Til innhold
Politikk og politiske møter

Oppvekstkomiteen

Bydelsadministrasjonen er stengt for besøk

Vi er fortsatt tilgjengelige på telefon.


Oppvekstkomiteens medlemmer

E-post:

Morten Johansen

politisk koordinator

E-post:

E-post:

Oppvekstkomiteen

Oppvekstkomiteen har porteføljen barnevern, barnehager, forebyggende barne- og ungdomsarbeid, barne- og ungdomstiltak, fritidsklubber, helsestasjoner for ungdom, skolehelsetjenesten og områdeløftene.

Møter


Se hele kalenderen

Medlemmer

Eliassen, Susanne (Sosialistisk Venstreparti)

Varamedlem av Bydelsutvalget
Leder av Oppvekstkomiteen

Roberg, Leif (Venstre)

Varamedlem av Arbeidsutvalget
Varamedlem av Bydelsutvalget
Nestleder av Oppvekstkomiteen

Hamidiasl, Hasti (Sosialistisk Venstreparti)

Varamedlem av Arbeidsutvalget
Medlem av Bydelsutvalget
Medlem av Oppvekstkomiteen

Barzinje, Sara Ali (Arbeiderpartiet)

Varamedlem av Arbeidsutvalget
Medlem av Bydelsutvalget
Medlem av Oppvekstkomiteen
Observatør av Ungdomsrådet

Telefon: 473 07 888

Ullhaug, Thea (Miljøpartiet De Grønne)

Medlem av Oppvekstkomiteen

Stallemo, Ihna (Høyre)

Varamedlem av Arbeidsutvalget
Varamedlem av Bydelsutvalget
Medlem av Oppvekstkomiteen

Telefon: 452 19 696

Svorstøl, Olaf (Rødt)

Varamedlem av Arbeidsutvalget
Medlem av Bydelsutvalget
Medlem av Oppvekstkomiteen

Telefon: 932 03 741

Johansen, Kjell (Fremskrittspartiet)

Observatør av Arbeidsutvalget
Medlem av Bydelsutvalget
Varamedlem av Byutviklingskomiteen
Medlem av Oppvekstkomiteen
Medlem av Velferd- og kulturkomiteen

Telefon: 988 75 400

Knudsen, Thomas (Miljøpartiet De Grønne)

Varamedlem av Oppvekstkomiteen

Nordenstrøm Bruu, Teodor (Miljøpartiet De Grønne)

Leder av Arbeidsutvalget
Leder av Bydelsutvalget
Varamedlem av Oppvekstkomiteen

Telefon: 948 23 850

Søndenaa, Herman (Miljøpartiet De Grønne)

Varamedlem av Oppvekstkomiteen

Abdirisaq Mohamud, Mohamed (Arbeiderpartiet)

Varamedlem av Bydelsutvalget
Varamedlem av Oppvekstkomiteen

Østerdal, Martin (Arbeiderpartiet)

Varamedlem av Oppvekstkomiteen

Huitfeldt, Astrid (Arbeiderpartiet)

Varamedlem av Oppvekstkomiteen

Herland Landro, Linn (Sosialistisk Venstreparti)

Varamedlem av Bydelsutvalget
Varamedlem av Oppvekstkomiteen
Nestleder av Rådet for personer med nedsatt funksjonsevne

Jynge, Ada (Sosialistisk Venstreparti)

Varamedlem av Oppvekstkomiteen

Eriksen Nordeng, Mari (Sosialistisk Venstreparti)

Varamedlem av Oppvekstkomiteen

Mahdi, Souhail (Sosialistisk Venstreparti)

Varamedlem av Oppvekstkomiteen

Pettersen, Per Fredrik (Høyre)

Varamedlem av Oppvekstkomiteen

Furnes, Kristina (Høyre)

Varamedlem av Oppvekstkomiteen

Neander, Gry M Sjødin (Høyre)

Varamedlem av Oppvekstkomiteen

Sandal, Tomine (Rødt)

Varamedlem av Bydelsutvalget
Varamedlem av Oppvekstkomiteen

Tabassam Chaudry, Majid (Rødt)

Varamedlem av Oppvekstkomiteen

Blomdal, Espen (Rødt)

Varamedlem av Oppvekstkomiteen

Bondevik, Susanne (Venstre)

Medlem av Navnekomiteen
Varamedlem av Oppvekstkomiteen

Telefon: 993 83 041

Ophaug, Espen (Venstre)

Varamedlem av Oppvekstkomiteen

Telefon: 952 08 619

Ichihara Røkkum, Naomi (Venstre)

Varamedlem av Oppvekstkomiteen

Meeg-Bentzen, Andreas (Fremskrittspartiet)

Varamedlem av Oppvekstkomiteen

Hanekamhaug, Mette (Fremskrittspartiet)

Varamedlem av Arbeidsutvalget
Varamedlem av Bydelsutvalget
Varamedlem av Oppvekstkomiteen
Varamedlem av Velferd- og kulturkomiteen

Fredeng, Sigurd (Fremskrittspartiet)

Varamedlem av Bydelsutvalget
Medlem av Byutviklingskomiteen
Medlem av Navnekomiteen
Varamedlem av Oppvekstkomiteen
Varamedlem av Velferd- og kulturkomiteen