitt driftsstyre.
    Medlem av Østensjø omsorgskomite

    Hassan, Aima (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Samarbeidsutvalget i Bogerud åpen barnehage
    Varamedlem av Samarbeidsutvalget i Tveteråsen barnehage
    Medlem av Østensjø bydelsutvalg
    Medlem av Østensjø oppvekstkomite

    Telefon: 40 33 27 24

    Hauge, Ferdinand (Fremskrittspartiet)

    Varamedlem av Østensjø bydelsutvalg
    Varamedlem av Østensjø bydelsutvikling, miljø- og kulturkomite

    Telefon: 46 78 85 50

    Heiberg, Kari

    Medlem av Tilsynsutvalg I for Abildsø og Langerud sykehjem og Kjernehuset dagsenter for utviklingshemmede
    Medlem av Østensjø eldreråd

    Helland, Hilde (Høyre)

    Varamedlem av Samarbeidsutvalget i Treskeveien barnehage

    Henriksen, Elisabeth (Miljøpartiet De Grønne)

    Varamedlem av Østensjø bydelsutvalg

    Hermansen, Elin

    Medlem av Østensjø råd for personer med funksjonsnedsettelse

    Hermstad, Arild (Miljøpartiet De Grønne)

    Varamedlem av Østensjø bydelsutvalg
    Varamedlem av Østensjø omsorgskomite

    Telefon: 98 03 67 62

    Holm, Berith

    Medlem av Østensjø eldreråd

    Holmøy, Gudrun

    Varamedlem av Østensjø råd for personer med funksjonsnedsettelse

    Hordvin, Odd (Sosialistisk Venstreparti)

    Varamedlem av Tilsynsutvalg II for Manglerudhjemmet, Abildsø sykehjem, avd. Østensjø, Oppsalhjemmet og "Lille" dagsenter for demente i Enebakkveien

    Hundvebakke, Ida Birgitte A. (Venstre)

    Varamedlem av Østensjø bydelsutvalg
    Medlem av Østensjø omsorgskomite

    Telefon: 48 28 32 29

    Britt Inglingstad

    Inglingstad, Britt (Venstre)

    Medlem av Politiske representanter i Bøler skole sitt driftsstyre.
    Observatør av Østensjø arbeidsutvalg
    Medlem av Østensjø bydelsutvalg
    Medlem av Østensjø bydelsutvikling, miljø- og kulturkomite

    Telefon: 92 46 89 07

    Islam Chaudhry, Khilat (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Østensjø bydelsutvalg

    Jacobsen, Bjørn (Miljøpartiet De Grønne)

    Medlem av Politiske representanter i Høyenhall skole sitt driftsstyre.
    Varamedlem av Politiske representanter i Abildsø skole sitt driftsstyre.

    Jacobsen, Vegard (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Politiske representanter i Rustad skole sitt driftsstyre.
    Varamedlem av Samarbeidsutvalget i Husmannsplassen barnehage
    Varamedlem av Østensjø bydelsutvalg
    Medlem av Østensjø bydelsutvikling, miljø- og kulturkomite

    Telefon: 95 79 04 72

    Johannessen, Nina Hovda (Arbeiderpartiet)

    Varamedlem av Politiske representanter i Godlia skole sitt driftsstyre.
    Medlem av Samarbeidsutvalget i Eftaåsen barnehage
    Varamedlem av Samarbeidsutvalget i Oppsaltunet barnehage
    Varamedlem av Østensjø bydelsutvalg
    Varamedlem av Østensjø bydelsutvikling, miljø- og kulturkomite

    Telefon: 90 87 35 66

    Kann, Ida Karina (Miljøpartiet De Grønne)

    Varamedlem av Politiske representanter i Bøler skole sitt driftsstyre.

    Kitmitto, Gro (Sosialistisk Venstreparti)

    Varamedlem av Samarbeidsutvalget i Nøklevann barnehage

    Kjeldseth Hansen, Elin (Arbeiderpartiet)

    Medlem av Samarbeidsutvalget i Tveteråsen barnehage

    Telefon: 47 61 03 16

    Kjendsli, Veslemøy (Arbeiderpartiet)

    Medlem av Samarbeidsutvalget i Bakkehavn barnehage
    Medlem av Samarbeidsutvalget i Lille Langerud barnehage

    Kjennerud, Anders (Fremskrittspartiet)

    Medlem av Politiske representanter i Vetland skole sitt driftsstyre.
    Medlem av Samarbeidsutvalget i Bogerud gård barnehage
    Varamedlem av Østensjø oppvekstkomite

    Kjernlie, Turid (Rødt)

    Medlem av Samarbeidsutvalget i Bøler sentrum barnehage
    Varamedlem av Østensjø oppvekstkomite

    Kristofersen, Lars B. (Sosialistisk Venstreparti)

    Medlem av Politiske representanter i Østensjø skole sitt driftsstyre.
    Varamedlem av Østensjø omsorgskomite
    Filtrer

    Filter

    Hopp til liste over politikere

    Søk på navn


    Partitilhørighet

    Utvalg, komite og råd